Chci otěhotnět bez vědomí manžela

Anonymní
15.5.20 00:32

Chci otěhotnět bez vědomí manžela

Prosím, všechny odsuzovalky, aby mi sem nepsali. Vím co si myslíte, ještě před pár měsíci bych řekla, že to nikdy neudělám, ale… Je mi 35, jsme svoji 12 let, máme dítě 5 let, to bylo plánované. Já chci druhé dítě, manžel ne. Vždy to odstrčí mě slovy, ale já prostě nechci, maximalne vyslechne muj monolog proč moje to pro mě důležité. Ulevilo by se mi kdyby se mnou alespoň o tom normálně promluvil. Jsme zdravý, finančně na tom dobře, prostě nic nechybí.
V nějakou chvíli jsem pochopila, že musím se rozhodnout. Ne za nás oba, za sebe. Je to velmi silné, ty bio hodinky dokážou velmi trápit. Včera po milování jsem si řekla, že bio materiál, který ni nechal na břiše je můj a že ho můžu podstrčit správný směrem. A že vlastně mám právě teď ovulaci, tak je to škoda. A prostě jsem to udělala, byl na vzduchu ani ne minutu, myslíte si že můžu takto otěhotnět? Mě se v tu chvíli ani nemyslelo, prostě kouzlo okamžiku. Manžel šel si pro kapesník a já jsem neodolala. Ano, chráníme se přerušením a nic víc.
A ještě by mě zajímalo, zda je tu někdo kdo takto otěhotněl a co to udělalo se vztahem? Já se. domnivam, že by se dost zlobil, ale žádný drama by zas z toho nebylo. Mám strach, ale ten instinkt je silnější.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1599
15.5.20 00:40

Hmmmm, myslim, ze jsi odvazna. Spis se priklanim k tomi, ze to vztah zabije nez zmeni nazor a posili. Doufam, ze se mylim a vsechno dobre dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
15.5.20 00:41

Ach ta čeština :zed: a jestli je tohle myšleno vážně, tak chudák manžel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
15.5.20 00:41

No, hodne stesti… co na to rict :nevim:
ja bych teda promijela podobny podraz (ano, je to podraz) manzelovi jen velmi, velmi tezko, pokud vubec… nastesti jsem to nikdy nemusela resit, my spolu jedname na rovinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
15.5.20 00:43

@Jdani a nejspis pak i chudaci deti, ty to taky odnesou… :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
15.5.20 00:43

@Jdani ano, jsem původem cizinka, čeština není můj mateřský jazyk. Ještě něco, co mi chcete sdělit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
15.5.20 00:45
@Kocicule píše:
@Jdani ano, jsem původem cizinka, čeština není můj mateřský jazyk. Ještě něco, co mi chcete sdělit?

Jo chci. Takový podpásovky se prostě nedělají. Tím končím :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
15.5.20 00:45

Dneska se to temi cizinkami jen hemzi, to je nahodicka… nejsi taky z Ameriky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
15.5.20 00:57

@Jdani ano, to jsem si říkala celý život, že to se nedělá a vážně jsem tomu i věřila. Ještě před pár týdny bych to tak řekla. Ale aspoň mě to učí neodsuzovat, protože to je nejjednodušší. :kytka: Já vám nepřeji zažít takovou změnu názoru, je to opravdu bolestivé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
15.5.20 00:58

@Jogo-Bela ne, jsem z Maďarská:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5287
15.5.20 00:59

Prostě kouzlo okamžiku jo? No nevim teda. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4314
15.5.20 01:41

No pokud ti to vyjde budeš muset zatloukat… Já bych už manželovi nemohla věřit kdyby při přerušované něco tajné pustil dovnitř… když by věděl že další dítě prostě nechci… To bych asi vyletěla z kůže a cítila se zneužita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20115
15.5.20 05:33
@Anonymní píše:
Prosím, všechny odsuzovalky, aby mi sem nepsali. Vím co si myslíte, ještě před pár měsíci bych řekla, že to nikdy neudělám, ale… Je mi 35, jsme svoji 12 let, máme dítě 5 let, to bylo plánované. Já chci druhé dítě, manžel ne. Vždy to odstrčí mě slovy, ale já prostě nechci, maximalne vyslechne muj monolog proč moje to pro mě důležité. Ulevilo by se mi kdyby se mnou alespoň o tom normálně promluvil. Jsme zdravý, finančně na tom dobře, prostě nic nechybí.
V nějakou chvíli jsem pochopila, že musím se rozhodnout. Ne za nás oba, za sebe. Je to velmi silné, ty bio hodinky dokážou velmi trápit. Včera po milování jsem si řekla, že bio materiál, který ni nechal na břiše je můj a že ho můžu podstrčit správný směrem. A že vlastně mám právě teď ovulaci, tak je to škoda. A prostě jsem to udělala, byl na vzduchu ani ne minutu, myslíte si že můžu takto otěhotnět? Mě se v tu chvíli ani nemyslelo, prostě kouzlo okamžiku. Manžel šel si pro kapesník a já jsem neodolala. Ano, chráníme se přerušením a nic víc.
A ještě by mě zajímalo, zda je tu někdo kdo takto otěhotněl a co to udělalo se vztahem? Já se. domnivam, že by se dost zlobil, ale žádný drama by zas z toho nebylo. Mám strach, ale ten instinkt je silnější.

za mě bude naštvaný a s největší pravděpodobností to bude vyčítat tobě a vztah půjde do kytek. Ty by jsi byla hodná na někoho, kdo tě podvede a uváže tě do konce života k něčemu, co jsi nechtěla? Pro mě by to byl impulz k odchodu. Navíc k druhému dítku nebude mít vztah žádný a poznamená to vztah i k tomu prvnímu. Stojí ti to za to? riskovat vztah a štěstí svého prvního dítka kvůli imaginárnímu druhému? vůči prvnímu dítku je to značně nefér :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
15.5.20 05:46

No, teď už bych být tebou dělala jako že nic, a když by se povedlo, tak si to zkrátka špatně pohlidal :nevim: prerušovanej styk není 100% ochrana. Ovšem pokud je to u vás téma rozhovoru č.1.. bude mu to stejně jasný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1668
15.5.20 06:03

Moje kamarádka tohle zkusila, taky biologické hodiny. Nebyl to manžel ale přítel, to je zásadní rozdíl, ale každopádně v 5.tydnu se octla bez střechy nad hlavou a byla bombardována zprávami a telefonáty, ať jde na potrat. I takhle to může skončit. A nikdo, opravdu nikdo nevěřil, že je to náhoda. Dítě první rok života neskutečně neurotické…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat