Chci se s nim dat zase do kontaktu

Anonymní
24.4.21 22:23

Chci se s nim dat zase do kontaktu

Ahoj! Chtěla bych se svým ex dat znovu do kontaktu, protože mi jako člověk chybí. Už se přes půl roku spolu nebavíme. Po rozchodu jsme spolu pak spali. Já ho furt milovala, tak jsme to museli utnout a i kontakt. Já už se z toho dostala a teď bych se s nim chtěla znovu bavit a treba i něco mít. Jenže nechci, aby to bylo ve smyslu toho: Ahoj, jak se mas? To mi přijde takový blby. Spis bych chtěla, aby on kontaktoval mě, nějak ho popostrcit. Prosím vaše názory a rady. :think: jestli jsem něco nenapsala, tak dopisu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
670
24.4.21 22:27

Ahoj… Dostala jsi se z toho a chceš se dát zpět do kontaktu? 🤔 k čemu to bude? Pro jaké důvody ti chybí?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
712
24.4.21 22:30

A co by jsi s ním chtěla mít? Kdyby měl zájem, tak by se asi ozval. A nevypadá to, že ses z toho dostala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16403
24.4.21 22:32

Nedělej to -jen se ti otevřou staré rány. nadi si nové lidi.

A lžeš sama sobě že už si z toho venku. To se stává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6092
24.4.21 22:33

Co by jsi s ním chtěla mít? Očividně s rozchodem ani po půl roce smirena nejsi a hledáš cestu zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 22:48

@Angry_birds @Minniee @Alušáček Vždycky jsme si dobře rozuměli..at už jako kamarádi, tak i ve vztahu. Chybí mi i sex s nim. Byli jsme dobře sehraní.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16403
24.4.21 22:49
@Anonymní píše:
@Angry_birds @Minniee @Alušáček Vždycky jsme si dobře rozuměli..at už jako kamarádi, tak i ve vztahu. Chybí mi i sex s nim. Byli jsme dobře sehraní.

no a teď to skončilo je mi líto. je jasné, že to je bolestivé a ve tvém životě chybí, ale je potřeba se smířit s tím, že to prostě nevyšlo.

Jinak si budeš jen ubližovat a nikam dál se nedostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
24.4.21 22:50

No asi ses z toho nedostala.. kdyby jo tak nebudeš chtít svýho ex. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6092
24.4.21 22:55
@Anonymní píše:

Proč jste se rozešli když všechno tak dobře fungovalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 23:00

@Alušáček kvůli vzdálenosti, protože jsme se už chystali spolu bydlet s pak přišla korona a bydlí každý jinde. A on řekl, ze už to tolik necítí. A pak jsme se dali znovu do kontaktu a začali spolu spat. A bylo to zase jako bychom spolu byli, chovali jsme se tak.

• Citovat
  • Nahlásit
4928
25.4.21 03:02
@Anonymní píše:
Ahoj! Chtěla bych se svým ex dat znovu do kontaktu, protože mi jako člověk chybí. Už se přes půl roku spolu nebavíme. Po rozchodu jsme spolu pak spali. Já ho furt milovala, tak jsme to museli utnout a i kontakt. Já už se z toho dostala a teď bych se s nim chtěla znovu bavit a treba i něco mít. Jenže nechci, aby to bylo ve smyslu toho: Ahoj, jak se mas? To mi přijde takový blby. Spis bych chtěla, aby on kontaktoval mě, nějak ho popostrcit. Prosím vaše názory a rady. :think: jestli jsem něco nenapsala, tak dopisu

Proc se nekdo rozchazi a pak spolu spi? Proc kdyz jsi se dostala z rozchodu jak tvrdis chces znovu vstoupit do starych koleji? A ve finale jsi si neco vysnila, ale udelat to ma nekdo jiny? Vyborne. Doporucuji mokry rucnik a nejakeho konicka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63658
25.4.21 07:02

Je to ex.. Zapomeň na něj a nech ho žít :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
25.4.21 08:31
@Anonymní píše:
@Alušáček kvůli vzdálenosti, protože jsme se už chystali spolu bydlet s pak přišla korona a bydlí každý jinde. A on řekl, ze už to tolik necítí. A pak jsme se dali znovu do kontaktu a začali spolu spat. A bylo to zase jako bychom spolu byli, chovali jsme se tak.

Takže tě zase tak moc nežere. Kdyby o tebe stál, vzdálenost by se dala řešit, a i kdyby tak by tě po rozchodu kontaktoval sám. Takhle to vypadá, že si našel novou buchtu, viz. bláboly o tom, jak už to necítí. No, ty jsi rozhodnutá, takže tě nikdo nezastaví. Tak ti přeju, ať ten náraz potom bolí co nejmíň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1506
25.4.21 09:28
@Pavlik Morozov píše:
Proc se nekdo rozchazi a pak spolu spi? Proc kdyz jsi se dostala z rozchodu jak tvrdis chces znovu vstoupit do starych koleji? A ve finale jsi si neco vysnila, ale udelat to ma nekdo jiny? Vyborne. Doporucuji mokry rucnik a nejakeho konicka.

Třeba Modrého. Tam té empatie bude víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
25.4.21 09:33

Nechtej spat s nekym, kdo po tobe nesili, znicis si dusi :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu