Chci začít hrát Pokemon go,nevím jak na to

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
justina20
Kecalka 352 příspěvků 12.03.19 11:54
Chci začít hrát Pokemon go,nevím jak na to

Prosím může mi někdo poradit, jak začít hrát, kde stáhnout a nějaké info o co jde. Představu o tom i co zhruba jde mám, začíná jaro, chci s dětmi vypadnout ven, starší má 8 let tak ho donutit chodit s námi na prochazky, máme rodinu po celé republice, myslím že by ho to bavilo, sbírá jejich kartičky. Dekuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9553 příspěvků 12.03.19 12:03

Stáhněte v Google play. Vytvoříte si postavu a pak běhate venku a lovite pokémony, chce to mít internet v mobilu, žere to data, a víceméně celou procházku nedáte mobil z ruky. Ale je to snadné, máte tam reálnou mapu po které chodíte, takže kolik ujdete venku tolik ujdete v té hře a pak je to o štěstí na co cestou narazíte. A celá hra je v angličtině, tak to chce znát aspoň základy.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21041 příspěvků 12.03.19 12:06

Moje zkušenost je taková, že to stáhni na google play a dej telefon do ruky tomu osmiletýmu :lol: :lol: :lol:
Syn si to sám stáhl v šesti letech a hraje si s tím sám. Ale hodně to žere data, leckde se to ani nechytalo, takže ho to po čase přestalo zajímat… :nevim:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9553 příspěvků 12.03.19 12:09

Chce to hrát spíš někde kolem centra města, tam bývá větší koncentrace pokémonů i pokestopů, někde na samotě, vesnici, v lese je to pak o ničem, leda na načítání kilometrů :mrgreen:

stinga
Kelišová 5968 příspěvků 3 inzeráty 12.03.19 12:20

no nejvíc Pokemonů je kolem památek, takže i na vesnici - kříže, boží muka, kapličky, zříceniny, památníky hrdinů

Kriss Tina
Echt Kelišová 9553 příspěvků 12.03.19 12:27

@stinga tojo, ale ty centra měst bývají nabitějši, u nás na vsi je akorát jedna zastávka u kostela :D pak taky záleží na počasí, kolikrát je ke vzteku jít ven v dešti a lovit vodní pokemony apod :mrgreen:

lucenka
Hvězda diskuse 35660 příspěvků 12.03.19 12:30
@justina20 píše:
Prosím může mi někdo poradit, jak začít hrát, kde stáhnout a nějaké info o co jde. Představu o tom i co zhruba jde mám, začíná jaro, chci s dětmi vypadnout ven, starší má 8 let tak ho donutit chodit s námi na prochazky, máme rodinu po celé republice, myslím že by ho to bavilo, sbírá jejich kartičky. Dekuji.

Takže celou procházku bude zírat do mobilu? 8o nebylo by lepší ho motivovat jinak? Navíc tedy začínat s výlety v 8 letech je už celkem pozdě :nevim:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 12.03.19 12:37

A co zkusit radši geocaching? To by ho mohlo bavit…

justina20
Kecalka 352 příspěvků 12.03.19 12:39

@lucenka, bez na procházku a čum na Pokémony, nečum na eMimino a nerypej, když mi nedokážeš poradit :potlesk: :potlesk:

Příspěvek upraven 12.03.19 v 12:39

stinga
Kelišová 5968 příspěvků 3 inzeráty 12.03.19 12:39

@Kriss Tina tak chytat vodní pokemony v dešti je stylové, ne? já jezdím kolem půlnoci z práce a u těch kapliček se zastavuju :mrgreen: a i přes den mě víc baví chodit ven s malou nebo jet na kole chytat pokemony :oops: mamka mi vždy říká, že kolik mám roků? ale často tam vidím i starší „holky“, jak jsem já :mrgreen:

justina20
Kecalka 352 příspěvků 12.03.19 12:43

Jinak děkuji za příspěvky,potřebuju poradit kde stáhnout.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9553 příspěvků 12.03.19 12:45

@stinga já to hrála když jezdil syn v kočárku, jako takový zpestření, protože sem ráda chodila na dlouhé procházky, ale zas jen tak bezcílně bloudit mi taky nebavilo, tak sem u toho aspoň sbírala pokémony :mrgreen: jak začal běhat, běhala sem za ním a bylo po hře, tak teď po porodu budu moct zas zacit hrát :) já myslím že i tady na emimi je skupina nebo diskuze hrajících maminek, jak se rozjelo to s přáteli jak si posílají dárky tak odtud mám pár lidí v „přátelích“ :D

lucenka
Hvězda diskuse 35660 příspěvků 12.03.19 12:47
@justina20 píše:
@lucenka, bez na procházku a čum na Pokémony, nečum na eMimino a nerypej, když mi nedokážeš poradit :potlesk: :potlesk:Příspěvek upraven 12.03.19 v 12:39

Trošku nervózní ne? Já ti radím, motivuj dítě jinak. Třeba tím co zajímavého je po cestě, Cukrárnou apod

Nimie
Nadpozemská drbna 27835 příspěvků 12.03.19 12:48
@lucenka píše:
Takže celou procházku bude zírat do mobilu? 8o nebylo by lepší ho motivovat jinak? Navíc tedy začínat s výlety v 8 letech je už celkem pozdě :nevim:

Nemusíš zírat celou procházku do mobilu ;) a je to hra jako každá jiná, jen tahle má jistou výhodu oproti běžným doma u počítače. Ale jsem docela překvapená, že zrovna tobě to tak vadí, když prosazuješ jak skvělé je aby dítě na výlety a dovolené mělo tablet, aby se nenudilo ;)

Nimie
Nadpozemská drbna 27835 příspěvků 12.03.19 12:49
@Kriss Tina píše:
@stinga tojo, ale ty centra měst bývají nabitějši, u nás na vsi je akorát jedna zastávka u kostela :D pak taky záleží na počasí, kolikrát je ke vzteku jít ven v dešti a lovit vodní pokemony apod :mrgreen:

To je náhodou nejlepší :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama