Reklama

Chci prckovi nakreslit do pokojíku strom

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monali
Kecalka 361 příspěvků 19.10.10 16:10
chci prckovi nakreslit do pokojíku strom

Ahojky, děláme konečně prckovi samostatný pokojíček, je vymalovaný na modro (taková střední modrá) a chci mu tam na jednu zeď nakreslit velký strom až do stropu..No s nakreslením problém nebude, jsem výtvarný typ…ale nechci to jen obyčejně namalovat.Chci si pohrát a nalepit tomu stromu i listy ale z čeho??Třeba s krepového papíru? Napaddá vás něco??? máte s tím někdo zkušenost???

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Bongiorno18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 19.10.10 16:14

Jů, super nápad, až to budeš mít, tak se sem přijď pochlubit s fotečkou..:-)

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 19.10.10 16:22

Nevím jak je starý a jak listy budou vysoko, ale moje dcera by je teď stoprocentně servala, tak jen aby ti to pak nebylo líto. Já dala na zeď obrázky z barev na sklo, drží celkem dobře, i když taky strhávají malbu, čemuž jsem chtěla předejít. ale ty co má v dosahové výšce tak rejpe prstíčkem dolů :lol:

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 19.10.10 16:23

Co třeba zelený filc, normálně nalepit na zeď? Protože je jasný, že jakmile kluk zavětří, že na lístky může dosáhnout, krepové tam moc dlouho nevydrží :mrgreen: Na druhou stranu ty krepové by určitě vypadaly lépe.

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 19.10.10 16:33

Taky se těším na fotečku :-D Lístečky bys mohla udělat z té nalepovací folie, mají ji v papírnictví, spoustu barev i vzorů.

Někde jsem viděla strom ušitý z látky a k tomu kvítky, jablíčka a lístečky, které se daly připevňovat suchým zipem na ten strom, takže to nebyla jen výzdoba, ale vlastně i hračka.

donaga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.10 16:51

A co látkové lístečky s možností zavěsit na skobičky, nebo na to přiděkání použít suchý zip. To by na stromě nemusely být jen listy, ale i plody či zvířátka.

donaga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.10 16:52
maxak píše:
Taky se těším na fotečku :-D Lístečky bys mohla udělat z té nalepovací folie, mají ji v papírnictví, spoustu barev i vzorů.Někde jsem viděla strom ušitý z látky a k tomu kvítky, jablíčka a lístečky, které se daly připevňovat suchým zipem na ten strom, takže to nebyla jen výzdoba, ale vlastně i hračka.

Tak to jsem přehlédla :mrgreen: ach to opakování…

Smaikii89
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 19.10.10 16:53

Ahojky já kreslisla známému do dětského pokojíčku také…je to zábava a vypadá to moc krásně.Jinak listy bych udělal z grepáku jak říkáš…bude to vipadat krásně.

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 19.10.10 17:01

a co ke stromu nakreslit zvířátka? To je častý motiv a je to hezký… :dance:

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 19.10.10 17:02
donaga píše:
maxak píše:
Taky se těším na fotečku :-D Lístečky bys mohla udělat z té nalepovací folie, mají ji v papírnictví, spoustu barev i vzorů.Někde jsem viděla strom ušitý z látky a k tomu kvítky, jablíčka a lístečky, které se daly připevňovat suchým zipem na ten strom, takže to nebyla jen výzdoba, ale vlastně i hračka.
Tak to jsem přehlédla :mrgreen: ach to opakování…
:palec:

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 19.10.10 17:19

Tak strom sice nemam,ale treba to aspon nekomu pomuze :) Ja se na to chystam,az budeme davat do kupy pokojicek :)
A neni to malovany,ale lepeny z vystrizenych sablon,ale dalo by se to urcite i namalovat.

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 19.10.10 17:20

a jeste jedna…

Kaczenka
Echt Kelišová 8920 příspěvků 19.10.10 17:33

Do koruny toho stromu by šlo navěsit lano a na to lano ta zvířátka. Já bych osobně byla pro filc (podzimní barvy listí)…Také by šla použít samolepící tapeta nebo sehnat tapetu s motivem lístí a vystřihnout je… :nevim: :nevim:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34050 příspěvků 19.10.10 17:33

je,. jsem myslela, ze si tady zase odprezentuju svuj strom a prd :-))) je vobycejne namalovanej :-))))

hele a cim byste lepily na malbu? nesloupne se vsecko?

Kapi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.10 17:56
Pajule22 píše:
a jeste jedna…

To se mi mooc líbí :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >