Reklama

Chci zhubnout 10 kilo. Jak se to povedlo vám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 20:08
Chci zhubnout 10 kilo. Jak se to povedlo vám?

Tohle téma nezakládám kvůli nějakému dotazu. Myslím si, že mám jasno v tom, co a jak dělám, a čeho chci dosáhnout. Motivace ale nikdy neuškodí, takže bych byla ráda, kdybychom si tady vyměnily své zkušenosti s hubnutím +/- 10 kilo.

_____________­________________________­________________________­_________

BMI kalkulačka, která vždy hlásila nadváhu, mi nedávno oznámila obezitu. Musela jsem si koupit novou zimní bundu, do staré se se svetrem nevejdu. Nejsou mi kozačky - nezapnu je přes lýtka. Nelíbím se sama sobě.

Tohle jsou hlavní důvody, proč se se sebou od ledna snažím něco dělat. Vlezla mi do toho nemoc, takže za leden jen 1 kilo dole, ale jdu dál. Do konce června chci dát dolů 10 kilo. K celkové spokojenosti bych potřebovala tak 15, ale chci mít reálný cíl.

Jím pravidelně a příjem si hlídám pomocí aplikace Kalorické tabulky. 3× týdně cvičím hodinu na elipticalu, 5× týdně krátce posiluju. Zatím mě to baví a jsem pozitivně naladěná, mám taky radost, že se celkem zodpovědně držím. Jsem zvědavá, kdy začnou být vidět změny.

Prosím, podělte se i o své zkušenosti :)
Prosím o anonym, stydím se :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Černá vdova
Echt Kelišová 8881 příspěvků 04.02.18 20:26

Sundala jsem pod dozorem dietářky 11 kg. Jsem na váze, se kterou jsem spokojená. Držím si to přes půl roku. Musím si ale hlídat jídlo. Nicméně mi to zas tak moc nevadí. Teď jsem v udržovacím režimu. To znamená, že chodím čas od času na převážení a na konzultaci. Rozhodla jsem se, že tentokrát zhubnu naposled :P. A že si to samozřejmě udržím :pankac:.

Optima
Ukecaná baba ;) 2194 příspěvků 04.02.18 20:28

Myslím že na to jdeš moooc dobře, cvičení, kalorické tabulky…hlídej si taky složení stravy, hodně zeleniny tě zasytí a nepřibereš po ní…
Já zhubla za necelý rok 13kg- pomocí detoxu Mačingové + jsem se celý rok držela jejich doporučení, vařila si jídla dle jídelníčku od ní…ty kila už nechci nikdy zpátky! Je pravda že Vánoce byli úlet a jedla jsem vše jako dříve, proto taky teď ten druhý detox… :oops: Jinak jsem hodně omezila chleba a pečivo, maso s přílohou a sladké…kupuji buď oříšky nebo sušené ovoce a míchám si to doma. Už jsem do toho uvrtala i muže a momentálně jedeme posledních pár dnů detoxu, má už 7kg dolů, já tedy „jen“ 4, ale vlastně už ani moc víc nechci…aktuálně vážím 61,5kg při 167cm…a nemám ráda vyzábliny, tak nechci být jednou z nich.
Fandím Ti moc!

Miasofi
Kecalka 184 příspěvků 04.02.18 20:35

Já dala dolů 28kg a jsem spokojená moc. Okolí chválí a mě to nabíjí. Začala jsem běhat a přestala žrát a šlo to samo. Teď vážím méně než před dětmi a méně, než když jsme se s manželem poznali. Držím palec!!

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2285 příspěvků 04.02.18 20:37
@Miasofi píše:
Já dala dolů 28kg a jsem spokojená moc. Okolí chválí a mě to nabíjí. Začala jsem běhat a přestala žrát a šlo to samo. Teď vážím méně než před dětmi a méně, než když jsme se s manželem poznali. Držím palec!!

Ta to jsi dobrá :palec:

NoFear
Kecalka 236 příspěvků 04.02.18 20:41

Myslím, že když to zvladneš udržet zhubneš do června i víc. ;)

Jen bych ješte přidala víc posilování. Víc svalů=vyšší spotřeba energie= větší spalování i ve dnech klidu.

Já jsem začala na konci srpna, změnu váhy nevím, ale už si toho všímá okolí a konfekční velikost mám o dvě velikosti menší. Ale do léta ještě cesta dlouhá..

terulinaa
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 04.02.18 20:43

Taky si rada prectu jak se komu podarilo shodit :lol: Ja semi se taky dala do hubnuti. Uz sem se fakt necitila dobre. Us ani pasek v kalhotavj sem nepotrebovala :? :D :D Zmenila sem jidelnicek, zacla chodit vsude pesky a 2× do tydne chodim cvicit. Zatim mam dole 3 kg a drzim dietu necele 3 tydny no. Ono neni tezke zhubnout, ale pak si tu vahu udrzet :think: :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 20:45

@Černá vdova @Optima @Miasofi @NoFear
Máte můj obdiv. Je vidět, že když se chce, tak to opravdu jde..snad budu moct jednou takhle mluvit i o sobě :)
Co na to říkali vaši chlapi? Změnilo se nějak jejich chování k lepšímu? Myslím, že můj by byl moc rád. Známe se asi 4 roky a v době, kdy jsme spolu začali, jsem měla o těch 10 míň…Je hodný, pozorný, asi se mu líbím i takhle, ale je mi jasné, že předtím jsem se musela líbit víc.
Zakladatelka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 20:47

@terulinaa
Jakým způsobem si změnila jídelníček? Počítáš taky kalorie, jako já, nebo máš jinou metodu? Jinak gratuluju k prvním krásným úspěchům :)
Zakladatelka

Liz
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 04.02.18 20:48

Obdivuju všechny, co zhubnou cokoliv. můj sen je zhubnout 5 kilo a vůbec mi to nejde :? Asi tušim, co dělám špatně, nebo co ještě vyškrtnout z jídelníčku, ale chybí mi vůle. Nejsem nijak tlustá, ale vždy jsem měla hezkou postavu a teď mě ty nadbytečný kila tíží. Taky se sama sobě nelíbim.

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 04.02.18 20:50

Taky jsem zhubla 10 kg( z 68 ba 58, vyska 165cm) hubla jsem kvuli svatbe a taky proto, ze jsem se citila porad unavena, vztekla…byla jsem u vyzivove poradkyne a dost me nakopla, chodila jsem k ni jednou za 3 tydny ny prevazeni, tak jsem se fakt snazila (jinak hsem od ni nemela zadne vyzivove doplnky atd.).Nejedla jsem sladke, bile pecivi, masli, ze zacatku jsem ani nepila kafe, pila jsem hodne vody a rano blaznou vodu s citronem. Denne jsem 20-30 minut cvicila, orbitrek+posi­lovani. Bylo super jak me vsichni chvalili pripadala jsem si tak skvele, bohuzel uz je to pryc… :(

NoFear
Kecalka 236 příspěvků 04.02.18 20:55

Zakladatelce: já jsem teď zrovna sama, ale minulý týden mi říká kolega: “Tys hodně zhubla, viď? Vypadáš fakt dobře, je vidět, že na sobě makáš.” Tak mě to potěšilo.
Já mám celkem štěstí, že když nabírám, je to rovnoměrně, takže si toho nikdo nevšimne. Ale při hubnutí je to zrovna tak. Takže každý podobný kompliment potěší o to víc. :dance:

@Liz říká se, že těch posledních 5 kilo je nejhorších… já u nich ještě nejsem, takže to ještě nemůžu potvrdit. Ale bude to hodně o stravě a teprve pak cvičení.

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 04.02.18 20:57

Jeste bych dodala, ze jsem jedla, pravidlne, mensi porce a zdrave.

terulinaa
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 04.02.18 20:59
@Anonymní píše:
@terulinaa
Jakým způsobem si změnila jídelníček? Počítáš taky kalorie, jako já, nebo máš jinou metodu? Jinak gratuluju k prvním krásným úspěchům :)
Zakladatelka

Nepocitam kalorie. Proste misto bileho peciva rano na snidani jim zitny chleb se sunkou a zeleninou. Svaciny si moc nedavam. Treba jen ty ryzove chlebicku s jogurtovou polevou. Obed vetsinou kureci s dusenou zeleninou. Nebo zel. salary, nekdy I testovinovy salat ( ale testoviny jedine celozrne a bez majolky. Tu nahradim jogurtem.) Pak treba nejakej jogurt a k veceri zase ten chleb s necim. Asi to neni uplne dobre, ale ja sem si Na to ted docela zvykla takhle just a citim se opravdu lepe. A celkove sem se zbavila v domacnosti bilich muk, psenicnych testovin. Proste ta bila mouka byla u me strujcem vseho. :roll: me nadvahy :roll: a hlavne teda miluji sladky, a Tim sem se taky nikdy neosidila. Dopo ke kaficku neck dobreho, po obese znovu :roll: Proste sem vyzrana jak prasatko :zed: :zed:

Liz
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 04.02.18 21:03

@NoFear jj, u mě je to o stravě. Netláskám sladký, ani nejim moc, ale mám ráda k snídani rohlík se sýrem, ráda piju kafe s mlíkem ideálně late a pak taky víno. Věřim, že kdybych odbourala tyhle věci, tak by to šlo… ale prostě nemám asi tu správnou motivaci

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >