Chci pořád, přítel nechce všude

Anonymní
25.11.19 22:12

Chci pořád, přítel nechce všude

Ahojte holky, jsem už bezradná, vím že mě asi někteří odsoudite ale už si nevim rady. Jsme s přítelem pul roku, oba pod dvacet. Vše je užasné, připadám si jako ve fifty shades. Rozmazluje si mě, večeře, dárky vše.. až na jednu věc. Je to muj první vztah tak možná i proto ale mužů mít sex pořád, kdekoliv, kdykoliv. Když ne sex tak aspoň rukou. Ano vím že pro některé je sex tolikrát co ho máme my je nereálné ale mě to nestačí. Chodíme spolu tak dvakrát týdne ven. (Kino, nákupy, kafčo, véča, obed…) ano vždy je sex, vždy. Ale musim VŽDYCKY začít já. Musim já na něho začnout šahat aby on pak řekl nekouknem se tam? Mají tam hezke kabinky nebo proste aby vymyslel kde si to rozdame, ale proste mě to vytáčí ze já musim začít vždy první… minimálně dvakrát týdne u sebe spime, ano to je iniciativní on, dáme i 3 kola. Ale mě i tak POŘÁD nestačí… chapu ho, jelikož včera byl u mě dali jsme 4kola kdy už byl úplně vyřízeny, a já se ráno vzbudila a mohla zase… jsem z toho úplně na nervy.. vim jsem mladá ale nevim co mám dělat. Asi mi nijak neporadite ale potřebovala jsem se vykecat asi. Prosím o zanechání anomity, ví že sem chodim????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3950
25.11.19 22:17

No to je tím děvče, že ty máš jen díru, ale on musí stavět. Odřenej šulin není žádný terno. Jinak když máte sex snažíš se taky nebo jen vyvoláš zájem a pak si lehneš a čekáš…?
Píšeš, že je aktivní i on když u sebe spíte, takže to zas není o tom, že loudis jen ty ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3959
25.11.19 22:18

Beres antikoncepci? Jestli ne, tak si ji porid, ono te to prejde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 22:20

Já si pamatuju jak přede mnou můj chlap už pomalu skoro utíkal jak jsem to pořád chtěla dokola :lol: :lol:
Mě bylo asi 17 a jemu snad 19 let :D panic a panna a dnes? Jsme rádi, že na sex je čas a chuť kvůli práci a času, miminko každým dnem na cestě, takže budeme ještě vděčnější. Sex ale není všechno ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 22:28

@Martha03 Snad ještě nebyl sex aby ležela jak mrtvola, to vubec! To ja jsem zase akční :lol: dopřeju mu i kuřbu pokaždé ale proste jedna se mi o ten venek, pokud nezačnu ja venku tak nic není..(Doma je to užasné )

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 22:29

@darekp :think: :lol: měla bych začít brát no :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
233
25.11.19 22:29

Ne každý je exhibicionista.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
25.11.19 22:34
@Anonymní píše:
@Martha03 Snad ještě nebyl sex aby ležela jak mrtvola, to vubec! To ja jsem zase akční :lol: dopřeju mu i kuřbu pokaždé ale proste jedna se mi o ten venek, pokud nezačnu ja venku tak nic není..(Doma je to užasné )

Tak ne každému se to líbí venku, asi ho moc nerajcuje sex někde v kabince, kde ho může někdo slyšet, plus teda i pohodlí dělá své :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19025
25.11.19 22:35

No, on každý není exhibicionista a nemá potřebu souložit na veřejnosti. Dělá to jen kvůli tobě a ty by ses nad sebou měla trochu zamyslet. Myslíš, že je pro okolí příjemný mít za zády souložící páreček? Že o vás nikdo neví, to si myslíte jen vy dva. Sex je intimní, ne veřejná záležitost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 22:38

Jako představa čvachtance v kalhotech kvůli sexu někde v kabince a pak s tím ještě někde chodit a hledat toalety, no taky mě ta představa neláká. Nedivím se mu.

• Citovat
  • Nahlásit
5816
25.11.19 23:04

Gaeantuju ti ze az spolu zacnete bydlet tak tak nadržena nebudes. Tohle chemicky fluidum funguje jen kdyz spolu dva chodi a ne ziji. Tak si to uzivej ono to prejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6867
25.11.19 23:06

No tak asi mu není příjemné být za exhibicionistu a dělá to jen kvůli tobě :nevim: Chudák se za chvilku bude bát dojít si do schránky pro poštu, aby nemusel u schránek a dvakrát ve výtahu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97388
25.11.19 23:06

Sex není všechno. Asi mu vadí, že je toho příliš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
25.11.19 23:12

Prostě ho třeba nevzrušuje ta představa, že vás někdo slyší. Nedokážu si představit mít sex někde v kabince. :nevim:
Píšeš, že když u sebe spíte tak sex chce. Prostě to má rád v soukromí a pohodlí. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
25.11.19 23:22
@Anonymní píše:
@Martha03 Snad ještě nebyl sex aby ležela jak mrtvola, to vubec! To ja jsem zase akční :lol: dopřeju mu i kuřbu pokaždé ale proste jedna se mi o ten venek, pokud nezačnu ja venku tak nic není..(Doma je to užasné )

No tak není na sex na veřejných místech. Proč tebe to tak láká? Ten pocit, že vás někdo může vidět nebo slyšet nebo se ráda otíráš na mistech, kde se denně vyskytne X lidí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat