Chci si koupit lyže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitulinaja
Kecalka 356 příspěvků 24.02.17 21:43
Chci si koupit lyže

Ahoj všem lyžařkám. Letos jsem se odvážila na lyže a hodně mě to baví. Na příští zimu bych si chtěla koupit svoje vlastní lyže ( letos jsem jezdila půjčených). Asi raději ještě začátečnické. Dáte typ jaké máte Vy, s jakými jste spokojené? Děkuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

arada
Extra třída :D 13829 příspěvků 24.02.17 21:51

Nekupuj si nové v bazarech bývají zachovalé. Lidé si kupují na každou sezonu nové a stré prodávají za podstatně nižší cenu a hlavně někoho požádej, aby ti s výběrem pomohl.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 24.02.17 22:04

No, nové si kupuj v případě, že je minámálně jednou ročne využiješ na pár dní, ne že na nich pojedeš jeden den a pak nic, pak bych koupila bazarové, jinak já teda již několik let mám carvingové (to jsou takové ty s kulatou špičkou), a jiné bych nechtěla, lyže by ti měly sahat po bradu, ale furt lepší koupit kratší než delší, taky bych se raději poradilav obchodě :)

Jitulinaja
Kecalka 356 příspěvků 24.02.17 22:15

@onajeblond Na jeden den bych lyže neřešila :mrgreen:. Ale my můžeme lyžovat denně cca 4 hodiny a taky na té sjezdovce jsme :). Dokonce jsme byli i dneska, sice sníh nic moc, ale dalo se. Carvingové jsou jasné, spíš mě zajímá, jestli je nějaká značka horší, nebo lepší. Půjčené mám stařší K2 a nejsou vůbec špatné.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 24.02.17 22:19
@Jitulinaja píše:
@onajeblond Na jeden den bych lyže neřešila :mrgreen:. Ale my můžeme lyžovat denně cca 4 hodiny a taky na té sjezdovce jsme :). Dokonce jsme byli i dneska, sice sníh nic moc, ale dalo se. Carvingové jsou jasné, spíš mě zajímá, jestli je nějaká značka horší, nebo lepší. Půjčené mám stařší K2 a nejsou vůbec špatné.

aha, tak značku teda asi neporadím, já mám sporten a říkám neměnila bych :) ale říkám fakt nevím jak jiné :)

Jitulinaja
Kecalka 356 příspěvků 24.02.17 22:22

@onajeblond trochu poradila, kouknu na sporten, třeba něco zaujme, děkuju :mrgreen:

Ivan PPZ
Kelišová 5672 příspěvků 24.02.17 22:30

Moc nemá smysl se tady ptát. Prodejci lyží poradí výrazně lépe. Teď budou lyže ve slevách. Před sezónou (na podzim) budou ceny horší.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 24.02.17 22:47
@Jitulinaja píše:
@onajeblond trochu poradila, kouknu na sporten, třeba něco zaujme, děkuju :mrgreen:

není zač, určo mrkni mají krásně i vzhledově, já mám červené, ale jednou se mi stalo, že jsem na sjezdovce potkala pár a žena měla stajný jak já a muž v modré stejný :D

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 24.02.17 23:29

Ahoj, v nasi rodine jen head nebo atomic. Ja moc neporadim vybira manzel :)

Bosska
Stálice 64 příspěvků 24.02.17 23:42

Ahoj, lyze jedině Atomic :) Jsem na ně ulítlá… Aktuálně mám Atomic Nomad Smoke. Jsou úžasný, krásně sedí na svahu.

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 24.02.17 23:44

@Jitulinaja asi bych po prvním lyžovná volila na další roky půjčovnu lyží. Modely tam pravidelně obměňují (nezastarají), na místě ti je seřídí, máš nabroušené hrany a po zbytek roku ti nikde nepřekáží :think:. Třeba se příště nadchneš pro snowboard…

Laureatka
Kecalka 119 příspěvků 25.02.17 00:46

Jezis hlavně ne Sporten. Vždy když to jde upřednostňuji českou značku, ale tady to nejde. Všechny ostatní jsou ok. Určitě se nenechat přesvědčit do žádných pokročilých, to je pak trápení pro ty lyžaře místo zábavy. Pokud chceš točivé, tak poloměr oblouku tak do 12 max 12,5 m. Budou i snadněji ovladatelné. Nedoporučuju jen pěnové jádro, urcite lepší s dřevěným. Takže vynechat ty nejlevnější shity :mrgreen: Co bych dala za to mít svah za barákem, takže Tobě :potlesk: :palec: Jinak skoro v každém středisku bývá testování lyží různých značek, tak se člověk nejlíp přesvědčí, jaké jsou tam rozdíly a co nejvíc vyhovuje 8)

Jitulinaja
Kecalka 356 příspěvků 25.02.17 14:20

@Eveelin Mě se nevyplatí si lyže půjčit. Za týden mě to vyjde Na 70E, a když budeme lyžovat 2 měsíce v roce, tak za tu cenu mám už lyže.

kackakrteckova
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 25.02.17 20:24

Na podzim jsem koupila nové, model z minulé sezony, Elan Black magic a naprostá spokojenost pro běžné rekreační lyžování, skvěle sedí, dřevěné jádro a za super cenu. :-)

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 25.02.17 23:08

Zkus se podívat na Lusti (to je taky česká značka, ale myslím, že jsou kvalitní, i když nejsem žádný odborník). :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >