Chci se rozejít, ale nemůžu

Anonymní
7.7.20 21:23

Chci se rozejít, ale nemůžu

Zdravím, chci od partnera odejit, jsme mladý, je nám 25 ale vztah je už úplně v kopru. Co se narodilo mimco se chlap totálně změnil. Všechno bere jako samozřejmost, neumí pohladit jak fyzicky, tak psychycky, o sexu ani nemluvě, 2× za měsíc, peníze taky věčně nejsou, všechno prokouri, dá do rybářských potřeb, či do své rodiny, ne do naší rodiny, ale svoji. Všem pořád pujcuje. Už me to prostě nebaví, nebudu ztrácet čas s ním, když může být někdo lepší.

Problém je v tom, že spolu máme mimco a nepřejí si, aby jsme pak měli střídavou péči. Rodiče des a hrůza, jeho táta kriminalnik, máma kurva, má 13 děti a chodí se stejně starým partnerem, jako je její nejstarší syn.
v 15 od rodiny zdrhnul, protože v tom nechtěl vyrůstat, byl u tety, druhý tety, sestrenky, bratranka.. všude kde se dalo. V rodině má cikány, bráchy a ségry v decaku, 2 bráchy v pastaku, jeden brácha kriminalnik po tátovi.

Prostě nechci, aby v tomhle někdy byla. Jen na to myslím, a chce se mi brečet. Určitě by ji tam vzal a bůhví kam jinam…

Jedině s dohledem, buď mým, něbo nějaké pracovnice, me mamky, co by na to dohlidla, nebo ještě jeho jedný ségry, co je taky normální jako je přítel. Od rodiny se odstipla, ale pořád to je rodina a někdy se s mamkou prostě vidět musí…

Prosím, poraďte co mam delat. Opravdu nechci, aby šla někdy mezi kriminálníky, kurvy, fetaky. Je mi z toho do place.
A pochybuju, že když se od rodiny odriznul, jen občas jim napíše a někdy se s nima vidí, že to tak bude pořád.

Do vztahu jsem šla s tím, že tátu viděl naposledy, když mu bylo 15 (To je pravda) a že mámu nemá, to říkali ještě nedavno. Přiznal jen jednoho bráchu. A cikány vlastně v rodině má, ale není jeho práva rodina, on je tak ale trochu bere, protože s nima od 15 vyrůstal

Prosím, kdo má nějaké zkušenosti, sem s tím. Nechci ztrácet čas a být nešťastná. Pokud to tedy nepůjde jinak. Kvůli dceri s ním klidně budu ( Cti být vedle něj jako spolubydlící) jen aby ji nedotáhl beze mě bůhví kam. Až bude větší a bude mít svuj vlastní názor, tak už mi to vadit nebude, ale teď je malička a tohle ji udělat nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31
7.7.20 21:29

Inu, dobrý výběr partnera…
A on by tu střídavku vůbec chtěl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4938
7.7.20 21:31

Já se musím smát :mrgreen:…proč sis proboha s někým takovým, s takovou šílenou rodinou vůbec začala, natož pořídila dítě 8o :poblion:
Píšeš strašně pozdě. Kdybys tu psala, že přemýšlíš o otěhotnění, nebo že jsi na začátku těhotenství…co myslíš, že bys dostala za rady 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
7.7.20 21:32

Je to jeji tata, takze ma stejna prava jako ty. I kdyby pristoupil na to, ze do stridavky nepujde, ciste pod tvym dohledem dcera stejne nebude. Tak se rozhodni, jak nejlip umis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 21:33

No nevim, vedela jsi, z jake rodina je, ale presto si do toho šla.
Chapu, človek veri, ze vse bude dobre.
Nevim, jak moc se styka se spatnymi kamarady, ale asi bych se
toho tolik nebala, pokud ma dite opravdu rad.
Jinak, na tohle vse muzes poukazat i u soudu pri rozvodu.
Nebo se poradit nekde v socialnim centru.

• Nahlásit
  • Citovat
3696
7.7.20 21:36

@truelly Četla jsi to ona o tom, z jaké je rodiny je nevěděla.

Jinak anonymní, asi bych to hned neřešila rozchodem. Zkoušeli jste o tom mluvit. Jak píšeš, tak má jen tebe. Tak si myslím, že by se s tím dalo ještě něco dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
7.7.20 21:39
@Anonymní píše:
No nevim, vedela jsi, z jake rodina je, ale presto si do toho šla.
Chapu, človek veri, ze vse bude dobre.
Nevim, jak moc se styka se spatnymi kamarady, ale asi bych se
toho tolik nebala, pokud ma dite opravdu rad.
Jinak, na tohle vse muzes poukazat i u soudu pri rozvodu.
Nebo se poradit nekde v socialnim centru.

No nevim jestli u soudu pochodi s tim, ze ji vadi v rodine cikani. A ty ku.vy a fetaky musi dokazat, jedine, ze uz by odsouzeni byli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4938
7.7.20 21:42

@katyca jo holt důvěřuj, ale prověřuj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3696
7.7.20 21:43

@truelly Ano v tomto případě to bohužel platí více krát. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 21:48

@truelly ja se směju spíš tobě, že neumíš číst. :nevim: Jak jsem psala, tak jsem skoro donedávna nevěděla, co má za rodinu, styděl se za ní, a ani teď za ní není happy. Bohužel, kdyby jsem to věděla, tak se už zivote nepotkame.
Jeho táta byl prej několikrát v kriminálu, a ten jeho brácha před půl rokem vylezl.
Nemluvě o tom, že nás vzal k bráchovi, se slova na, že to tam je bezpečné a čistě atd, bum a byla tam injekční stříkačka, sám nadával před barákem, že tam už v zivote nepůjde a z auta ani na tu silnici nevyleze.

Mě by vyhovovalo, kdyby bylo dítě v mě péči a ať sem chodí klidně každý den, s tím problém nemám. Nechám je klidně samotné v mém bytě, ale prostě si nepřejí, aby dceru tahal on sám někam

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.7.20 21:50
@truelly píše:
@katyca jo holt důvěřuj, ale prověřuj…

Jak jsem mohla vědět, že kecá, když mi říkal, že mám nemá. Čistě logicky mi několikrát řekl, že tátu viděl naposledy v 10letech a mámu nemá, babička, která ho vychovává umřela, tím to pro mě našlo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.7.20 21:51

Tím to pro mě haslo *

• Nahlásit
  • Citovat
4938
7.7.20 21:54

To je tvůj problém, že sis ho neprověřila i jinde, než jen z jeho informací :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22759
7.7.20 21:55
@Anonymní píše:
Jak jsem mohla vědět, že kecá, když mi říkal, že mám nemá. Čistě logicky mi několikrát řekl, že tátu viděl naposledy v 10letech a mámu nemá, babička, která ho vychovává umřela, tím to pro mě našlo.

Zřejmě jsi našla k sobě rovný protějšek. Jistě do té rodiny skvěle zapadáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
7.7.20 21:56

Chudák dítě…
Rozchod je vždycky to nejjednodušší řešení.
Jedna věc je co ty si přeješ a druhá věc je, co určí soud. Dítě má v první řadě právo na oba rodiče, co se týká jeho rodiny, tak to nějaký soud zajímat nebude. Pokud bude mít s dítětem kde být a bude schopný mu zajistit zázemí, tak vám klidně střídavku dají, pokud na ní bude partner trvat.
Jak dlouho spolu jste, že si nevěděla s kým se taháš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama