Chci se vypovídat, jsem už smutná

Anonymní
17.11.19 08:59

Chci se vypovídat, jsem už smutná.

Ahoj, už zase vím že to na 100% nevyšlo.. Dnes jsem 8dpo a 4dny zasebou jsem měla křeče, bolesti jako hodně slabá MS a i píchání v podbřišku od včera strašná plynatost stále prdim a dnes co sem se probudila prdim už po několikáté, prsa větší takže to znamená že to za týden dostanu.. Těsně před MS mám o min číslo větší prsa.. Dnes udělaný tě zvědavosti ovulacni test.. Naprosto negativní ( údajně to ukáže mnohem dřív než těhotenský) no a já už vím že to nevyšlo a je mi hrozně smutno :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
17.11.19 09:03

Ovulační test nemusí ukázat nic a co popisuješ byly u mě první příznaky těhotenství. 8dpo je brzo dělat závěry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.19 09:06

Nejsi v tom sama. Já si dělala test a negativní. Snažíme se 3,5 roku. Nevím, jestli to co cítím, je smutek. Spís asi vztek.
Jak dlouho se snažíte?

• Citovat
  • Nahlásit
19158
17.11.19 09:07

Údajně :roll:. Osmý den máš v krvi hcg nula nula nic, takže těhotenství fakt nezjistíš. Proč se takhle stresuješ? Testuje se v den vynechané menzes a těhotenskými testy. Ty mají totiž skutečnou vypovídají hodnotu. Na ovulačních testech jsem měla druhou čárku celý měsíc a těhotná jsem fakt nebyla. Hoď se trochu do klidu, protože stresový hormony umí celkem slušně zablokovat schopnost těla plodit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1590
17.11.19 09:17

Sama znáš své tělo nejlíp, ale pocity 8 DPO nemusí znamenat vůbec nic. PMS se často hodně podobá i příznakům těhotenství, takže zoufalství popradej, až to dostaneš - jinak se z toho zblázníš. Jak dlouho se pokoušíte?
PS - ovu test a těhu test fungují na úplně odlišných principech. Ovu test detekuje hormon LH, těhu test detekuje úplně jiný hormon HGC, takže ovluační test nemá ždánou vypovídací hodnotu. To, že se občas objeví na diskuzi někdo, kdo tvrdí, že měl na začátku těhu pozitivní ovulační test, nic neznamená (to jsou jen hormonální anomálie). Ovu test prostě neslouží k testování těhotenství a je hovadina se na to upínat. Achjo, někdy žasnu, jak málo ženský vědí, jak to v těle s tím rozmnožováním funguje :nevim: Různých bludů, jako třeba že špinění v 9.týdnu je přeci uhnízďování vajíčka apod. se tady člověk dočte fakt spoustu. :mrgreen: Kdyby si tu ženský podobně odborně dávaly rady o první pomoci, to už by bylo mrtvejch. Omlouvám se, ale už jsem si muslea ulevit, když to občas čtu /obecně tady na emiminu/ :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1754
17.11.19 09:23

Dokud to budeš takhle hrotit, tak to spis nepůjde no:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.19 09:23

Zakladatelka

@Kriss Tina @Janli @Mutlice dobře nebudu se předem stresovat.. Minulý měsíc sem si byla jistá že tam budou // a ono nic.. Teď si naopak jistá nejsem a nějak vím že to tam nebude ale o tak zkouším.. Snažení je pár měsíců.. Hlavně mám od ovulace stále krémový hlen neni vůbec leplavy ale krémový a dnes jsem si našla kousíček čehosi co byl v tom krémovem hlenu hustší.. Nevím jak má vypadat hlen po ovulaci ale myslela sem si že má být leplavy ale někdo psal že právě takhle krémový.. Tak právě nevím.. Původně sem si myslela že hlen po ovu je jen max tři dny a pak žádný ale já mám stále krémový a mám pocit že je to víc a víc 🤔rozumí tady někdo tomu hlenu a napsal jestli je to po ovu normální? Děkuji.. A teď mě zase bolí podbřišek :,(

• Citovat
  • Nahlásit
1590
17.11.19 09:32
@Anonymní píše:
@Kriss Tina @Janli @Mutlice dobře nebudu se předem stresovat.. Minulý měsíc sem si byla jistá že tam budou // a ono nic.. Teď si naopak jistá nejsem a nějak vím že to tam nebude ale o tak zkouším.. Snažení je pár měsíců.. Hlavně mám od ovulace stále krémový hlen neni vůbec leplavy ale krémový a dnes jsem si našla kousíček čehosi co byl v tom krémovem hlenu hustší.. Nevím jak má vypadat hlen po ovulaci ale myslela sem si že má být leplavy ale někdo psal že právě takhle krémový.. Tak právě nevím.. Původně sem si myslela že hlen po ovu je jen max tři dny a pak žádný ale já mám stále krémový a mám pocit že je to víc a víc 🤔rozumí tady někdo tomu hlenu a napsal jestli je to po ovu normální? Děkuji.. A teď mě zase bolí podbřišek :,(

Ovulační hlen bývá čirý a jakoby gel, třeba jako vaječný bílek. ale samozřejmě, zas každý je unikát, takže i tohle se určitě nedá říct u každého stejně. Tohle může být normální výtok, nebo těhu výtok. težko říct. Ale proboha nepitvej hlen 8o Fakt z toho blázníš holka, pár měsíců pořád není nic. Průměr u zdravého páru je půl roku a to je opravdu jen číslo - statistika. Pokud jste mladí (neříkám, jestli je ti 35), dej tomu volný průchod a tyhle detaily řeš třeba po roce. Pak se poraďte s doktorem atd. ale tohle sledování se, kousky v hlenu a tuhle píchnutí a tuhle bodnutí je šílené. Nemyslím to zle, ale prostě pokud by se vám déle nedařilo, tak s tímo už stresovým přístupem se velmi rychle fakt dostaneš do stavu, kdy budeš tak vystreslá, že už to nepůjde vůbec. Po pár měsících stále o nic nejde :mavam:

Příspěvek upraven 17.11.19 v 09:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19158
17.11.19 09:33

Nezlob se na mě, ale tohle, co předvádíš, je nejkratší cesta ke stresové neplodnosti. Snažíte se pár měsíců a ty se neustále pozoruješ, řešíš ovulaci, hleny a bůhví co ještě. Plození dítěte má být krásný a přirozený proces, plný radosti a očekávání, ne dostihy. Většinu příznaků si stejně vsugerováváš a přivoláváš si je sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4068
17.11.19 09:34

Taky si říkám že řešení hlenu už je fakt přes čáru. Jestli každou návštěvu toalety resis jak hustý a krémový mas hlen, tak ti fakt brzo hrabne. Když jsem otěhotněla si žádný hlen nevybavuju, test jsem si dělala dva dny po vynechane MS, hlavně kvůli tomu, ze jsem měla zacpu, což normálně nemivam. Žádné jiné příznaky jsem neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1590
17.11.19 09:39
@Verurizeckova píše:
Taky si říkám že řešení hlenu už je fakt přes čáru. Jestli každou návštěvu toalety resis jak hustý a krémový mas hlen, tak ti fakt brzo hrabne. Když jsem otěhotněla si žádný hlen nevybavuju, test jsem si dělala dva dny po vynechane MS, hlavně kvůli tomu, ze jsem měla zacpu, což normálně nemivam. Žádné jiné příznaky jsem neměla.

Já si dělala test, protože jsem měla 2dny zpoždění a měla jsem jít k zubaři na rentgen :mrgreen: Takže opravdu příznaky nula, myslela jsem, že mám cystu. A to jsem v tu dobu byla po 2,5 letech snažení, dvou potratech, nevydařeném IVF, ale že bych takto šílela, to jsem prostě nechtěla připustit. A jsem ráda, že ne, protože to fakt může vést k tomu, že zdravý pár nepočne, protože ženská se úplně psychicky zablokovala :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
17.11.19 14:31

Prepáč, ale musíš si uvedomiť že čím viac sa nad tým budeš stresovať a zúfať a tvrdit že to nevyšlo tak to bude len a len horšie. Tvoje telo môže reagovať na tvoju psychiku, to veľmi ovplyvňuje tvoju možnosť počať. Takže hlavu hore, odhod túto negativitu, strav s priateľom príjemné chvíľu, uži si sex, vypni hlavu a ono to nakoniec vyjde 👍 choďte na testy či ste v poriadku,,, ak budete tak je to len v tvojej hlave. Ak nie, tak existujú už aj medicínske spôsoby ako tomu dopomôcť 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
17.11.19 14:45
@Anonymní píše:
Ahoj, už zase vím že to na 100% nevyšlo.. Dnes jsem 8dpo a 4dny zasebou jsem měla křeče, bolesti jako hodně slabá MS a i píchání v podbřišku od včera strašná plynatost stále prdim a dnes co sem se probudila prdim už po několikáté, prsa větší takže to znamená že to za týden dostanu.. Těsně před MS mám o min číslo větší prsa.. Dnes udělaný tě zvědavosti ovulacni test.. Naprosto negativní ( údajně to ukáže mnohem dřív než těhotenský) no a já už vím že to nevyšlo a je mi hrozně smutno :,(

Chápu že si asi smutná ale 8dpo fakt nic není..ano někdo už má krásného ducha ale někdo ještě vůbec nic někdo až po vynechani ms.. hcg může že začátku stoupat pomalu…
Jinak to že máš PMS klasické nemusí znamenat že nemůžeš být těhotná…dokud nepřijde ms naděje vždycky
Jinak nemá cenu se takto stresovat akorát si to děláš horší a horší… já už jsme 35DC a ms stále nikde tak čekám co z toho bude snažím se na to nemyslet a nestresovat se :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat