Chci přestat kojit v 11 měsících

385
17.6.13 20:43

chci přestat kojit v 11 měsících

Dobrý večer,
za 2 týdny bude mít dcera 11 měsíců a uvažuji, že přejdeme na UM. Napište mi prosim, jak je nejlepší odstavit, jaké mléko používat, jak často a kolik. Dnes jsem byla v obchodě a koupila jsem NAN a NATIVU od Nestle. Je to dobra znacka? :-) děkuji všem za rady a doufam, ze me nektere neodsoudite za me rozhodnuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31600
17.6.13 20:48

Postupně nahrazovat kojení flaškou/hrnkem s UM. Takže ve chvíli, kdy bys nakojila, tak dát UM.
Kojené děti většinou naráz nevypijí doporučované množství pro svůj věk, takže bych začla se 150ml a případně přidávala.

Uvedené značky vůbec neznám, my jedem v babydreamu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16365
17.6.13 20:50

@Teena21 nejlepsi je podle me odstavit postupne a to hlavne kvůli prsum. Nevím kolik malička ma ted ale tak s odstupem tydne bych zkusila zrušit jedno kojení a nahradit UM.
Značku mléka neznám to ti neporadim ale pokud je to určené pro jeji vek tak to bude ok. Ono je to vse hodne podobne
Soudit není za co. 11m je hodne a je to přeci tvoje rozhodnuti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
17.6.13 20:53

Já jsem přestala kojit, když bylo malé 11 měsíců. Byl to boj:-). Nechtěla flašku, až pak jsem koupila kakao od nestlé pro děti od jednoho roku- sice by ho ještě neměla, ale už jsem byla zoufalá..vypila naráz 90 ml a od té doby jsem postupně nahrazovala kojení UM. Tak, aby se prsa zvládly přizpůsobit :mrgreen: Pak jsme odbouraly i to kakao :-) Tohle UM taky neznám, malá pije UM od Hippu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat