Chci se o někoho starat

Napsat příspěvek
29.12.19 17:58

Tohle je popravdě terno pro půlku slepic ze seznamek. Tam se to hemží těmi se srdíčkem na dlani co nešťastnou náhodou zůstaly s harantama samy a chtějí jen aby se o ně někdo postaral. Ještě si kvůli pánovi urvou rodidla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 18:02

@Jackejack1 Si mel hned napsat, ze jsi pilot Grippenu.
Hele, ze ti neva zenska se zavazkem, je hezke.
Uved i dalsi klady. Takze to formuluj treba takhle:
Svobodny muz bez zavazku, se slusnou praci a vlastnim bydleni hleda touto cestou z nedostatku prilezitosti seznameni se slecnou ci pani (deti nejsou prekazkou) za ucelem navazani pratelstvi a treba i vztahu. Rad se s Tebou seznamim pri tom, co me bavi, tedy pri cestovani, behu, litani letadlem, nebo rad poznam Tve konicky.
Me uspory staci, abych na dopis odpovedel 87.563 z Vas:wink:, tak nevahejte a piste, nez vse utratim za znamky.
Zn.: Smat se ve dvou ci vice je lepsi, nez sam.
Nemas zac a cau!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3315
29.12.19 18:04
@Hrabě Dooku píše:
To vypadá spíš jako inzerát nabíječe než pečovatele :)

Závidíš, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12955
29.12.19 18:04

@Premek_Orac pozor, pozor,– koníček lítání letadlem nebrat, je to extrémně finančně náročné a onomu pánovi už pak moc penízků na starost o cizí diťátko nezbyde :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3315
29.12.19 18:07
@Jackejack1 píše:
To četl, ale skrz seznamování ne bohužel asi jsem měl.
Můžu to už jen napravit tím, že tady doplním více informací k mojí osobě.
Jsem mladý 28 muž kterýmu všechno vycházelo do té doby než přišel rozvod.
Rozhodně to tu beru vážně a budu rád, když druhá polovička to bude brát taky tak.

Chlapi se tu můžou potrhat, aby tě shodili. Nic na to nedej. Která tě bude chtít, ta ti napíše do soukromých zpráv. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 18:09
@Lucy75 píše:
Mne k tomu @Jackejack1 napadá jen jedno - a o vlastní dítě/děti se staráš? nebo nemáš? to je celkem dost podstatná informace…

Svoje děti žádné nemám. To už je to jediné co mi v životě chybí abych byl šťastný mít dítě. A z toho důvodu dávám takový inzerát. Je jasný že se s dotyčnou nejdříve více seznámím než ji budu nabízet bydlení u mě… Nejsem žádný pitomec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
29.12.19 18:11

Wow, to bych brala… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 18:17
@stinga píše:
@Premek_Orac pozor, pozor,– koníček lítání letadlem nebrat, je to extrémně finančně náročné a onomu pánovi už pak moc penízků na starost o cizí diťátko nezbyde :mavam:

Máte asi vlastní zkušenosti s tímto koníčkem že ano? :slight_smile: Já to nemám jako koníček ani jako práci ale když vidím ty chlapy nasedat do těch oblud závidím jim.. někdy bych se taky proletl. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4350
29.12.19 18:20
@Jackejack1 píše:
Ahoj slečny, nevím jak přesně podat myšlenku kterou mám ale vezmu to stručně. Už nějakou dobu žiji sám a schází mi se o někoho starat pečovat a podobně. Hlavně vyplnit tu prázdnotu jak fyzickou v domě tak psychickou na duši.
Vůbec by mi nevadilo a byl bych za to i rád kdyby se tady plazilo či běhalo nějaké dítko.
Když to tady čtu kolik svobodných maminek po tomto světě chodí byl by v tom čert kdyby se nějaká nenašla ????

Za týden by si tý mamince s děckem řekl, aby práskla do bot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 18:20
@Uslava píše:
Chlapi se tu můžou potrhat, aby tě shodili. Nic na to nedej. Která tě bude chtít, ta ti napíše do soukromých zpráv. :mavam:

Však já si z toho nic nedělám… Je to otevřená diskuze kde si může každý říct svoje :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12955
29.12.19 18:22

@Jackejack1 no vlastní zkušenost, přítel lítá, bájil o všem, co podnikneme, koupíme, pořídíme - před výplatou má na účtě Kč 1000,–- - pořád platí poplatky, pokuty, celé odpoledne na letišti a 17 minut letu vyjde na 7000,–- :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 18:23
@Leni_2019 píše:
Wow, to bych brala… 8)

Co přesně máš na mysli? Bylo tady toho řečeno dost :) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 18:28
@stinga píše:
@Jackejack1 no vlastní zkušenost, přítel lítá, bájil o všem, co podnikneme, koupíme, pořídíme - před výplatou má na účtě Kč 1000,–- - pořád platí poplatky, pokuty, celé odpoledne na letišti a 17 minut letu vyjde na 7000,–- :zed: :zed:

Tak ne jen koníček těžký na peníze ale taky na čas… To už potom záleží na tom chlapovi co upřednostňuje své koníčky nebo partnerský život. Úplně nejlepší je když se to dokážu skloubit. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 18:32

@stinga Zenske oko odhali vzdy vic, nez muzske :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 18:33
@Uslava píše:
Chlapi se tu můžou potrhat, aby tě shodili. Nic na to nedej. Která tě bude chtít, ta ti napíše do soukromých zpráv. :mavam:

Pouze dobrá rada, zatím to cílí jen na nejzoufalejší kusy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama