Agresivní otec - jak legálně zakázat styk s naším synem?

22.7.13 22:33

Chci za sve dite rozhodovat sama

Ahoj.. biologicky otec meho ditete podle meho neni schopen se postarat o dite.. je vecne pod vlivem navykovych latek a je velice agresivni.. Nechci aby takovy clovek patril do zivota meho chlapecka a myslim, ze o necem takovem bych mela rozhodovat jen ja.. Presto nas,,nezavisle osoby" nuti takovym otcum sverovat sve deti.. Na socialce mi bylo receno, ze takoveho otce jsem mu vybrala a tak se neda nic delat a ze neni jiste, ze bude agresivni i k nemu. A tak mam tedy cekat az mu nejak ublizi a pak se stim bude moct teprve neco delat. Ja jsem pevne rozhodnuta, ze se snim stykat nebude, ale chci vas pozadat o radu.. JAK TO UDELAT LEGALNE :pocitac: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31864
22.7.13 22:34

Proč se počíná dítě s feťákem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.13 22:36

„Na socialce mi bylo receno, ze takoveho otce jsem mu vybrala“… ehm no, ale je to tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205

A jak jste to dítě vyrobili? já bych byla docela i s tou siciálkou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
@marketaond píše:
Ahoj.. biologicky otec meho ditete podle meho neni schopen se postarat o dite.. je vecne pod vlivem navykovych latek a je velice agresivni.. Nechci aby takovy clovek patril do zivota meho chlapecka a myslim, ze o necem takovem bych mela rozhodovat jen ja.. Presto nas,,nezavisle osoby" nuti takovym otcum sverovat sve deti.. Na socialce mi bylo receno, ze takoveho otce jsem mu vybrala a tak se neda nic delat a ze neni jiste, ze bude agresivni i k nemu. A tak mam tedy cekat az mu nejak ublizi a pak se stim bude moct teprve neco delat. Ja jsem pevne rozhodnuta, ze se snim stykat nebude, ale chci vas pozadat o radu.. JAK TO UDELAT LEGALNE :pocitac: :mrgreen:

Sorry, ale na sociálce mají pravdu… :roll: Předpokládám, že o znásilnění nešlo, takže si holt následky asi budeš muset nýst v téhle né moc fajn podobě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6885

@Burj Chalifa taky mě toto napadlo, proč si někdo pořídí dítě s takovým člověkem :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55594

@Burj Chalifa že by byl před tím jiný??? :think: :think:
@marketaond holka holka…máš s ním dítě dobrovolně…co naděláš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22281
22.7.13 22:37

Myslím, že už jsi - jen ty - rozhodla tím, že jsi s ním dítě počala. Pokud o tom ví a bude svá otcovská práva bránit, nevím, jakou máš šanci uspět. Dřív jsi nevěděla, jaký je to člověk?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
22.7.13 22:37

.

Příspěvek upraven 03.02.14 v 17:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
22.7.13 22:38

.

Příspěvek upraven 03.02.14 v 17:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
chatwenna
22.7.13 22:38

Je velka pravepodobnost, ze takovy clovek nebude platit alimenty…

Muzete uzavrit tichou dohodu - on ti nebude davat penize, ty mu dite…

• Nahlásit
  • Citovat
8936
22.7.13 22:39

Pokud ještě není dítě na světě, tak to nenechávej zapsat do rodného listu. Pokud jsi to udělala, tak máš smůlu a rodiče jste oba. Tohle sis měla rozmyslet dřív a žádná jiná legální cesta neexistuje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12194
22.7.13 22:40

Snad jste neměla otce uvádět do rodného listu, pokud se ukázalo, že je to takový vejlupek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8786

@marketaond - no, nic moc, je to otec :nevim: jediná možnost je asi PROKÁZAT, že je pod vlivem v době, kdy se stará o dítě a díky tomu dítě zanedbává nebo ohrožuje jeho zdraví. tedy třeba pokud si přijde převzít dítě a bude viditelně pod vlivem, tak třeba dítě nepředat a ZÁROVEŇ zavolat policajty nebo tak něco :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Tady jsou zase všechny chytré jak rádio. Ani jedna z vás nikdy nešlápla vedle, neudělala chybu a všechny máte doma skvělé muže. Zakladatelka se ptala na něco jiného, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama