Chci se nechat tetovat, ale bojím se infekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 14:39
Chci se nechat tetovat,ale bojím se infekce

Dobrý den, omlouvám se za anonym, dost tady prispivam a nechci, aby mě někdo poznal. Moc se mi líbí tetování a chtěla bych si nechat udělat 2 malé a decentní obrázky. Jenže se bojím. Ne bolesti, ale infekce. Moje máma mě vždycky straší, že dostanu infekci a jestli chci riskovat a podobně. No mám strach, ale na druhou stranu mám ve svém okolí spoustu potetovaných a nikdo neměl problémy. Proto se ptám, nechaly jste se tetovat a měly jste některá nějaký problém? Moc děkuji za názory a postřehy.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kakuja
Stálice 56 příspěvků 14.08.19 14:43

Tetování mám až až a nikdy žádná infekce 8) a co se týče bolesti, tak samozřejmě, že to bolí přece jen se ti něco zapichuje do kůže, ale není to nic co by se nedalo vydržet ;)

Prigionia
Kecalka 333 příspěvků 2 inzeráty 14.08.19 14:44

Nechala, problémy jsem neměla ani nevím o nikom ze známých, kdo by dostal infekci :nevim: nebála bych se a šla do toho ;) myslím, že když půjdeš do nějakého normalniho tetovaciho salónu tak to bude bez problémů

Jipic
Povídálka 37 příspěvků 14.08.19 14:44

Mám hodně tetování (celou ruku, nohu + par dalších) první tetování mám ze salónu a ostatní od známého co mě buďto tetuje u nás doma nebo u nej a nikdy nic naštěstí i když to není tak sterilní jako v tom salonu :D záleží asi i na jedinci a vždy mít novou jehlu a “novou” barvu.. nevzala bych se toho jen teď dávat pozor na sluníčko a mělo by být vše v pořádku ;)

katast
Povídálka 21 příspěvků 14.08.19 14:45

Tetování mám dvě a neměla jsem absolutně žádný problém. Tatérka mi na ně po tetování dala hojivou fólii, která se na kérce nechá pět dní a pak se sundá. Na prvním jsem potom neměla ani stroupky a na druhém se mi udělalo pár stroupků, ale obě se zahojily krásně. A to nemám pidi tetování, ale už trochu větší.
Když si najdeš kvalitní studio a ne nějakýho co to dělá na koleni v garáži tak se nemáš čeho bát. Všechno je nové, čisté a sterilní.

marfra
Generální žvanilka 23276 příspěvků 19 inzerátů 14.08.19 14:50

Posledni tetovani mam ted z kvetna a nikdy zadna infekce. Vse se dezinfikuje a ted uz se dava leciva folie na vice dni a potom tetovani cistis atb mydlem. Sama neznam nikoho, kdo by mel infekci. Pokud se o tetovani dobre postaras, riziko je minimalni ;)

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 14.08.19 14:54
@Anonymní píše:
Dobrý den, omlouvám se za anonym, dost tady prispivam a nechci, aby mě někdo poznal. Moc se mi líbí tetování a chtěla bych si nechat udělat 2 malé a decentní obrázky. Jenže se bojím. Ne bolesti, ale infekce. Moje máma mě vždycky straší, že dostanu infekci a jestli chci riskovat a podobně. No mám strach, ale na druhou stranu mám ve svém okolí spoustu potetovaných a nikdo neměl problémy. Proto se ptám, nechaly jste se tetovat a měly jste některá nějaký problém? Moc děkuji za názory a postřehy.

Tak kazdy profi salon musi splnovat prisna hygienicka pravidla. Takze tam nic nehrozi. Ale pokud si to budete delat u Tondy v garazi, jelikoz to udela levne, tak tam muzete chytit vsrchno mozny ;)

cernycajscitronem
Kecalka 258 příspěvků 14.08.19 15:05

Neznám nikoho, kdo by mel z tetování infekci :D. Zato znam x těch, kdo má zmrveny, ošklivý tetování. Takže radim vybrat si kvalitního tatera a pak se nemusíš bát ani ty infekce. Bolest závisí na místě a velikosti. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 15:14

Já myslím, že pokud půjdeš do salónu, tak je riziko infekce minimální :) Moje sestra se nechala potetovat u někoho doma ještě s kamarádkou. Žádná desinfekce nic a také se jí to zhojilo pěkně.

peta1003
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 14.08.19 15:34

Mam 4 tetovani a nikdy jsem nemela zadny problem :D

mayecka
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 14.08.19 15:43

Tetování mám 4 a nikdy jsem problémy neměla :mavam:

Caboverde
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 14.08.19 15:45
@cernycajscitronem píše:
Neznám nikoho, kdo by mel z tetování infekci :D. Zato znam x těch, kdo má zmrveny, ošklivý tetování. Takže radim vybrat si kvalitního tatera a pak se nemusíš bát ani ty infekce. Bolest závisí na místě a velikosti. :palec:

Přesně tak, v dnešní době, pokud se člověk nechává tetovat v jakémkoli profi studiu, nákaza nehrozí. Jsem dost potetovaná a bavila jsem se o tom i se svým praktikem, který v tom taktéž žádná rizika nespatřuje. Vyber si někoho, jehož výtvarný styl se ti líbí. Dále by bylo dobré, kdybyste si sedli i po lidské stránce. Dobrá videa na toto téma má Anett, třeba „jak předcházet tetovacím zkratům“.

evulinda79
Kecalka 132 příspěvků 14.08.19 17:09

Když se bojíš, tak to nedělej

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9701 příspěvků 14.08.19 17:11

Vyber si kvalitního tatéra a nebude problem.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 14.08.19 17:30

Muj partner ma tetování a zadnou infekci nikdy nemel

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama