Chci se seznámit s mužem od 25 let.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

laura987
Nováček 4 příspěvky 28.03.18 13:23
Chci se seznamit s muzem od 25-50 let.

Ahoj všem. Přeji hezký den všem mužům, kteří se chtějí seznámit a nehledají jen flirt. Ráda bych se seznámila s někým, kdo hledá vážný vztah a kdo má rád blondýnky. Hledám hodného, spolehlivého a vtipného chlapa. Jsem 28/170. Jsem přátelská a veselá, hezká, příjemná a dobře naladěná žena. Budu se tešit…

Příspěvek upraven 28.03.18 v 15:42

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Halibar
Kelišová 6337 příspěvků 28.03.18 13:26

:zed: idi ven a neseď u kompu :palec:

Venetia
Vesmírná mluvilka 32944 příspěvků 28.03.18 13:39
@Halibar píše: :zed: idi ven a neseď u kompu :palec:

má jít ven a oslovovat chlapy 25+?

Hroznej puberťák
Závislačka 2725 příspěvků 28.03.18 13:40
@laura987 píše:
Ahoj všem. Přeji hezký den všem mužům, kteří se chtějí seznámit a nehledají jen flirt. Ráda bych se seznámila s někým, kdo hledá vážný vztah a kdo má rád blondýnky. Hledám hodného, spolehlivého a vtipného chlapa. Jsem 28/170. Jsem přátelská a veselá, hezká, příjemná a dobře naladěná žena. Budu se tešit…

To jsi ovšem na správném místě, tady je nás přesně takových spousty. Co spousty, mraky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Konnny
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 28.03.18 13:40

@Halibar A proč ne, třeba bude mít štěstí.

PaniBovaryovaaa
Kecalka 231 příspěvků 28.03.18 14:08
@laura987 píše:
Ahoj všem. Přeji hezký den všem mužům, kteří se chtějí seznámit a nehledají jen flirt. Ráda bych se seznámila s někým, kdo hledá vážný vztah a kdo má rád blondýnky. Hledám hodného, spolehlivého a vtipného chlapa. Jsem 28/170. Jsem přátelská a veselá, hezká, příjemná a dobře naladěná žena. Budu se tešit…

Není lepší seznamka typu štěsti. cz apod? Dát tam fotku, vyplnit „parametry“, aktivně někoho oslovit atd. Tohle je jak inzerát z novin, nic neříká, fotka chybí, nehledě na fakt, že na mateřském servu s převahou bab by se ti líp hledala lesba než chlap.

zudina
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 28.03.18 14:11

A proc pises na web kde je 90% zen?

Borůvka1990
Kelišová 5353 příspěvků 28.03.18 14:42

:P :P :P Tady můžeš zkusit leda hledat lesbičku :P :P :P

laura987
Nováček 4 příspěvky 28.03.18 15:44

Já jsem psala na mnoha místech. Ale tam muži chtějí jen sex.

Uživatel je onlinemrav
Echt Kelišová 7889 příspěvků 28.03.18 15:55

Ahoj, toto je portál o těhotenství a dětech. Těhotného chlapa jsem ještě neviděl, chlapa s dítětem už ano. Ale jsou bud vdovci, nebo rozvedení. Takže je tu předpoklad, téměř hraničící s jistotou, že by jsi vyvdala dítě a byla jeho nevlastní matkou.

jeykey84
Nováček 1 příspěvek 28.03.18 17:07

Ahoj Lauro, odkud jsi? já jsem z Prahy, je mi 34 a hledám fajn holku ;-)

klenott
Kecalka 254 příspěvků 28.03.18 17:31

Jednou tady proste ta seznamka uz oficialne je, tak ja nechapu co maji porad nektere potrebu remcat :roll: Zakladatelko, hodne stesti, snad se nekdo fajn najde :kytka:

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 28.03.18 17:51
@klenott píše:
Jednou tady proste ta seznamka uz oficialne je, tak ja nechapu co maji porad nektere potrebu remcat :roll: Zakladatelko, hodne stesti, snad se nekdo fajn najde :kytka:

jo, fakt?..a jak oficialne?…jsem tu leta a koukam, ze mimo misu :think:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1450 příspěvků 28.03.18 19:02
@laura987 píše:
Ahoj všem. Přeji hezký den všem mužům, kteří se chtějí seznámit a nehledají jen flirt. Ráda bych se seznámila s někým, kdo hledá vážný vztah a kdo má rád blondýnky. Hledám hodného, spolehlivého a vtipného chlapa. Jsem 28/170. Jsem přátelská a veselá, hezká, příjemná a dobře naladěná žena. Budu se tešit…Příspěvek upraven 28.03.18 v 15:42

Lauro, držím palce, ale jen taková vsuvka, jestli je člověk přátelský, příjemný a hezký, by měli posoudit jiní. Přijde mi zvláštní se vychvalovat, respektive je mi to nesympatické a muži, co by takhle o sobě psal, bych já neodpověděla. :kytka:

belladonna
Ukecaná baba ;) 2352 příspěvků 28.03.18 19:02

Kde bydlíš? okres?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama