Chci skončit první den v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ronnie_285
Kecalka 108 příspěvků 01.02.18 14:02
Chci skončit první den v práci

Ahoj.
Jsem v práci první den a už chci skončit. Vím, že jsem ve zkušebce, takže skončit můžu klidně hned, ale jde mi o něco jiného.
Jsem evidována na UP. V práci jsem dneska první den, takže smlouvu na UP jsem ještě nedonesla. Dneska chci skončit, takže v Pondělí nic nikam neponesu a nadále zůstanu na UP.
Chci se zeptat, jestli z toho nebudu mít nějaké problémy? Že jsem jeden den pracovala? Nebo je to po tom jednom dni jedno? Oni už si mě hned dneska zaevidovali, mluvili něco o tom, že mě přihlásí i na pojišťovnu (snad ještě dneska) takže bych nerada měla problémy. Já chci dneska hned po šichtě dát výpověď, ale až po šichtě. Jak to tedy potom bude? Mám paní na UP zavolat, že jsem byla jeden den zaměstnaná, ale že jsem tam hned skončila? Nebo to není třeba? Fakt vůbec nevím, prosím moc o pomoct. :( :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
smajlik345
Kecalka 488 příspěvků 01.02.18 14:04

A nechceš to ještě v prací zkusit. možna se nějaky problém zlomí a v prací to bude fajn a během toho si hledat další praci. Já si takhle praci hledala a nakonec jsem zustala tam kde jsem a zvykla jsem si

Ronnie_285
Kecalka 108 příspěvků 01.02.18 14:07

Opravdu nechci. :( Mám na Pondělí jinou nabídku, ze které mám lepší pocit.. takhle mám fakt příšerné nervy a prostě vím, že to nezvládnu..

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18759 příspěvků 01.02.18 14:08

@Ronnie285 Chápu, že práce může být poněkud nepohodlí, ale nebylo by lepší to zkusit překonat?

Paola21
Závislačka 3605 příspěvků 01.02.18 14:08

A co je na té práci tak hrozného? Není lepší pracovat než být na ÚP?

Paola21
Závislačka 3605 příspěvků 01.02.18 14:11
@Ronnie285 píše:
Opravdu nechci. :( Mám na Pondělí jinou nabídku, ze které mám lepší pocit.. takhle mám fakt příšerné nervy a prostě vím, že to nezvládnu..

A o té pondělní nabídce jsi do dneška nevěděla nebo proč jsi šla do téhle práce?
Domluv se s nima tam, aby tě nikam nepřihlašovali, aby ten dnešek byl, jako žes tam ani nebyla :nevim:

Ronnie_285
Kecalka 108 příspěvků 01.02.18 14:11

Na Pondělí mám dohodnutou jinou lepší práci, tak proč tady zůstávat? Prosím já jen potřebuju radu ohledně toho, jestli to nebude vadit na UP.. už jsem rozhodntuná..

sunshine125
Kecalka 396 příspěvků 01.02.18 14:11

Já mám pocit, že tě na ÚP už nemusí zaevidovat. Vím, že když od nich odmítneš nabídku, tak pak se půl roku nemůžeš přihlásit. A tady by to mělo být stejné. Ale jistě to nevím, zavolej si na ÚP a paní ti jistě poradí

Ronnie_285
Kecalka 108 příspěvků 01.02.18 14:11

Nevěděla. Volali mi dneska do práce, takže jsem hned kývla, protože tu být nechci

Ronnie_285
Kecalka 108 příspěvků 01.02.18 14:12

Já ale od UP neodmítla nabídku. Tu práci jsem si našla sama. Schůzi mám až 15.2. Takže zaevidovaná být můžu. Ale šlo mi teď o ten jeden den co jsem byla v práci

Paola21
Závislačka 3605 příspěvků 01.02.18 14:14
@Ronnie285 píše:
Já ale od UP neodmítla nabídku. Tu práci jsem si našla sama. Schůzi mám až 15.2. Takže zaevidovaná být můžu. Ale šlo mi teď o ten jeden den co jsem byla v práci

Jestli v pondělí nastoupíš do práce, tak je to stejně jedno, jestli tě z ÚP vyškrtnou, ne?

Ronnie_285
Kecalka 108 příspěvků 01.02.18 14:15

Tak nerada bych, aby mě vyškrtli a pak bych se nemohla zaevidovat. Navíc jdu na pohovr. V té firmě už jsem na pohovoru byla a paní mi dneska volala, že mě nevzali, ale že sejim líbila moje aj a pro mě mají nabídku na lepší pozici, takže myslím, že mě vezmou, ale jisté to není.. takže se bojím, aby mě nevyřadili a já si nemusela zdr. platit sama

sunshine125
Kecalka 396 příspěvků 01.02.18 14:15

@Ronnie285 tak si tam zavolej, že se ti v téhle práci nelíbí a v po máš jinou nabídku. Pokud tě ještě nevyhodili z evidence a nový zaměstnavatel nepřihlásil, jít by to mělo, ale je možné že ne.

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 01.02.18 14:16

Bude to vadit na up. Okamzite jim dej vedet. Pritel to mel uplne stejne a vyhodili ho z up. Nastesti uz tedy tyden na to nastupoval jinde.
Na up budou vedet, zes byla jeden den zamestnana a pokud jim to neoznamis, tak s tebou povedou spravni rizeni a na pul roku te vyradi z up a nebudes se tam moc přihlásit, pokudby ti to v te jine praci nevyslo.

sunshine125
Kecalka 396 příspěvků 01.02.18 14:17

No tak zůstaň tady a tam si to zkus třeba jenom brigádně na pár hodin po práci. Abys pak neodešla z prázdnou, zjistíš, že ta druhá nabídka taky nebude žádný terno a bude to.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >