Reklama

Chci se vrátit k bývalému partnerovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tami3
Stálice 70 příspěvků 03.03.17 01:16
Chci se vrátit k bývalému partnerovi

Ahoj, zajímaly by mě vaše názory, ohledně návratu do vztahu. S přítelem jsme spolu byli teprve 7 měsíců, mě je 21, jemu bude 30. Za tu dobu jsme spolu hrozně moc zažili, co se týče společných zážitků, neustále jsme spolu někam chodili, něco podnikali, různé výlety apod. já to v minulém vztahu vůbec neměla, takže jsem za tohoto partnera byla moc vděčná. Jsme teď od sebe asi týden dá se říci. Moc ho miluji, je to úžasný člověk i když mě někdy pěkně rozčiloval. V čem byl problém… já dělám krátký/dlouhý týden, což to on jenom ranní a víkendy má volné. Takže vždy, když já jsem byla v práci, tak on chodil někam pařit, různě se bavit s kamarády, které znám i právě, které neznám. Kritická situace, kdy jsem to už nevydržela nastala ve chvíli, kdy byl den Vodění medvěda (sobota) přítel už byl v pátek v hospodě s kamarády a přišel asi okolo 12 domů a hned ráno začal zase pít a až do večera, během toho mi posílal fotky a psal mi, jak se moc dobře baví (což mi přišlo jako provokace), ze začátku jsem to brala dobře, pak ale nastala chvíle, kdy si přidal dvě slečny na facebook. Prostě dvě naprosto cizí holky, které pak pozval i k sobě na byt spolu s dalšími cizími lidmi (nakonec údajně nikdo nedorazil), což mi přišlo už prostě příliš. Jak by se tvářil on, kdybych já někde pařila a přivedla si domů úplně cizí chlapy. Napsala jsem mu, že si přijedu pro věci… no a on nakonec souhlasil, že prý jsme každý rozdílný… on má rád prý společnost, což to já jsem usedlejší. To ale není pravda, já se taky moc ráda bavím, ale mám hranice. Co je moc je moc, aby si k sobě domů vodil cizí holky. Dopadlo to tak, že mi přivezl mé věci z jeho bytu. Oba bydlíme ve svém bytě. Moc mi chybí a uvědomila jsem si, že jsem nejspíš udělala chybu v tom, jak moc jsem žárlila a u něj byla chyba, že on opravdu neví, kde jsou hranice. Chtěla bych mu napsat, ale mám strach, že budu odmítnuta, že on už to nebude chtít vrátit. Čekala jsem, že bude bojovat, že se nebude chtít rozejít, dost mě překvapilo, že mi dovezl ty věci, ale když mi je nesl, vypadal dost smutně a při odchodu mi dal ještě pusu na tvář a z dálky se na mě ještě podíval. Poslední týdny opravdu moc pěkné nebyly, choval se odtažitě, i zprávy na dobrou noc byly takové chladné. Vím, určitě mi řeknete, že jsme spolu nebyli moc dlouho a že mám zkusit hledat jinde. Jenže mi přijde, že z jeho strany bylo i málo komunikace… vždy když jsem jen sebemíň žárlila, tak ho to hrozně rozzuřilo. Chtěla bych změnit především sebe. Vím, že tohle neví nikdo, ale myslíte, že by se chtěl ještě vrátit? Mám pocit, že mám na chlapy celkem smůlu a že dělám něco špatně především já, musím zapracovat na tom, abych si věřila a nežárlila zbytečně. Vím, že jsem přišla o hodně, že mi bude chybět to, jak se ke mně choval, jak jsem spolu výletovali, byl takový aktivní, pořád chtěl něco dělat, nebyla s ním nikdy nuda a to mi bude chybět. Byl taky moc chytrý, byl i vtipný a moc mě přitahoval, v sexu jsme si také rozuměli, alespoň mám ten pocit. Často mi říkal, jak jsem krásná. Čekala jsem, že on bude ten, který se bude chtít vrátit. V neděli mi přivezl věci do práce, napsala jsem mu pak v úterý a pozvala ho na mé narozeniny, které budu mít tuto neděli, ale slavit je budu v pátek, tak mi tak nějak přišlo hloupé, ho nepozvat. Poděkoval, ale napsal, že neví, zda je vhodné, aby přišel. Tak jsem mu řekla, ať mi dá když tak vědět, jak se rozhodl. No zatím ještě nenapsal a oslava je zítra, tak nevím no. Přitom jsem předminulý víkend byli spolu ještě v aquaparku a na motokárách a bylo nám spolu dobře. I když jsem byla u něj, tak se chtěl tulit atd. Myslíte, že by se chtěl ještě vrátit? :/ možná čeká, že dolezu já. Mi se teda nelíbí, že to mám dělat já (bojovat by měl chlap), ale jsem ochotná to zkusit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

tami3
Stálice 70 příspěvků 03.03.17 01:28

Navíc zase někoho normálního hledat, znovu se seznamovat a poznávat, to prostě nechci. Vím, že jeho nezměním, ale můžu změnit sebe. Cesta to bude dlouhá, ale pokud by mi vyšel vstříc, mohlo by to vyjít. Chce to jen si vyjednat podmínky. Že mi prostě nebude třeba říkat kam jde, nebo s kým jde, možná, že to tak pro mě bude lepší. Protože kdyby chtěl jít s nějakou ženskou ven třeba, když já budu v práci, tak to udělá a řekl by mi, že jde třeba s kamarády na pivo. Ach jo, je mi fakt hrozně, moc se kvůli toho trápím.

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 03.03.17 01:37

@tami3 V prvé řadě bych se zamyslela nad tím, že byl ve 30 letech ještě volný a už je zase volný. Myslím, že rozchod je v pohodě.

Jsi ještě mladá na to, aby jsi psala, že máš na chlapy smůlu. Jsi ještě taková dětská, ale to je v pořádku, nevrhej se do nerovnych vztahů, vybírej si a k tomuhle se rozhodně nevracej.

Važ si sama sebe. Pak nebudeš pochybovat.

tami3
Stálice 70 příspěvků 03.03.17 01:53
@Trojlístek píše:
@tami3 V prvé řadě bych se zamyslela nad tím, že byl ve 30 letech ještě volný a už je zase volný. Myslím, že rozchod je v pohodě.

Jsi ještě mladá na to, aby jsi psala, že máš na chlapy smůlu. Jsi ještě taková dětská, ale to je v pořádku, nevrhej se do nerovnych vztahů, vybírej si a k tomuhle se rozhodně nevracej.

Važ si sama sebe. Pak nebudeš pochybovat.

nerovných myslíš jak? Měl asi rok zpátky 4 letý vztah. Sice mi něco málo řekl, proč to nedopadlo, ale kdoví, co je na tom pravdy.

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 03.03.17 02:08

@tami3 Po psychické stránce jste měli velice nevyrovnaný vztah. Utvořila jsi si závislost na někom, kdo o to ani moc nestál. Prostě mi příjdeš dětská a 30 letý chlap mi nepřijde normální, že se takto chová.

Rovněž necekej, že chlap s tímto chováním (hospoda, pití…) bude ve 30 letech tokat, to už má skoro za sebou.

Přijde mi normální, že tobě se to nezdálo a co udělal on? Neustupuj ze svých zásad, přijde jiný, lepší. Neochuzuj se o to krásné.

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 03.03.17 02:24

@tami3 Jinak ten důvod rozchodu by mě zajímal, nějak extrémně zarliva se mi nezdas, s ohledem na to, co pises, že partner dělal.

Ještě to není tak dávno co mně a partnerovi bylo 30 let, nicméně hodnoty už byly i jinde, než pořád jen u zábavy. Hospodě, pití a tak..

tami3
Stálice 70 příspěvků 03.03.17 02:33
@Trojlístek píše:
@tami3 Jinak ten důvod rozchodu by mě zajímal, nějak extrémně zarliva se mi nezdas, s ohledem na to, co pises, že partner dělal.Ještě to není tak dávno co mně a partnerovi bylo 30 let, nicméně hodnoty už byly i jinde, než pořád jen u zábavy. Hospodě, pití a tak..

No důvod byl ten vlastně, že já údajně příliš žárlím. Vadí mi prostě, když se někde baví s cizími ženami, např. když jsem spolu byli na plese, tak se tam bavil s nějakou holčinou, zhruba v jeho věku, když jsem se ptala, kdo to byl, tak mi řekl, že jen kamarádka, no nakonec z něj vylezlo, že byla jen pusu, což mu nevěřím ani omylem, nakonec jsem se taky dozvěděla, že to opravdu pravda nebyla, že spolu nějakou dobu chodili, takže nerozumím ani tomu, proč mi narovinu neřekl, že s ní chodil. Ale neudělala jsem mu tam žádnou scénu, jen jsem byla taková zamlklá a už se tak neusmívala no. Jinak se už taky stalo, že byl s kamarády posedět na pivu a tvrdil mi, že pojede domů posledním busem (bydlí v obci), tak mu pak píšu, jelikož jsem byla zase v práci a jelikož ho znám, jak to s ním vypadá, jestli už pojede domů, protože mi tvrdil, že musí další den vstávat brzy ráno. Zprávu si přečetl, ale neodepsal. Já ten večer šla s kamarádkami po práci na diskotéku… no a koho jsem tam nepotkala. Tančil tam sám naštěstí, ale byl tam jen krátkou chvíli, tak kdoví, zda by tam k něčemu nedošlo. Stála jsem zrovna u baru, tak jsem ho zahlídla když přicházel a šla pak rovnou za ním. Tam jsem se hrozně pohádali, protože já se tam bavila s kamarádem. On tam byl taky se svým kamarádem.

tami3
Stálice 70 příspěvků 03.03.17 02:40
@Trojlístek píše:
@tami3 Jinak ten důvod rozchodu by mě zajímal, nějak extrémně zarliva se mi nezdas, s ohledem na to, co pises, že partner dělal.Ještě to není tak dávno co mně a partnerovi bylo 30 let, nicméně hodnoty už byly i jinde, než pořád jen u zábavy. Hospodě, pití a tak..

Poslední týdny se pak taky stávalo, že na mě i dost často zvyšoval hlas a někdy i křičel a to kvůli naprostým hloupostem, jako by chtěl vyvolat hádku. Nevím ani, čím se to stalo. Já v té době měla velké psychické problémy, často jsem brečela, nemohla jsem spát atd. Zmínila jsem se mu o tom. Neřekla jsem mu přímo, že mám deprese, ale že si uvědomuji, že jsem přecitlivělá a že to se mnou teď nebude lehké, když mě rozbrečí pomalu každé slovo, co řekne.

tami3
Stálice 70 příspěvků 03.03.17 02:43
@Trojlístek píše:

Určitě je více takových chlapů, kteří se chodí rádi bavit, nebo alespoň zajdou na to pivko, ale řekla bych, že byl problém v tom, že mi nedával dostatečně najevo lásku, možná, kdyby to i dělal, tak když by někde byl, neměla bych pak takové obavy, že mě třeba podvede. Přece jen, když si člověk dost vypije, tak třeba může ztratit zábrany a může k něčemu dojít.

tami3
Stálice 70 příspěvků 03.03.17 02:49
@Trojlístek
Prostě si myslím, že na vztahu se musí pořád pracovat a pokud mi s ním jinak bylo dobře a rozuměli jsme si pro všech stránkách, tak proč to hned ukončovat. To, že začnu třeba jiný vztah mi nezaručí, že tam zase nebude nějaký jiný problém. Nikdy to nebude ideální. Myslím si, že byl velký problém v komunikaci a taky byl u něj problém v ochotě na vztahu vůbec pracovat. Třeba si toho ani nebyl vědom, že se málo snaží, že třeba potřebuju, aby mi dával víc najevo lásku. Mi bylo spíš blbé, mu takovu věc vůbec říct, takže chyba byla na obou stranách.

Uživatel je onlinePetrusska007
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 03.03.17 03:39

@tami3 myslím, že se chceš vrátit a bojovat o někoho, kdo tě v podstatě nechce. Pokud by tě chtěl, nenechal by tě odejít. I když to pro tebe bude dost bolestivé, je načase dospět, přiznat si to a vymazat jej ze života. Nesouhlasím s tím, že není možné najít lepšího - je to možné, ale nesmíš se tak podceňovat, jinak opět narazíš jen na někoho, kdo tě využije…

Aotearoa
Závislačka 4260 příspěvků 03.03.17 03:40

Po 7 měsících jste od sebe, on očividně je stale spíše na pareni, než partnerské soužití. Ve 30 kazdy vikend pari. To mne teda neprijde normální. Prosim te, jsi mlada. Najdi si lepsiho. Možná te nebude brat porad na výlety, ale bude s tebou rad doma a ne s jinyma holka každý vikend do rana v hospode. 8)

Mamculina
Kecalka 276 příspěvků 03.03.17 05:57

Píši zprávu. :mavam:

Ou
Závislačka 4984 příspěvků 03.03.17 06:06
@tami3 píše:
Navíc zase někoho normálního hledat, znovu se seznamovat a poznávat, to prostě nechci. Vím, že jeho nezměním, ale můžu změnit sebe. Cesta to bude dlouhá, ale pokud by mi vyšel vstříc, mohlo by to vyjít. Chce to jen si vyjednat podmínky. Že mi prostě nebude třeba říkat kam jde, nebo s kým jde, možná, že to tak pro mě bude lepší. Protože kdyby chtěl jít s nějakou ženskou ven třeba, když já budu v práci, tak to udělá a řekl by mi, že jde třeba s kamarády na pivo. Ach jo, je mi fakt hrozně, moc se kvůli toho trápím.

Bojíš se samoty a odmítnutí a proto chceš ignorovat něco, co je pro tebe důležité, jen aby ses zavděčila někomu, kdo o tebe nijak extra nestojí.

Chápu že tohle nechceš slyšet, ale zrovna teď je čas, aby ses učila nové věci a překonávala sebe sama - ne v tom, že se přizpůsobíš pařmenovi co mu táhne na střední věk a není schopen vyjít s ženami adekvátního věku, ale v tom, abys čelila svým obavám a strachům.

když si uděláš pořádek v hlavě a přijmeš sebe samu, tak pak najednou začneš být kompatibilní s daleko použitelnějšími chlápky.

Ou
Závislačka 4984 příspěvků 03.03.17 06:10
@tami3 píše:
Poslední týdny se pak taky stávalo, že na mě i dost často zvyšoval hlas a někdy i křičel a to kvůli naprostým hloupostem, jako by chtěl vyvolat hádku. Nevím ani, čím se to stalo. Já v té době měla velké psychické problémy, často jsem brečela, nemohla jsem spát atd. Zmínila jsem se mu o tom. Neřekla jsem mu přímo, že mám deprese, ale že si uvědomuji, že jsem přecitlivělá a že to se mnou teď nebude lehké, když mě rozbrečí pomalu každé slovo, co řekne.

Aha - ještě lepší, takže nejen k pařmenovi, ale ke kreténovi, který se tě potřeboval zbavit a neměl koule na to, aby se sám rozešel, takže byl tak strašný, že si raději odešla ty.

Jo - tohle kreténi dělaj.

Takže s úzkostmi, nejistotou a depresí zatoč - najdi si psychoterpapeutku či psychoterpeuta a udělej si v sobě pořádek. Zpětně pak budeš za ten rozchod vděčná, že tě posunul dál.

A nebo se nech ovládat svými běsy, vnuť se mu zpět - nejlépe to půjde přes postel, otěhotni a doufej že ho mimísek a láska změní. Když projdeš zdejší diskuzi, tak je to tu plné příkladů podobné zvrácené logiky, kdy ženské nenašly sílu být samy se sebou a teď je jejich nevějtší nadějí azylák a raději moc nepřemýšlí o tom, co provedly těm dětem.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama