Chci se k němu vrátit.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.10.21 13:08

Chci se k nemu vratit.

Ahoj holky, jsem kluk, co se rozesel po 10 letech vztahu s mym pritelem. Duvodem byla hlavne “unava materialu”, vztah stagnoval hrozne dlouho a my jen mlcky sedeli na gauci s mobily v ruce a ja uz dal nemohl. Nicemene ted sveho rozhodnuti lituji. Uvedomil jsem si, ze ho porad strasne moc miluju. O svych pocitech jsem mu rekl. Odpovedel, ze me taky porad miluje, ale nevi, jestli se mnou chce jeste byt… potrebuje pry cas. Od rozchodu je to asi 10 mesicu, ale 8 jsme spolu jeste porad bydleli, nez jsem se odstehoval. Ted jsem tak zoufaly a smutny a plny strachu. Snazim se s nim byt vic v kontaktu, ale mam pocit, ze uz se ponizuju - a je mi to uplne jedno. Mate nektera z vas podobnou zkusenost? Nebo radu? Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18577
14.10.21 13:11

Já jsem se s klukem nikdy nerozešel a ani mě žádný neopustil, P. S. nejsi i trochu zraněný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11967
14.10.21 13:13

Dej mu čas a netlač tolik na pilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
14.10.21 13:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem kluk, co se rozesel po 10 letech vztahu s mym pritelem. Duvodem byla hlavne “unava materialu”, vztah stagnoval hrozne dlouho a my jen mlcky sedeli na gauci s mobily v ruce a ja uz dal nemohl. Nicemene ted sveho rozhodnuti lituji. Uvedomil jsem si, ze ho porad strasne moc miluju. O svych pocitech jsem mu rekl. Odpovedel, ze me taky porad miluje, ale nevi, jestli se mnou chce jeste byt… potrebuje pry cas. Od rozchodu je to asi 10 mesicu, ale 8 jsme spolu jeste porad bydleli, nez jsem se odstehoval. Ted jsem tak zoufaly a smutny a plny strachu. Snazim se s nim byt vic v kontaktu, ale mam pocit, ze uz se ponizuju - a je mi to uplne jedno. Mate nektera z vas podobnou zkusenost? Nebo radu? Dekuji.

Jakmile se začneš ponižovat a on zjistí, že tě má jistýho, je konec. Věř mi, tohle je špatný. Začni trochu žít. Kino, sport, masáže. To že jsi teď špatnej, on jistě vidí. Musíš se zas hodit do klidu a nehrotit to. Bolí to, ale tím že se mu budeš vnucovat, se to jen zhorší. Buď nad věcí, musí vidět, že jsi v pohodě :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18577
14.10.21 13:21

A aby se ti dalo líp poradit, tak je nutný se trochu ponořit do psychologie a zamyslet se nad mužskými a ženskými vzorci chování, ty jsi byl spíš taťka a přítel mamka nebo opačně, anebo jste byli oba taťkové nebo mamky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
14.10.21 13:23
@pohledzdruhestrany píše:
A aby se ti dalo líp poradit, tak je nutný se trochu ponořit do psychologie a zamyslet se nad mužskými a ženskými vzorci chování, ty jsi byl spíš taťka a přítel mamka nebo opačně, anebo jste byli oba taťkové nebo mamky?

Prosim tě a ty si tady co ventiluješ? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4029
14.10.21 13:27

U standardního vztahu by to byla přechozenost.
U vás asi záleží, kam (zda někam) jste chtěli směřovat a proč se tak nedělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18577
14.10.21 13:27
@Vanda 2 píše:

Nerozumím tvé otázce, můžeš mi jí prosím vysvětlit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7274
14.10.21 13:31
@Vanda 2 píše:

Jo to je tady takový místní maskot bez osobního života, ale kde může, tam si kopne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18577
14.10.21 13:32
@Kfětoslava píše:
Jo to je tady takový místní maskot bez osobního života, ale kde může, tam si kopne.

Holky a babičky já vám vůbec nerozumím, v čem kopu? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
14.10.21 13:33
@Kfětoslava píše:
Jo to je tady takový místní maskot bez osobního života, ale kde může, tam si kopne.

Přesně, maskot :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
14.10.21 13:35
Holky a babičky já vám vůbec nerozumím, v čem kopu? :nevim:

Jako sranda by s tebou asi byla dědku, ale empatie žádná :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 13:36
A aby se ti dalo líp poradit, tak je nutný se trochu ponořit do psychologie a zamyslet se nad mužskými a ženskými vzorci chování, ty jsi byl spíš taťka a přítel mamka nebo opačně, anebo jste byli oba taťkové nebo mamky?

V pohode, me tva otazka nevadi. Jsme 50 na 50, zadny rozdelovani roli.

• Citovat
  • Nahlásit
18577
14.10.21 13:37
@Vanda 2 píše:
Jako sranda by s tebou asi byla dědku, ale empatie žádná :think:

ty asi tu problematiku vnímáš špatně, tak šup se doučit a trochu bejt chápavější v dané oblasti, zakladatel moc dobře chápe, jak to myslím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 13:38
@Vanda 2 píše:
Jakmile se začneš ponižovat a on zjistí, že tě má jistýho, je konec. Věř mi, tohle je špatný. Začni trochu žít. Kino, sport, masáže. To že jsi teď špatnej, on jistě vidí. Musíš se zas hodit do klidu a nehrotit to. Bolí to, ale tím že se mu budeš vnucovat, se to jen zhorší. Buď nad věcí, musí vidět, že jsi v pohodě :palec:

Dekuju za radu. Zit se snazim… chodim ven s prateli, do kina, zacal jsem sportovat. Ale i tak mam chvile, ze kdyz jsme spolu, neudrzim slzy i emoce na uzde. Doufam, ze uz jsem to ted nepodelal.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat