Chci se zamilovat, ale nejde to

Anonymní
15.9.21 15:09

Chci se zamilovat, ale nejde to

Zajímal by mě váš názor nebo jestli jste to někdo měl podobně? S bývalým nám to nevyšlo, byl to krátký vztah, ale já se do něj hrozně zamilovala. Bohužel se pořád musíme vídat, protože kousek od sebe bydlíme. Našla jsem si nového, ale necítím k němu to, co k bývalému, je po skoro všech stránkách fajn, ale vnímám ho jako kamaráda, nechci s ním mít nic fyzicky, ale přitom se mi líbí. A já nevím, jestli to může být tím, že stále vídám toho bývalého? Vídat ho zatím musím, a hlavně toho nového kluka nechci tahat za nos, pomohlo by mi, kdybych věděla, že až mě přejde bývalý, tak si najdu vztah k němu. Nejsem vůbec typ, co by potřeboval mít hned na začátku vášeň, spíš to u mě přišlo vždycky až časem. Možná se s tím nic dělat nedá a měla bych se s tím klukem rozejít? Díky za jakýkoliv názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ayo
101
15.9.21 15:14

Určitě není dobré, aby ses vídala s bývalým a každá láska nemusí být stejně vášnivá a hned od začátku intenzivní, ale nějaká chemie a přitažlivost tam být musí.

A tady bych řekla, že nefunguje chemie. Nedá se nic dělat, nebuď s ním a ukonči to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17832
15.9.21 15:15

https://www.emimino.cz/…ztah-440275/
všechno máš vysvětlené zde, to je nějaká epidemie? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 15:22
@pohledzdruhestrany píše:
https://www.emimino.cz/…ztah-440275/
všechno máš vysvětlené zde, to je nějaká epidemie? :think:

Můj příběh je jiný, ona se nemusí vídat s bývalým a není do něj zamilovaná.

• Citovat
  • Nahlásit
8
15.9.21 18:37

Jak to dopadlo, když jsem milovala bývalého já

V 16. Letech jsem se zamilovala do krásných očí o 4 roky staršiho Pavla Vrány. Chodily jsme spolu dva krásné roky. Poté kvůli jeho problémům a tlaku v profesním životě se se mnou rozešel, prý aby měl klid… No týden jsem,,nevyšla,, z pokoje, jen jsem brečela. Další dva týdny jsem nemluvila a když už na mě nekdo ve škole promluvil tak sem se zase rozbrečela. :lol:. No čtyři týdny po rozchodu mě přátelé vytáhli aspoň jako řidičku na ples. Kde jsem chtěla ze žalu pomilovat nějakého vlasáče. Bohužel tam byli jen tři dlouhovlasí z toho dva vypadali jak 13 tileti a jeden byl obklopen neustále houfem žen. Byla jsem neuvěřitelně rozčilená a ironicky vtipná. Později mě zvládl vyhledat a kontaktovat 3. Vlasáč. Krásné rozpravy jsme spolu vedli, moc mě přitahoval, byla jsem šťastná, moc jsem ho milovala. Chodily jsme spolu, ale po třech měsících jsem se potkala s bývalým a i když jsem váhala šup a byla jsem s ním. :think: no, vlasačkovi to zlomilo srdce. Nešťastně jsme se nepohodli a několik let jsme spolu nepromluvili. Všichni mi říkali ať si s ním nic nezačínám, když nemám zahojené rány z minulosti :roll:.

Jak takové rány zahojit a byt si na 100% jistá, že to půjde dál?…
S bývalým jsem chodila další 2 roky… Pak se se mnou rozešel ( ze stejných důvodu) a protože jsme hodně přemýšleli nad rodinou, já věděla že s někým kdo neumí bojovat za to co má rád a trochu se nepohodlí postavit, děti mít prostě nechci a lup… Ani slzička neukapla. Vůbec mi to nebylo líto už jsem byla od krásných očí naprosto osvobozena.
Týden po rozchodu na plese jsem potkala muže, kterého jsem znala 10 let. V 25ti nikdy nezadaný, holkou nepolíbený, najednou mnou prostřelil osudem řízený šíp. A dnes o sedm let později máme 3 děti moc ho miluji. A nechápu jak jsem mohla kdy milovat,, tyranského,, bývalého, nejspíš jen kvůli očím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
15.9.21 18:54

Jsem si jistá že kdybych Vránu potkala dnes. Nic by to se mnou neudělalo…

Pokud bývalého vídáš a opravdu s ním už nikdy nechceš být. Najdi něco co prostě v životě v žádném případě nechceš od muže. I jen to že jste se rozešli, a on to dopustil, je hnus nehodný myšlenek na další pevný vztah. A že ten je potřeba pokud byste jednou chtěli mít třeba rodinu.
Chceš li začít nový vztah osvobozený od možnosti konce pro ten starý. Musíš mít naprosto jasno. Tedy pokud ti záleží na příteli kterého zatím nemiluješ a nechceš ho zranit. Vlasáč taky věděl, že jsem po rozchodu a možná i stále zamilovaná a bral počátky hodně s rezervou. Ale postupem času jsme v tom byli oba až po uši.
Moc mě bolí jak jsem mu ublížila. Čtyři roky po rozchodu se mi začli zdát sny. Rok každou noc, kde byl on a jen se na mě díval nikdy nepromluvil… Takže jsem ho vyhledala zase pro změnu já a neobratně zadrhaně se snažila omluvit. V životě jsem tak nekoktala. :oops:. Zamilovanost není jednoduchá. Prostě se hormonům nedá poručit.

Malý tip : můj manžel mi neuvěřitelně voní, i já jemu. Stačí být ve vzájemné přítomnosti a hned mám v hlavě spokojeno. Zkus si k příteli cuchnout. Když teda zrovna nemá voňavku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 19:11

@Malypiivo kluk, kterého mám teď, se mi líbí, rozumíme si, to je asi všechno co můžu říct, ale nemám tam ten pocit, že bych ho chtěla obejmout nebo se ho pořád dotýkat… Ale taky vím, že to u mě může přijít později, ale nevím, jestli s ním, nebo jestli to necítím kvůli bývalému.. nevím, jak to poznat, to že s tím bývalým nejsem je nejspíš i moje chyba, on mi nic neprovedl, takže nevím, jak si ho zprotivit, spíš doufám, že to přejde nebo se přestaneme vídat. Asi bych na to přišla, kdybych se s bývalým už neviděla, ale to teď nejde a nechci, aby se mnou začal přítel počítat a já mu pak řekla, že ho nakonec nechci…ale díky za Tvou zkušenost, ona asi rada na tohle není.

• Citovat
  • Nahlásit
8
15.9.21 19:31

Určitě máš pravdu původně můj příspěvek začínal, že poradit nemůže nikdo. :D Je to jen na tobě.

To vídání je určitě problém. A věřím tomu, že se nedá nijak změnit. Nelehký úkol ale určitě i pro něj, jak myslíš že vnímá on když se stále potkáváte? Můžete spolu mluvit? Můžeš s kamarádem se kterým ti je příjemně mluvit o těchto pocitech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
697
15.9.21 20:05

A proč nejde se s bývalým nevidět? Pracujete spolu? Dělá někde, kde ty nakupujes? Jenom, že bydlíte blízko sebe mi nepřijde jako důvod, že se s ním nutně musíš vídat.
Proč si potřebuješ toho bývalého zprotivit? Pokud jsi vztah ukončila, tak jsi nejspíš měla nějaký důvod… Nebo jsi ten rozchod nemyslela vážně a teď doufas, že se k sobě vrátíte?
Druhý vztah bych teď nechala být. A celkově všechny vztahy. To zamilování obecně nějakou dobu trvá, tak asi to časem odejde samo, ale než lítat mezi chlapa a a sama nevědět, co chceš, to snad můžeš být i nějaký čas sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 20:44
@Malypiivo píše:
Určitě máš pravdu původně můj příspěvek začínal, že poradit nemůže nikdo. :D Je to jen na tobě.To vídání je určitě problém. A věřím tomu, že se nedá nijak změnit. Nelehký úkol ale určitě i pro něj, jak myslíš že vnímá on když se stále potkáváte? Můžete spolu mluvit? Můžeš s kamarádem se kterým ti je příjemně mluvit o těchto pocitech?
Říct mu o tom fakt nemůžu, to by asi vědět nechtěl, že jsem zamilovaná do někoho jiného. S bývalým se jen občas někde potkáme, nevyhledávám ho cíleně, s tím nic nenadělám, ale kvůli tomu klukovi mi to přijde nefér, proto to řeším.
@Amassakoul píše:
A proč nejde se s bývalým nevidět? Pracujete spolu? Dělá někde, kde ty nakupujes? Jenom, že bydlíte blízko sebe mi nepřijde jako důvod, že se s ním nutně musíš vídat.
Proč si potřebuješ toho bývalého zprotivit? Pokud jsi vztah ukončila, tak jsi nejspíš měla nějaký důvod… Nebo jsi ten rozchod nemyslela vážně a teď doufas, že se k sobě vrátíte?
Druhý vztah bych teď nechala být. A celkově všechny vztahy. To zamilování obecně nějakou dobu trvá, tak asi to časem odejde samo, ale než lítat mezi chlapa a a sama nevědět, co chceš, to snad můžeš být i nějaký čas sama.

Zprotiveni mi tu někdo radil, potkáváme se, protože bydlíme kousek od sebe. Rozešel se on se mnou, takže tam už nemám co řešit. Asi jsem měla počkat, ale když už se teď vídáme, tak mi přijde škoda to jen tak zahodit, uklidňuju se tím, že ze začátku to neví jistě nikdo, a mně opravdu jako člověk přijde fajn a líbí se mi..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat