Co pomůže na koliky?

3
30.5.20 11:27

Chci se zeptat co pomuze na koliky?

Zdravim chci se zeptat co pomuze na koliky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

906
30.5.20 11:41

Jestli myslíš u novorozenců tak bych doporučila knížku Nejšťastnější miminko v okolí od Harveyho Karpa - krásně se čte a něco na tom opravdu bude. U třetího dítěte metoda z této knihy zafungovala opravdu výborně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
30.5.20 12:37

Masaz pupikem, espumisan/kminovy odvar a hermanek. Polohovani na brisko. U myho prcka na UM to funguje na 90%.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3845
30.5.20 12:40

Čas…espumisan, babycalm, biogaia, probiotika, masáže, nahřívání, polohovani, kmín, cvičení nohama… každému pomůže něco jiného, někomu nic, někomu hned, někomu za hodně dlouho… ale časem z toho vyrostou všechny děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
30.5.20 15:43

Dekuji moc jo myslim u kojence dcerce jsou 2 mesice a pres den my nechce vubec spinkat je to normalni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
30.5.20 22:08

Ahoj :), dcera mela šílené koliky, ze i doktorka řekla, ze jsme chudáci. Je rozdíl, jestli ji trápí prdy nebo kolika. Kolika jsou bolestivé křeče z potravy, která ji nevyhovuje. U nás stačilo upravit moji stravu a až na maslo vynechat vše, co obsahovalo bílkovinu kravského mléka, jako jogurty, syry, mleko a nejíst nic, v čem je mleko jako čokoláda, buchta atp. No do toho jsem nejedla nic nadymaveho a k tomu všemu mám i potravinovou alergii, takže jsem zhubla na 47 kg. Začínala jsem na masu, ryzi, zitnem chlebu, maslo zvládla, tak maslo, medu a černém čaji. Každý den jedna nová potravina a jednou za 3 týdny, když jsme sebrali s partnerem odvahu, jsem si dala mleko do kafe a pak večer chodila, ze to byl blbej nápad :). Po 4 měsících už mužů mleko normálně a dítě je v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17799
10.6.20 10:33

Vysadit vigantol, pokud dáváš a nahradit Vitashine nebo od Terezia,
nošení v šátku a bílý šum z aplikace ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12805
10.6.20 14:27

@Lenka274 zkus miminku uvařit domácí čajík ;)
Jinak doporučím masáže bříška, espumisan, nahřáté pleny na bříško, krém Větříček, případně cvičení s nožkama, aby se střeva rozhýbala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama