Chci pokecat s ex na kávě

Anonymní
11.2.20 11:58

Chci pokecat s ex na kave

Pritel se se mnou v zime rozesel. Ne kuli jine ale pry chce byt sam, ale podle mee i kamaradu sam nevi co chce. A to mu je 39. Jsem sama v cizim meste, odesla jsem i z prace jelikoz tam pracuje i on. Myslela jsem si ze je to nejlepsi pro me. Tak jsem ted bez prace a nemam stesti na pohovorech a k tomu brecim furt kuli nemu. Nevideli jsme se asi mesic a pul, nekdy napise neco srandovniho z prace a pod. ale to je vse. Vim ze je aktivni v hledani pobaveni pres tinder a pod. (je to potreba jako kazda jina nakonec) Ja se zdrzuju ve meste popravde i kuli tomu ze prijde na to ze udelal mozna chybu. Chci se ho na to nejak zeptat nez definitivne odjedu z krajiny a zavru dvere :roll:

1–Ja se bojim ze az se s nejkou vyspi (vim ze jeste ne) tak me kompletne vymaze z hlavy.
2–Na druhe strane nezabranim tomu a doufam ze mozna bych mu zacala chybet konecne az se vybyje s nakou na 1 noc a dojde mu o co prisel ve me? -----ktera z moznosti je pravdepodobna? :roll:

Pokud je tu sance ze lituje, on by si to nikdy nepriznal a kuli egu by mi to nenapsal (znam ho) co mohu udelat ja abych z nej dostala nakou odpoved po tech 3 mesicich? Nebo je to jeste kratka doba aby si uvedomil ze mu chybim?? A pokecat s nim jeste nez se s nakou vyspi? Myslim ze pak muze byt pozde :roll: Nebo mu jen poslat zpravu ze pokud nekdy konecne bbude vedet co chce, vzdy tady budu a muzem pokecat?

PS: Prosim nesoudte me, laska a rozum nejdou dohromady. :srdce:

a opet brecim dop*dele :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

160
11.2.20 12:00
8o 8o :zed: :zed: :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
11.2.20 12:00

Já bych se kuli němu netrápila. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
11.2.20 12:05

Už se možná s nějakou vyspal a to, jestli mu chybíš, mu může dojít zítra, za 5 let nebo nikdy. Udělala bych tlustou čáru a už se kvůli němu netrápila. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 12:08

Ahoj, si v pořádku?

• Nahlásit
  • Citovat
13440
11.2.20 12:09

Prosím tě začni něco dělat, kde bereš peníze? Odjeď teda pryč… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11690
11.2.20 12:10

A tenhle materiál ty bys chtěla získat zpět?? Buď ráda, že máš od něj klid, vrať se tam, kde máš kořeny a zapomeň na něj. A douč se pravopis 1-3.třídy ZŠ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 12:12

@unuděná či si nějaká Chytrá, ****, nebo jsem Něco napsal špatně

edit adminom - vulgarity

• Nahlásit
  • Citovat
16577
11.2.20 12:14
@Anonymní píše:
Pritel se se mnou v zime rozesel. Ne kuli jine ale pry chce byt sam, ale podle mee i kamaradu sam nevi co chce. A to mu je 39. Jsem sama v cizim meste, odesla jsem i z prace jelikoz tam pracuje i on. Myslela jsem si ze je to nejlepsi pro me. Tak jsem ted bez prace a nemam stesti na pohovorech a k tomu brecim furt kuli nemu. Nevideli jsme se asi mesic a pul, nekdy napise neco srandovniho z prace a pod. ale to je vse. Vim ze je aktivni v hledani pobaveni pres tinder a pod. (je to potreba jako kazda jina nakonec) Ja se zdrzuju ve meste popravde i kuli tomu ze prijde na to ze udelal mozna chybu. Chci se ho na to nejak zeptat nez definitivne odjedu z krajiny a zavru dvere :roll:

1–Ja se bojim ze az se s nejkou vyspi (vim ze jeste ne) tak me kompletne vymaze z hlavy.
2–Na druhe strane nezabranim tomu a doufam ze mozna bych mu zacala chybet konecne az se vybyje s nakou na 1 noc a dojde mu o co prisel ve me? -----ktera z moznosti je pravdepodobna? :roll:

Pokud je tu sance ze lituje, on by si to nikdy nepriznal a kuli egu by mi to nenapsal (znam ho) co mohu udelat ja abych z nej dostala nakou odpoved po tech 3 mesicich? Nebo je to jeste kratka doba aby si uvedomil ze mu chybim?? A pokecat s nim jeste nez se s nakou vyspi? Myslim ze pak muze byt pozde :roll: Nebo mu jen poslat zpravu ze pokud nekdy konecne bbude vedet co chce, vzdy tady budu a muzem pokecat?

PS: Prosim nesoudte me, laska a rozum nejdou dohromady. :srdce:

a opet brecim dop*dele :zed:

takže se s tebou rozešel a teď užívá volnosti a řádí po seznamkách :think: proč by měl mít pocit, že udělal chybu? užívá si to, nelituje. Ty jsi doma bez práce a brečíš, to má být pro něj přitažlivé a zajímavé? má tě na háku a ty si kvůli němu kazíš život. Zvedni zadek, najdi si práci, odstěhuj se klidně za ní a zapracuj na svým sebevědomí. A na něho kašli a zbytečně nedoufej...…….

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 12:14

Nejsem ceska ale slovenka proto ty chyby :roll: @unuděná

• Nahlásit
  • Citovat
16577
11.2.20 12:15
@Anonymní píše:
@unuděná či si nějaká Chytrá, doprele, nebo jsem Něco napsal špatně

unuděná píše zakladatelce a to ty nejsi ;) možná trochu vnímej text a souvislosti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11690
11.2.20 12:15
@Anonymní píše:
@unuděná či si nějaká Chytrá, doprele, nebo jsem Něco napsal špatně

Nahlašuju, sorráč. Vulgární a ještě potrefená husa nebo co, vůbec jsem na tebe nereagovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pvln34
11.2.20 12:16

Holka, ja ti úplne rozumiem :hug: kedysi som bola totiž úplne rovnaká.
Spetne by som si najradšej nafackovala.
Nedovol žiadnemu chlapovi aby ta takto trápil. Svoj život si musíš vybudovať sama a bez neho, ak máš šancu cestovat/ odsťahovať sa, tak to udela.
Snáď nechces premrhat najlepšie roky života čakaním na niekoho (a doprosovanim sa vzťahu), kto ti dal jasne najavo ze NEMÁ ZÁUJEM.
Musíš to príjmut, a dat SEBE šancu na nový život. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
4761

No pane jo, odejít z práce kvůli chlápkovi, aniž bys měla jiné místo 8o Pochybuju, že se během těch dvou třech měsíců ještě s žádnou nevyspal, takže tuhle myšlenku můžeš směle opustit. Nevnucuj se mu, vykašli se na nějaký teatrální odchody a schůzky v kavárně, kterýma v něm stejně jen chceš vyvolat něco, co tam prostě není. Akorát se ztrapníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16577
@unuděná píše:
Nahlašuju, sorráč. Vulgární a ještě potrefená husa nebo co, vůbec jsem na tebe nereagovala.

mužské alterego zakladatelky? :think: nebo rozdvojená osobnost? :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama