Chci se víc bavit s muži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 22:09
Chci se víc bavit s muži-otázka pro mu

Ahoj.Jdu se vypsat. V práci přijdu hodně mezi lidi.Jsou to muži i ženy. Mám dost problém dát se s cizíma lidma do řeči. Pokud nepromluví na mě oni první, já na ně ne. Vadí mi to, ale jhsem taková. A jde mi o to, že bych se chtěla umět bavit hlavně s chlapama. Zavést řeč atd. Ptám se tedy hlavně mužů. Jste rádi, když se s váma dá do řeči cizí žena! pokud je mladší a pohledná? rádi s ní pokecáte? nevidíte v to hned flirt z její strany? odpovídat mi mohou samozřejmě i ženy :D Je třeba u nás v práci ukrajinec nebo rus teď nevím. Je ok s ním hodit řeč a nahodit téma třeba, můžu se zeptat odkud vlastně jste atd? snad pochopíte o co mi jde v mém dotazu :) Ráda se s muži bavím, přijdou mi spontánní, pohodoví. Ale bojím se toho, aby hned neviděli v tom flirt a bůhví co. Anonym prosím ponechat nebo diskuzi smazat.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mrav
Vesmírná mluvilka 31272 příspěvků 11.07.19 22:14

Hoď ostych za hlavu a začni se s nima bavit. Nic na tom není.. :mavam:

Božislava
Závislačka 3393 příspěvků 11.07.19 22:15

V Rusku je asi 10% obyvatel muslimové. Tak bacha. Klasický slovanský Rus by mohl být OK, ale Kavkazané- islamského vyznání můžou být nebezpečný. Když je problém s Rusem, tak to není většinou Rus, ale občan Ruské federace. Třeba Čečenec, Dagestánec, Tatar a podobně.

ontar
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 11.07.19 22:31
@Božislava píše:
V Rusku je asi 10% obyvatel muslimové. Tak bacha. Klasický slovanský Rus by mohl být OK, ale Kavkazané- islamského vyznání můžou být nebezpečný. Když je problém s Rusem, tak to není většinou Rus, ale občan Ruské federace. Třeba Čečenec, Dagestánec, Tatar a podobně.

S islámem u nás nemáme nejmenší problémy…to jen vyšilují hloupější občané a důchodci pojančení Zemanem…skutečné nebezpečí je komunismus a nacismus…komunisté nás drželi 41 let v elektrickém ohradníku a rozvinuté země udělali rozvojovou…co dokážou náckové se můžeme podívat na Německo…

Božislava
Závislačka 3393 příspěvků 11.07.19 22:35
@ontar píše:
S islámem u nás nemáme nejmenší problémy…to jen vyšilují hloupější občané a důchodci pojančení Zemanem…skutečné nebezpečí je komunismus a nacismus…komunisté nás drželi 41 let v elektrickém ohradníku a rozvinuté země udělali rozvojovou…co dokážou náckové se můžeme podívat na Německo…

Tak bacha do kategorie rozvojové země jsme byli přiřazeni až 22let po pádu komunismu!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 22:35
@mrav píše:
Hoď ostych za hlavu a začni se s nima bavit. Nic na tom není.. :mavam:

Ty jsi muž? poku ano, odpověz mi.Je ti příjemné, když se s tebou dá do řeči třeba hezká prodavačka u pokladny?

Božislava
Závislačka 3393 příspěvků 11.07.19 22:42
@Anonymní píše:
Ty jsi muž? poku ano, odpověz mi.Je ti příjemné, když se s tebou dá do řeči třeba hezká prodavačka u pokladny?

Pokud má hluboký výstřih, tak nejspíš ano. Když ho natáhne, tak už méně.

Premek_Orac
Kelišová 5430 příspěvků 11.07.19 22:45

Ano, normalne se s nimi bav, ptej se, to je pro otevreni konverzace vzdy fajn.
Tobe by bylo prijemne, kdyby si s tebou chteli povidat mladi, pohledni chlapi? Bylo? Tak o zenskych to plati jedte vic.

mrav
Vesmírná mluvilka 31272 příspěvků 11.07.19 22:57
@Anonymní píše:

Jsem sám s dcerou - takže je. 8) :mavam:

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 11.07.19 23:21

Normálně se s nimi bav o čemkoliv (např. Viděla jsem, že jezdíte do práce na kole, jak to zvládáte v tom vedru? Jak se vám líbí v práci? Kde jste dělal před tím? Atd…) Vždycky se dá něco vymyslet.
Pokud by to začali stáčet do flirtu a Tobě by to bylo nepříjemné, tak začni mluvit o svém příteli (i kdyby žádný zrovna nebyl) Třeba, že se chystáte na dovolenou, že rádi jezdíte na ryby, že je šikovnej kutil atd :mrgreen: :mrgreen:

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 11.07.19 23:43

Prosím tě, ano. Je normální si nezávazně pokecat s prodavačkou, stánkařem, sestřičkou v ordinaci, sousedem z paneláku, s řemeslníky, s kýmkoliv. Bez ohledu na věk a pohlaví.
Spousta lidí to nedělá, spousta ano. Za druhý typ můžu říct, že to takovému člověku dost zpříjemňuje život, když každej kolem není nas..nej a zakoukanej jen do sebe ;)
Jinak ano, jsem ženská, ale v klidu se zakecám s chlapy mého věku, případně oni se mnou. Je to fajn, osobně v tom ale žádný podtext nehledám - pokud teda nezazní výslovné pozvání na kafe :D
Kromě počasí jsou výborným startovačem podobných diskuzí i mazlíčci a koníčky, s ohledem na aktuální situaci setkání.
PS, trénuj. Nemluvnost nebo ostýchavost není doživotní diagnóza. :kytka:

fera21
Kecalka 329 příspěvků 12.07.19 07:03

Je to úplně normální si s někým pokecat. Já byl onehda na poště, přišly mi nějaký díly na auto. Balík mi dávala sympatická mladá slečna a hned s úsměvem, že je to nějaký těžký, jestli jsou tam tašky na střechu. Já na to že ne, že díly na auto a hned jsem se optal, jestli si někdo nechává takhle posílat tašky. Ona, že jo, jako vzorky, tak já na to hned hodil vtípek (dost trapnej), že to teda jo, že už jsem si zacinal myslet, že někdo nemá peníze a dělá střechu vždycky po pár taškách, když našetří. Tak jsme se zasmali a hned byl ten den hezčí :D

Uživatel je onlineErnais
Kecalka 376 příspěvků 12.07.19 08:21

Myslim, ze to moc resis. Kdyz se budes chovat pratelsky a ne vyzyvave, tak v tom urcite nikdo zadny flirt hledat nebude. Ja jsem jedina zena v ciste muzskem kolektivu a nevim jak bych tu fungovala, kdybych tohle resila. Podotykam, ze jsem mlada a nosim jen saty a sukne, takze se oblekam hodne zensky. S klukama si vykladam neustale a nemyslim si, ze by v tom nekdo neco hledal. Ze zacatku jsem sice zpusobila docela rozruch a prislo i nejaky pozvani na kafe, protoze jsem byla zrovna bez partnera, ale stacilo lehky vysvetleni, ze hodlam vest veskere vztahy s kolegy jen na pratelske urovni a bylo po problemu. Takze za me smele do toho, zeptej se kolegy na neco neutralniho a uvidis, ze to bude v pohode. ;)

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26700 příspěvků 12.07.19 09:59

Jéé, máš úplně opačný problém než já :mrgreen:
Já jsem zase nadměrně ukecaná a nejvíc si rozumím právě s muži :D

Holky na škole mi vždycky záviděly - jak to děláááš, že tě kluci tak berou? Měla jsem jich okolo sebe vždycky hromadu.
Ale taky žádná výhra… jsem, díky své ukecanosti, hned kámoška :mrgreen: To znamená, že se mnou chtěli chodit na pivo, zatímco s mýma stydlivějšíma kamarádkama chtěli spát :zed: :D

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 12.07.19 10:10
@Anonymní píše:

Odpovím za sebe.Je mi to velmi příjemné a také se snažím o totéž sám, nejen u pokladní, ale i u prodavačky u pultu, pokud je tam sama a nenervují jí fronty nedočkavců. Vždy to příjemně rozptýlí tu napjatou atmosféru, která dnes všude je. Takže i zmínka o hezkém dnu, příjemné vůni dokáže zázraky a jistě nikoho neurazí. Neboj se toho. Kyselý, protivný a zapšklý objekt nech bez povšimnutí, ale normální, obyčejný muž bude rád za jakýkoliv kontakt a pokud to není úchyl, nebude v tom vidět nic víc, než zpříjemnění té dané chvíle. Jde to i beze slov, i obyčejný úsměv dokáže zázraky.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama