Jak zjistím, na které psychiatrii se přítel léčí?

Anonymní
23.2.20 18:34

Chci poradit :( uż jsem strašně na dně a nevim co mam dělat

Dobrý den preji :( uz jsem na dně a nevěděla jsem kam se mam obrátit :( o přitelovi nic nevím :( akorát vím že včera mu byla soudne nařízená psichiatrická léčebna na Slovensku :( on je Slovák a ja Češka :( takže bohužel já jsem v čechach a on na Slovensku :( nejspis ma schizofrenii :( jak dlouho může být v lečebně? Kdy u sebe může mít telefon? Jak zjistim kde se léčí? Proste si už nevím rady :,( pomozte mi prosim

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8508
23.2.20 18:38

Neznáš žádného jeho kamaráda, rodiče? Nikoho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
392
23.2.20 18:41

Pěkný večer, pokud je v lecebne tak měsíc i dva u sebe nemusí mít telefon. Vola se většinou na chodbu pokud víš spádovou léčebnu můžeš zkusit zavolat a optat se. Nevím teda jak to chodí pokud nejsi rodiny příslušník. Omlouvám se píšu z telefonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1786
23.2.20 18:43

I pacienti na psychine určují, komu lze podat informace. Asi máš smůlu a budeš muset počkat, až bude mít telefon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 18:43

Ano znam píši si z jeho sestrou :( ale take toho moc neví :( a hlavně jim asi neřeknou jak dlouho tam bude a tak :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.2.20 18:47

No oni ho tam nejspiš převezou až zotra :( snad se toho dovím více..:( ale dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
23.2.20 18:51

@Lifka bohužel o něm nevím nic :( a ani kde bude na léčení :( dozvěděla jsem se že na psichiatrii bude převezen buď dneska a nebo zítra :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22978
23.2.20 18:53
@Vendy18 píše:
@Lifka bohužel o něm nevím nic :( a ani kde bude na léčení :( dozvěděla jsem se že na psichiatrii bude převezen buď dneska a nebo zítra :(

Buď ráda, že je léčen. Se schizofrenií bys s ním stejně žila jen velmi těžko. Sestra snad zítra bude něco vědět a až bude stabilizovaný, třeba povolí návštěvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 18:57

@Russet Žila jsem s nim 6 let :) a byl naprosto v pořádku..nachvilku jel domu na Slovensko a najednou se dozvim že jde do léčebny :( nooo prostě je to pro mě šílené o nem nic nevedet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4380
23.2.20 19:28

@Vendy18 jestli to má nařízené soudně tak to asi nebylo ze dne na den a pro nic za nic… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23662
23.2.20 20:01
@Vendy18 píše:
@Russet Žila jsem s nim 6 let :) a byl naprosto v pořádku..nachvilku jel domu na Slovensko a najednou se dozvim že jde do léčebny :( nooo prostě je to pro mě šílené o nem nic nevedet

No evidentně asi zas tak v pořádku nebyl :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22978
23.2.20 20:27
@Vendy18 píše:

Tak 24 hodin jsi s ním asi nebyla. Do léčebny by nedali zdravého člověka. Uvidíš, co se dozvíš zítra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 20:31

@pikola ja jsem s nim žila 6 let tak vim jestli byl v pořádku nebo ne…ale tak snad se o nem brzy dozvim neco vice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 20:37

@Russet pravě že 24 hodin jsem s nim byla..ale uvidime…snažim se s tim nejak vyrovnat…a držim mu palečky a myslim na nej..tak doufam že aspon to mu pomuze :( strasne mi chybi..ale ja na nej pockam :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22978
23.2.20 21:57
@Vendy18 píše:
@Russet pravě že 24 hodin jsem s nim byla..ale uvidime…snažim se s tim nejak vyrovnat…a držim mu palečky a myslim na nej..tak doufam že aspon to mu pomuze :( strasne mi chybi..ale ja na nej pockam :)

To jako ani jeden z vás nepracoval? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama