Chci se zpět rozkojit mám to říct i dětskému doktorovi?

Anonymní
23.7.21 08:11

Chci se zpět rozkojit mám to říct i detskemu doktorovi?

Ahoj chtěla bych se zpět rozkojit chybí mi to a cítím že i mému miminku to chybí, měla bych dát o tom vědět i jeho detskemu doktorovi aby věděl?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27119
23.7.21 08:17

Tak se rozkoj a pak mu to řekni :nevim: vědět to nepotřebuje k ničemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 08:19
@pikola píše:
Tak se rozkoj a pak mu to řekni :nevim: vědět to nepotřebuje k ničemu

Dobře děkuji. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
19787
23.7.21 08:20

Ne, proč bys to měla hlásit? Možná se to ani nepovede (jak dlouho nekojíš a jak je staré mimčo?). Když ano, tak na příští prohlídce jen řekneš, že opět kojíš, a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 08:44
@unuděná píše:
Ne, proč bys to měla hlásit? Možná se to ani nepovede (jak dlouho nekojíš a jak je staré mimčo?). Když ano, tak na příští prohlídce jen řekneš, že opět kojíš, a je to.

Nevím právě proč proto se ptám jestli se to má hlásit zkrz nějakého důvodu, kojila jsem měsíc plně a měsíc je na um, jsou mu 2 měsíce.

• Citovat
  • Nahlásit
19787
23.7.21 08:49
@Anonymní píše:
Nevím právě proč proto se ptám jestli se to má hlásit zkrz nějakého důvodu, kojila jsem měsíc plně a měsíc je na um, jsou mu 2 měsíce.

A ten měsíc mezitím jsi ani neodstříkávala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 08:52
@unuděná píše:
A ten měsíc mezitím jsi ani neodstříkávala?

Bouzel ne, ale po mačkání mi ještě jde a jde ho čím dál více a teď bych chtěla začít odstrikavat aby se mi začalo tvořit a pak přikládat aby si malý tahal sam… Zkusila jsem přiložit a docela tahal neměl problém se prisat…

• Citovat
  • Nahlásit
526
23.7.21 08:56

Přikládej co nejvíc, buďte hodně kůži na kůži ❤️ to podpoří laktaci víc, než odstříkávání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 08:58
@Asiina píše:
Přikládej co nejvíc, buďte hodně kůži na kůži ❤️ to podpoří laktaci víc, než odstříkávání
dobře děkuji za radu a prosím nebude ho z toho bolet bříško nebo něco podobného když budu co nejvíce přikládat že začátku?
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 09:00
@Asiina píše:

A mám začít s prvním přiložením asi jak vstane na papání nebo normálně ikdyz je v klidu vzhůru…

• Citovat
  • Nahlásit
526
23.7.21 09:09

Nee bude to šťastné a spokojené miminko 😊 klidně si ho přilož hned teď, můžete zkusit i společnou koupel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 09:38
@Asiina píše:
Nee bude to šťastné a spokojené miminko 😊 klidně si ho přilož hned teď, můžete zkusit i společnou koupel

Dobře super moc děkuji, moc chci zpět kojit ale že všeho mám strach tak mám plno otázek v sobě… A můžu ještě jak dlouho nechávat u prsa asi aby si pak nenavikl být dlouho..

• Citovat
  • Nahlásit
27119
23.7.21 09:41
@Anonymní píše:
Dobře super moc děkuji, moc chci zpět kojit ale že všeho mám strach tak mám plno otázek v sobě… A můžu ještě jak dlouho nechávat u prsa asi aby si pak nenavikl být dlouho..

Hele já nevím, ale s tímhle přístupem se nerozkojíš :nevim: to není že se příčné jednou a zase budeš plně kojit a kojení trvá dlouho… Proč jsi vlastně přestala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 09:51
@pikola píše:
Hele já nevím, ale s tímhle přístupem se nerozkojíš :nevim: to není že se příčné jednou a zase budeš plně kojit a kojení trvá dlouho… Proč jsi vlastně přestala?

Dobře tak můžu nechávat aj hodinu klidně… Že začátku abych se rozkojila?
Zdravotní důvody…

• Citovat
  • Nahlásit
526
23.7.21 09:57

Koj malého kdy potřebuje a jak potřebuje, jakkoliv dlouho. Je to miminko a je na tobě plně závislý, na nic si „nenavykne“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat