Chci se na něco zeptat

Verunkaaa06
28.3.21 22:52

Chci se na něco zeptat

Ahoj, za tu dobu co je coronavirus a musíme být doma jsem něco přibrala… No to asi každý :D. A problém je v tom že jak jsem přibrala tak jsem na sobě začala pozorovat že se mi to líbí a i vzrušuje.. Jak je potom vše větší, jsem asi úplný blázen. Komu by se přeci líbilo tloustnutí, je to normální? Četla jsem někde že je to i úchylka. Je to někdo komu se to taky líbí? Popřípadě kdyby si o tom někdo chtěl popovídat tak můžete napsat na email **** děkuji :D

edit adminem-než se smaže diskuze celá odstraněn kontakt

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
880
28.3.21 22:54

Zkus napsat @Klopotkova

• Nahlásit
7571
28.3.21 22:55

Tak když ženská přibere, tak se jí i zvětší prsa. Pokud jsi šla z „lentilek pod kobercem“ na „akorát do ruky“, tak věřím, že se ti to líbí a chlapům taky. :palec:

• Nahlásit
30465
28.3.21 23:05
@Verunkaaa06 píše:
Ahoj, za tu dobu co je coronavirus a musíme být doma jsem něco přibrala… No to asi každý :D. A problém je v tom že jak jsem přibrala tak jsem na sobě začala pozorovat že se mi to líbí a i vzrušuje.. Jak je potom vše větší, jsem asi úplný blázen. Komu by se přeci líbilo tloustnutí, je to normální? Četla jsem někde že je to i úchylka. Je to někdo komu se to taky líbí? Popřípadě kdyby si o tom někdo chtěl popovídat tak můžete napsat na email verunkaaa06@seznam.cz děkuji :D

Ne, mně se to nelíbí. Ono to nejde do nekonečna. S obezitou je život vždycky těžší.

• Nahlásit
3702
28.3.21 23:20

Ne, nelíbí se mi to, ani mě přibírání netěší.

• Nahlásit
729
28.3.21 23:22

Tak záleží jestli přibereš pár kilo když jsi štíhlá a pak když už máš pár kilo navíc.
Ale hlavní je, aby jsi se cítila dobře ty sama a byly se sebou spokojená :palec:

• Nahlásit
21773
28.3.21 23:47
@Quertizop píše:
Zkus napsat @Klopotkova
?
  • Nahlásit
14316
29.3.21 11:07

Dobrý den,

tuto diskuzi považuji za trolla a bude smazána.

Děkuji za pochopení

Diana :kytka:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat