Chci otěhotnět. Plodné dny nebo svíčka?

23.1.20 06:55

Chci otěhotnět. Plodné dny nebo svíčka?

Dobrý den, jsem tady nová, tak moc nevím ještě jak to tady funguje. ;)
Chtěla bych se s vámi poradit, je mi 27 mám 7 letého syna a teď by jsme si s přítelem přáli další mimčo. Jen nevím kdy mám plodné dny?? Menstruaci mám začátkem měsíce tak toho čtvrtého pravidelně každý měsíc ;)
Nebo mě také napadlo dělat po styku svíčku?? Opravdu to funguje?? Děkuji za rady ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2634
23.1.20 06:58

Funguje souložit, ideálně obden. To je celý. Žádný svíčky, světýlka, lampy, nic. Just sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7537
23.1.20 06:58

@Vanessa72 pokud spolu dva zdraví lidé mají styk pravidelně, nejlépe každé 2-3 dny, tak se do plodných dnů trefíte určitě. Ovulaci uprostřed cyklu můžeš a nemusíš mít. To bezpečné určí jen ovulační testy nebo lékař. Což je ale, na začátku snažení úplně zbytečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
23.1.20 07:00

Dělej si ovu testy. at víš kdy máš ovulaci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1531
23.1.20 07:04

Pokud na to chces jit vic vedecky (ne sexovat obden), tak si zjisti delku cyklu a zda je pravidelny. Coz asi neni, kdyz ti MS chodi 4.v mesici. Z toho pak spocitas ovulaci uz trosku lip. Pak pomuzou ovulacni testy, pozorovani sebe, mereni bazalni teploty a tak.

Ja u prvniho merila bazalni teplotu a byl to celkem opruz. Vydrzela jsem 3mesice, nez prisla prvni ovulace :roll: byla jsem rozhazena z HA. No, ale i tak jsme meli sex ob den :lol: jakoze pro jistotu, kdyby teplota kecala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
23.1.20 07:14

Já nic netestovala, neměřila ani nezkoumala. Prostě skončila MS a měli jsme pravidelný styk, cca co 2 dny. Další měsíc hned krásné 2 čárky na testu.Neni v tom nic jiného. Prostě mít pravidelný sex asi těch 14 dní po skončení MS. Pokud jste oba zdraví, bez potíží, nic dalšího k tomu nepotřebujete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 07:30
@Lucylla1 píše:
Já nic netestovala, neměřila ani nezkoumala. Prostě skončila MS a měli jsme pravidelný styk, cca co 2 dny. Další měsíc hned krásné 2 čárky na testu.Neni v tom nic jiného. Prostě mít pravidelný sex asi těch 14 dní po skončení MS. Pokud jste oba zdraví, bez potíží, nic dalšího k tomu nepotřebujete.

Pardon, ale rikas nesmysl ;)

Ovulace v prumeru nastava 14.den cyklu, pocitano od 1.dne, tj. prvniho dne menstruace. Takze zatim byt tebou bych soulozila cca od konce ms kazdy druhy den tak 10 dni ;), predpokladam, ze mas tedy cyklus cca 28- 30 dni. Drzim palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
23.1.20 07:39
@PaníKadrnožková píše:
Pardon, ale rikas nesmysl ;)Ovulace v prumeru nastava 14.den cyklu, pocitano od 1.dne, tj. prvniho dne menstruace. Takze zatim byt tebou bych soulozila cca od konce ms kazdy druhy den tak 10 dni ;), predpokladam, ze mas tedy cyklus cca 28- 30 dni. Drzim palce :mavam:

A co jsem napsala jiného, než píšete vy???Od skončení MS pravidelný sex..Jaký nesmysl???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 07:42
@Lucylla1 píše:
A co jsem napsala jiného, než píšete vy???Od skončení MS pravidelný sex..Jaký nesmysl???
@Lucylla1 píše:

Asi tech 14 dni po skonceni ms. Chapu, ze tam je asi vule, ale je to matouci ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
23.1.20 07:43
@PaníKadrnožková píše:
Pardon, ale rikas nesmysl ;)Ovulace v prumeru nastava 14.den cyklu, pocitano od 1.dne, tj. prvniho dne menstruace. Takze zatim byt tebou bych soulozila cca od konce ms kazdy druhy den tak 10 dni ;), predpokladam, ze mas tedy cyklus cca 28- 30 dni. Drzim palce :mavam:

To je snad jedno, jestli má ovulaci 14.den nebo 12.den po MS. Proste mi skončí MS a mám pravidelně styk 10 až 14 dní. Prectete si to znova, co jsem psala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
@Lucylla1 píše:

No to urcite… v dnesni dobe i zdraví mají problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5850

@Vanessa72 kdyz budete mit sex ob den, tak se do ovulace trefite. Nezamena to, ze budes hned tehotna. Pokud budes delat svicku mimo plodne dny, je ti stejne k prdu :mrgreen:
Max muzes zkusit koupit ovulacni testy, ale je to asi zbytecne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
23.1.20 07:46
@PaníKadrnožková píše:
Asi tech 14 dni po skonceni ms. Chapu, ze tam je asi vule, ale je to matouci ;)

Já jsem jasně psala, že jsme měli styk co 2 dny celých 14 dní od skončení MS. Takze žádnou blbost jsem nenapsala.Za tím si stojím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
23.1.20 07:48
@Kaileee píše:
No to urcite… v dnesni dobe i zdraví mají problém

Tak my tedy ne..zadařilo se nám hned.Taj jsme asi divní a musíme se jít léčit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
23.1.20 07:49
@Lucylla1 píše:
Tak my tedy ne..zadařilo se nám hned.Taj jsme asi divní a musíme se jít léčit..

Jste měli štěstí, nic víc nic míň

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama