Chci se vdávat a pořizovat si děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

_Kája_90
Povídálka 42 příspěvků 01.02.17 10:45
Chci se vdávat a pořizovat děti..

Diskuzi na toto téma je zde určitě mraky, ale přece jen, potřebuju se vypsat. Snad mi holky poradíte :-)
Je mi 26, přitelovi 24. Budeme spolu na jaře dva roky. Poslední dobou mi zacinaji pěkně tikat biologické hodiny..Mám strašnou potřebu se někam posunout, vdát se a začít pracovat na dětech. Můj přítel se na to bohužel ještě necítí, děti chce, ale ne teď. Chce si pořídit vlastní bydlení ( máme menší 3kk v pronájmu) jen že než si nasetrime, to bude věčnost. Možná jsem sobecká, protože predemnou nikdy neměl pořádný vztah, tak je asi normální že se hned nechce vrhat do takových závazků, já si ale nemůžu pomoct. Kolem mě je sama těhotná kamaradka, sama svatba… a já už bych si tak strašne přála se posunout o level dál. Mimo jiné trpím už spoustu let na různých mykózy, cystitidy a můj gynekolog mi doporučuje děti neodkládat, snad by mi i těhotenství mohlo pomoct. Bojím se, že když budu čekat další dva, tři roky…Tak to třeba nepůjde. Jsem sobec? :nevim: normálně přemýšlím, jestli si nemám zajít někam k psychologovi, připadám si tou touhou trochu nemocná. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 01.02.17 10:47

@_Kája90 je mu 24, proboha.. co čekáš? pokud se tak moc potřebuješ posunout, najdi si staršího, se kterým sladíte tyhle touhy.. kluci ve 24 nemívají touhu se usadit a zakládat rodiny (čest výjimkám)…

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 01.02.17 10:51

Nevýhoda vztahu s mladším partnerem. Obavám se, ze bud par let pockas, nebo si budeš muset najít jiného muze

terinka4444
Hvězda diskuse 67884 příspěvků 01.02.17 10:52

Je mu 24 let, takže co bys od něj čekala? kdybys měla partnera ne o dva roky mladšího, ale o dva roky staršího, mohlo to být jinak. Ano, nedivím se mu, že nechce svatbu a děti zatím, ani já bych nechtěla.

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 01.02.17 10:54

Vzhledem k tomu, že je přítel mladší a sám se vyjádřil, že se na děti ještě necítí, tak bych ho hlavně nikam netlačila :nevim: zeptej se ho spíš výhledově, na kdy to tak vidi… zdravotní problémy budou pro někoho možná argument, ale podle mě to není důvod, pořizovat dítě, když na to není jeden z páru připravený

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 01.02.17 10:54

@_Kája90 24 JE OPRAVDU MÁLO, mne je teď 24, mimčo čekáme ale mám přítele 29let, stabilní příjem nás obou a domeček ( sice ještě splácíme hypotéku ale kde bydlet máme)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 10:54

Chlapi k tomu musí dozrát sami, manžel přišel s tím, že chce dítě už ve 22 letech, je to individuální, ale my jsme spolu byli dlouho…
zkus si s ním ještě promluvit ale netlač na něj, chvíli počkej… kdyby ses s ním rozešla a našla někoho jiného kdo by chtěl dítě hned ale neznala bys ho, tak by to taky byla blbost

kve-tinka
Závislačka 4393 příspěvků 7 inzerátů 01.02.17 11:00

Tohle není věkem… ;) nějaký chlap nebude chtít dítě ani ve 40.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 11:02
@epsice píše:
@_Kája90 24 JE OPRAVDU MÁLO, mne je teď 24, mimčo čekáme ale mám přítele 29let, stabilní příjem nás obou a domeček ( sice ještě splácíme hypotéku ale kde bydlet máme)

proč je 24 let pro chlapa málo ale pro ženu (tebe) v pořádku? :mrgreen:

zrcadlo
Kelišová 6874 příspěvků 01.02.17 11:04

Ve 24 po dvouletém vztahu bych děti taky ještě rozhodně nechtěla. Kdybyste spolu byli třeba od patnácti, tak bych i pochopila, že už potřebujete vztah někam posunout, ale takhle? Já mu rozumím, myslím, že klidně 5 let můžete počkat. Jestli tak moc chceš dítě (víc než partnera), tak hledej nového tatínka. A mykózy apod. jsou jen výmluva, 90% gynekologů radí s těhotenstvím neotálet, protože přibývá prvorodiček 35+, tak šíří osvětu, protože přeci jen např. riziko vývojových vad je u mladších žen nižší.

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 01.02.17 11:05
@kve-tinka píše:
Tohle není věkem… ;) nějaký chlap nebude chtít dítě ani ve 40.

Taky si myslím. Aby nečekala příliš dlouho. A taky by se nemusela dočkat. :nevim: To by jí mohl i ujet vlak. :? To by bylo smutné. Bohužel. Ale nutit ho, samozřejmě, nemůže, ničemu by nepomohla.

radkka
Generální žvanilka 20647 příspěvků 01.02.17 11:05

Jste spolu JEN 2 roky a jemu je 24, nedivím se, že nechce. A věkem to je, já bych ve 24 skočila z okna, kdyby po mně někdo chtěl děti, tím spíš chlap. Pochopila bych tě, kdybyste spolu byli 10 let, ale tohle…

radkka
Generální žvanilka 20647 příspěvků 01.02.17 11:06
@Doe_Jane píše:
proč je 24 let pro chlapa málo ale pro ženu (tebe) v pořádku? :mrgreen:

Protože je všeobecně znám fakt, že muži dospívají citelně pomaleji?

_Kája_90
Povídálka 42 příspěvků 01.02.17 11:07

Já si nemyslím že 24 let je málo, když máš starší partnerku. Dneska je móda mít děti po třicítce. Jinak máme oba stabilní práci, to jsem zapomněla zmínit.

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 01.02.17 11:08
@radkka píše:
Jste spolu JEN 2 roky a jemu je 24, nedivím se, že nechce. A věkem to je, já bych ve 24 skočila z okna, kdyby po mně někdo chtěl děti, tím spíš chlap. Pochopila bych tě, kdybyste spolu byli 10 let, ale tohle…

Tak snad neplatí, že ty jsi nechtěla, tak nechce ani zbytek republiky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >