Chci poradit aplikaci na ovulaci

Anonymní
13.5.21 21:23

Chci poradit aplikacina ovulaci

Ahojky, neukamenujte me prosim vas..
Ano o mimco se snazime a nevim jestli verit kalkulackam na internetu nebo ne. Kazdopadne jsem spokojena s jednou aplikaci ktera mi ukazuje kdy mam mit menses apod, aplikace se jmenuje Můj kalendář (viz foto)
Předposlední menses byla od 30.3.-3.4. - cyklus byl 28 dni. Poslední menstruace byla od 27.4.-1.5. a další mám dostat 28.5.
Aplikace mi ukazuje že mám dnes 13.5. ovulaci. Včera jsme měli nechráněný sex. Ano, mohlo se povést ale taky ne. Je to chvilinku. Jen, může tam být pravděpodobnost? Lze věřit těmto aplikacím? Jen se ptám, tak prosím ne hnusné komentáře. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.5.21 21:27

Tohke je ta aplikace

Kterou mám v mobilu.

• Citovat
  • Nahlásit
2837
13.5.21 21:30

Aplikaci muj kalendář jsem používala nez jsem zacaka merit bazální teplotu navto jsem používala aplikaci fertility friend která při zadání teploty, hlenu, čípku ukáže relativně nejspravnejsi výsledek. Můj kalendář je spíše jen zprumerovani cyklu a bohužel ovulace vždy nemusi přijít 14 DC takze tím přesnost dost kolísá řekla bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53532
13.5.21 21:36

Při 28denním cyklu s ovulací 14.DC aplikacím většinou věřit lze (krom cyklů, které jsou holt jinak). Jejich zásadní problém je ten, že ne každá má ukázkové cykly a i při tom 28denním může jedna ovulovat 12.DC a druhá 18.DC. Natož, když není cyklus až tak pravidelný, ovulace až tak ukázková nebo k ní nedejbože vůbec nedochází, pak VŠECHNY aplikace selhávají na plné čáře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 21:40

Já měla včera i čirý táhlý hlen, tak jsem poznala a usoudila, že by se mohlo jednat o ten ovulační. Je pravda, že jsem bazální teplotu neměřila. Včera jsem i malinko špinila, ale to až po styku. Nikdy před tím se mi to nestalo. Ještě teď me pobolívá podbřišek a vsugerované to nemám. Ale děkuji za komentáře holky. Pokud se také snažíte otěhotnět tak ať to výjde ;) :potlesk: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
13.5.21 21:43
@Anonymní píše:
Já měla včera i čirý táhlý hlen, tak jsem poznala a usoudila, že by se mohlo jednat o ten ovulační. Je pravda, že jsem bazální teplotu neměřila. Včera jsem i malinko špinila, ale to až po styku. Nikdy před tím se mi to nestalo. Ještě teď me pobolívá podbřišek a vsugerované to nemám. Ale děkuji za komentáře holky. Pokud se také snažíte otěhotnět tak ať to výjde ;) :potlesk: :srdce:

To vis, ze je to ono. Urcite jste to stihli, tak drzim palce, at je z toho mimino :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9092
13.5.21 22:07

No jako používám taky aplikaci Můj kalendář (ale ikona je jiná) a když jsme se pokoušeli o děti tak jsem se podle ní řídila a vyšlo to vždy na první pokus. Teď jsem těhotná po třetí z prerusovaneho styku. Tak nevím jestli je to aplikaci nebo tím, že mi stačí kolem manžela projít a jsem v tom. Asi spíš to druhý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
13.5.21 23:49

No takhle… ona ta aplikace není vůbec špatná, ALE musíš znát svůj cyklus. Tahle aplikace dělá průměry. Vždy když zadáš např. kdy začala ms, tak po 3 měsících používání ti aplikace začne ukazovat průměr, kdy ms má dorazit. Já mám cykly 26-29 dní. Chvíli mi ukazovala, že ms má dojít po 28 dnech, teď už mi ukazuje po 27. To samé je s ovulací. Já si 3 měsíce měřila ovulaci (poznám ji i podle bolesti), zaškrtla, že ovulace ten den a pak mi aplikace začala ukazovat ovulaci 13DC, dle mé ovulace. Pokud máš cyklus 28 dni a pravidelný, tak je víceméně skoro přesná, musíš znát ale i kdy máš ovulaci. S tvym cyklem by se dalo věřit, že bude asi v polovině cyklu, ale nikdy nevíš ;) :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1859
14.5.21 07:19

Vsechny aplikace vychazi jen z nejakych nastaveni. V horsim pripade jen z toho, ze do toho natukas delku tveho cyklu. V lepsim pripade z vice detailu, co vyplnis. Telo neni stroj, na rozdil od mobilu. Takze mnohem lepsi je merit BT, zkusit ovulacni testy, a nebo jestli se snazite delsi cas, dohodnout se s gynekologem, at ti udela hromonalni profil a treba v par cyklech i folikulometrii. On uvidi a odhadne, jak zraje vajicko, to ti zadna aplikace neudela. Drzim palce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
14.5.21 11:02

Taky používám tuhle. Na gyndě mi změřili folikuly a sdělili, kdy budu mít ovulaci a v té aplikaci jsem si datum upravila. Mám ovulaci jindy, než bylo v aplikaci přednastavené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat