Chci zase milence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

LennaZS
Závislačka 2507 příspěvků 29.06.15 21:33

To jsem psala k zakladatele diskuze..

Janulik20
Kecalka 342 příspěvků 29.06.15 21:34

Ja bych rozhodne do toho nesla a nechapu ženy co do toho jdou, jen muj nazor!!!

Příspěvek upraven 29.06.15 v 21:48

Blekota
Závislačka 2878 příspěvků 29.06.15 21:35
@Ilona225 píše:
Ahoj tak já bych do toho nesla. My ženský jsme „blbky“ a hned se zamilujeme. Chlap udělá potřebu a může jit hned za jinou. Rozmysli si dobře co děláš.

Souhlasím, zakladatelko, on ti bude mazat med kolem pusy, říkat ti, jak jsi úžasná, ale jde mu jen o jedno. Zanedlouho ty se zamiluješ do toho úžasného chlapa, který ti dělá potěšení, a pak zjistíš, že jsi až po uši v tom a bude tady diskuze „milenec, nebo manžel“, jak mám zachránit vztah apodobně.
Hele, jestli si chceš užít, fajn, ale počítej s tím, že ten kdo si zahrává s ohněm musí počítat s tím, že „možná“ začne i hořet.

Anonymní  29.06.15 21:35
@Anonymní píše:
Ahoj :) potřebuji radu od žen které milence mají ;) ve středu se poprvé sejdeme a já tak nějak začínám mít nervy co dělat až se uvidíme atd poznali jsme se na seznamce. Asi je to trapný se ptát tady, ale nikdo jiný mi ted poradit nemůže. Jinak mám přítele 8let a skoro 3leteho syna vztah je docela fajn ale přítel je tak trochu sobec, vsazi zatajuje mi to pak se snaží to napravit a furt do kola, ale rodinu živí a jako táta je skvelej. Ale v sexu je to děs :( žádná předehra nic ho nezajímá prostě jen se otoc sup sup a je to :( a přítel byl můj prvni, milence jsem nikdy neměla. No tak jjsem na radu kamarádky teda zkoušela někoho najít a zdá se že asi našla ale uvidíme ve středu :) takže potřebuji poradit jak se chovat atd… :D doufám že se dočkam normalnich odpovědi a ne jen ze jsem hloupá… :mrgreen:

Připrav se, že to v reálu vůbec nemusí klapnout. Měla jsem takhle osm schůzek, než se našel ten pravý. Ostatní byli úplně jiní než na fotce, nebo jsme si vůbec nesedli povahově.
Nakonec jsem to s ním stejně ukončila, protože ve finále sex nic moc :lol:

Hlavně si nevybírej svobodné, nedávej nikomu své telefonní číslo, neříkej kde bydlíš a pod. Až toho budeš chtít ukončit, může se stát klidně průšvih.

Hodně štěstí :mrgreen: :mavam:

Anonym C. N.

Anonymní  29.06.15 21:41

@Ilona225 já vím všechno co se může stát, ale i kdyby asi mi to za to stojí..

@LennaZS: jasně máš o tom jiné mínění, neežijes můj život, co bych tedy podle tebe měla dělat? zase jen být u plotny a uklizet a dělat jen to dobré???

Blekota
Závislačka 2878 příspěvků 29.06.15 21:44
@Anonymní píše:
„@LennaZS“ co bych tedy podle tebe měla dělat? zase jen být u plotny a uklizet a dělat jen to dobré???

A co takhle si promluvit s chlapem, případně se rozvést a žít svůj vlastní život? A né jej podvádět?
Zkus se podívat do budoucna a přestavit si situaci, kdy on se o tvém šukecu dozví? Jak bude reagovat? Jak budeš reagovat ty? :think:
Jen si zkus odpovědět.

LennaZS
Závislačka 2507 příspěvků 29.06.15 21:53

Ano, naštěstí fakt ziju jinak. S manželem makame na tom, aby jsme se měli my a děti dobře, abychom si mohli užívat a dopravat. Máme moc práce a tedy málo času na vymýšlení volovin. A taky k sobě máme úctu. Ale tvoje svědomí, tvůj život..

Anonymní  29.06.15 21:59

@LennaZS Tak to jsi šťastná žena máš zřejmě prima chlapa ;) ten můj se změnit nechce… A ja a se nehodlám nekolik let trápit on mi dělá za zády taky svinarny, ale kvůli malému ho opustit nechci…

Anonymní  14.11.17 19:02
@Anonymní píše:
Zamilovala jsem se do svého milence. Byla jsem svému muži nevěrná,už jeto 2 rok. Spala jsem sním(s milencem) dvakrát a bylo to nádherný, jenže jsem hned otěhotněla.(doufám, že je to manžela :-) ). Myslela jsem , že na sebe zapomenem, ale stále si píšem voláme, od té doby jsme se neviděli ač byjsme chtěli, ale nebyl čas, příležitost. Jemu se také narodila holčička a mě zas chlapeček(snad né jeho) a tak mě přitahuje, tak bych si to chtěla zopakovat. Co mám dělat? Měla jsem se narodit chlapem. Nedokážu být věrná. On je tak mlady,sexy tělo, modrý šukací oči a tááááák to umí. Co by jste dělali vy? Já vim stejně, že neodolám a že ikdyž mám manžela 2 děti, tak prostě…

Tak jak to dopadlo, zakladatelko? Taky jsem měla milence.
Anonym, prosím, důvěrná informace.

Janina B1
Kecalka 300 příspěvků 14.11.17 19:18

Paní zakladatelko,
Vy jste s prominutím slepice. :nevim: Jak můžete chtít podváděl svého manžela, když spolu mate děti proboha?!
Kdybych mohla - nakopla bych vás a zašila vám, jak by řekla moje sestřenice jako malé dítě, pipinu.

Uživatel je onlineKlopotkova
Závislačka 4043 příspěvků 14.11.17 19:22
@Janina B1 píše:
Paní zakladatelko,
Vy jste s prominutím slepice. :nevim: Jak můžete chtít podváděl svého manžela, když spolu mate děti proboha?!
Kdybych mohla - nakopla bych vás a zašila vám, jak by řekla moje sestřenice jako malé dítě, pipinu.

V tom případě by nás zašitých byla spousta a spousta…

Janina B1
Kecalka 300 příspěvků 14.11.17 19:27
@Klopotkova píše:
V tom případě by nás zašitých byla spousta a spousta…

Jednou si někoho vezmete, máte s ním děti, tak za to neste zodpovědnost. Jsem dítě z rozvedené rodiny a pro děti to není nic příjemného. Protože ženskou svědí mezi nohama…ne, Sorry, tohle neberu.

Kolarkaa
Kecalka 241 příspěvků 14.11.17 19:34

Jeste kecy typu: doufam, ze je to manzela a smajlik? Vazne? Co svedomi?

Janina B1
Kecalka 300 příspěvků 14.11.17 19:36
@Kolarkaa píše:
Jeste kecy typu: doufam, ze je to manzela a smajlik? Vazne? Co svedomi?

To tyhle ženy nemají. Moje nevlastní teta takhle utekla s tříletou holčičkou. Nakonec ji ten její super milenec zmlátil, skončila v nemocnici a holcicka s traumatem u nás. Takže takovýhle já bych kopala do hlavy. Kvůli svý demenci ničit rodinu.

warita
Závislačka 4683 příspěvků 14.11.17 19:40

Holky, dyt je to jasny provokater trol, a vy to jeste krmite.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov

Dámská kabelka je opředena mnoha mýty. Je to všestranné úložiště s kapacitou... číst dále >

Nejlepší investicí v životě je vzdělání

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká investice přinese vašim dětem největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Análie nebo Melanomia? Rodiče se předhánějí ve vymýšlení neobvyklých jmen

Většina z nás vybírala jména potomků v rodině, případně ve známé knížce Jak... číst dále >

Klidně bych kvůli roli přibrala i dvacet kilo, přemýšlí Bára Poláková

Herečka a zpěvačka Barbora Poláková se kvůli klipu k jedné z písniček... číst dále >

Reklama