Chci se odstěhovat města, manžel nechce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 19:47
Chci se odstěhovat města, manžel nechce

Dobrý večer, hledám tady řadu, už nevím jak dál. Mam 2 děti, jedno půjde do školy v září, druhé půjde do 5.tridy.Nyni bydlíme na vesnici a mám zde práci. Uz tady ale dál být nechci, jsem tu psychicky na dně, vše mi tu vadí a už 2 roky říkám manželovi že chci do města. On nechce ani slyšet. Co mám dělat? Mám pocit že už tu nevydržím ani tyden.Ale mám tu práci, děti tu mají kamarády, ale já jsem tady úplně vydeptana čím dál víc. Co byste dělali? Už nemůžu dál… Děkuji za rady

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 05.05.18 19:52

Já se tvému muži nedivím, máte tam veškeré jistoty, domov. Proč tak zoufale potřebuješ do města. Ty nejsi původně z vesnice? Máš řidičák a auto? To může dělat hodně, když je člověk odkázány na odvoz či MHD.

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 05.05.18 19:52

A co ti tam vadí?

Andreww
Kecalka 278 příspěvků 05.05.18 19:54

Potřebuješ do paneláku tak fajne:

• sousedi hulej o patro niže ty to máš cele leto jaro podzim v bytě
  • sousedi mají psa furt štěkot nebo ve vejtahu nablito
  • služby na uklízení po psech a po prasatech ve společných prostor
  • zahrádka není takže bloncání po městě po parcích pokdu jsou na hřiště pokud jsou
  • větší děti bloncají bud u netu nebo se pakujou a fetujou kouří či chlastají..

prostě si myslíš jak budeš chodit po kavárnách a chlastat kafe a jak budeš nobl dámička podtřebuješ trošku probudit.

ani nepíšeš co tě deptá jak bydlíš co te stve atd… napsat všechno je kravina

terien
Echt Kelišová 8384 příspěvků 05.05.18 19:55

Já tě chápu :hug: pocházím z vesnice a už by mě tam nikdo na světě nedostal zpátky a s dětmi už vůbec ne. Ale pokud se nedomluvíte s manželem tak radu bohužel nemám :(

sediza
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 05.05.18 19:55

A jaké jsou důvody Vaší frustrace? Já bych třeba na vesnici žít nechtěla. Zažila jsem to v dětství. Ziju ted v centru mesta a spokojenost nejvetsi…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 19:57
@Andreww píše:
Potřebuješ do paneláku tak fajne:
  • zahrádka není takže bloncání po městě po parcích pokdu jsou na hřiště pokud jsou

prostě si myslíš jak budeš chodit po kavárnách a chlastat kafe a jak budeš nobl dámička podtřebuješ trošku probudit.

Na vesnici bydlíme v bytovce, není kam jít, děti sedí u netu i tady, ve městě je určitě lepší vyžití, příměstské tábory atd…Probudit nepotřebuji, vesnici fakt nesnesu. Sousedi se tu starají o co nemají, fakt super… :pocitac:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 19:57

Já bych se taky na vesnici ukousala… ale musíte se s chlapem nějak dohodnout, co přesně ti vadí?

Andreww
Kecalka 278 příspěvků 05.05.18 19:59
@Anonymní píše:
Na vesnici bydlíme v bytovce, není kam jít, děti sedí u netu i tady, ve městě je určitě lepší vyžití, příměstské tábory atd…Probudit nepotřebuji, vesnici fakt nesnesu. Sousedi se tu starají o co nemají, fakt super… :pocitac:

no tak v bytovce se nedivim…to je jak panelak to same. ALe stejne nepišes co te štve

terien
Echt Kelišová 8384 příspěvků 05.05.18 19:59
@Andreww píše:

Bydlení ve městě není jenom panelák. Ono na vesnici to taky není jenom růžový. Sousedy tam máš jakbysmet a rachotu nadelaji taky dost, o stekajicich čoklech si můžeme popovídat, obzvlášť když jsou na zahradě a za plotem se v noci treba uvelebi ježek a jestli si myslíš, že děti na vsi běhají po venku a hrajou si jinak než ty ve městě, tak seš na velkém omylu. K tomu si pripocti věčné dojíždění a nulové vyžití a je to hotová pohádka.

terien
Echt Kelišová 8384 příspěvků 05.05.18 20:00
@Andreww píše:

Bydlení ve městě není jenom panelák. Ono na vesnici to taky není jenom růžový. Sousedy tam máš jakbysmet a rachotu nadelaji taky dost, o stekajicich čoklech si můžeme popovídat, obzvlášť když jsou na zahradě a za plotem se v noci treba uvelebi ježek a jestli si myslíš, že děti na vsi běhají po venku a hrajou si jinak než ty ve městě, tak seš na velkém omylu. K tomu si pripocti věčné dojíždění a nulové vyžití a je to hotová pohádka.

terien
Echt Kelišová 8384 příspěvků 05.05.18 20:01

Pardon za double, blbne mi to

nostress
Extra třída :D 13565 příspěvků 05.05.18 20:01
@Anonymní píše:
Dobrý večer, hledám tady řadu, už nevím jak dál. Mam 2 děti, jedno půjde do školy v září, druhé půjde do 5.tridy.Nyni bydlíme na vesnici a mám zde práci. Uz tady ale dál být nechci, jsem tu psychicky na dně, vše mi tu vadí a už 2 roky říkám manželovi že chci do města. On nechce ani slyšet. Co mám dělat? Mám pocit že už tu nevydržím ani tyden.Ale mám tu práci, děti tu mají kamarády, ale já jsem tady úplně vydeptana čím dál víc. Co byste dělali? Už nemůžu dál… Děkuji za rady

Na jednu stranu tě chápu, mě by taky nikdo na vesnici nedostal, ale ze začátku jsi s tím jistě souhlasila, jinak by jste tam zřejmě nebydleli. Teď to půjde změnit asi jen velmi těžko, pokud tam už máte veškeré zázemí, včetně zaměstnání. :think:

SarkaNovo
Závislačka 3469 příspěvků 05.05.18 20:05
@nostress píše:
Na jednu stranu tě chápu, mě by taky nikdo na vesnici nedostal, ale ze začátku jsi s tím jistě souhlasila, jinak by jste tam zřejmě nebydleli. Teď to půjde změnit asi jen velmi těžko, pokud tam už máte veškeré zázemí, včetně zaměstnání. :think:
Mám to samé. Jenze děti škola a školka, my zaměstnání, je to hrozný. Kde začít zas od znovu…:-(

Příspěvek upraven 05.05.18 v 20:08

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 20:06
@terien píše:

Přesně tak.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >