Chci zhubnout. Přidá se někdo?

Anonymní
23.7.19 13:38

Chci zhubnout, pojďte též

Ahoj holky, po druhém porodu mam nahoře 10 kg. Potřebuju to shodit, protože se na to nemůžu divat. Přidá se někdo? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5890
23.7.19 13:41

Nejsem po porodu, ale tím že jsem se rozežrala mám nahoře 6 kg a taky bych je ráda dala dolů, ale nemám motivaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4126
23.7.19 13:42

Jooo já potřebuji shodit cca 10kg i kapku více, ale taky chybí motivace :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5098
23.7.19 13:44

Mám to stejně. Chybí motivace. Taky bych ráda dala dolů 10kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8193
23.7.19 13:45

Ja uzpo porodu tech 10 dolu dala, ale rada bych jeste 5, at se na me da divat. Rada se pridam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
23.7.19 13:50

Super, holky. Já začala od minulého pondělí. Cvičím tiffany rothe každý den, ale kvůli dětem dam max 20 minut. Vysadila jsem všechny cukry a překonala jídelníček. Zatím jsem nezhubla nic, tak potřebuju nějaký spojence

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
23.7.19 13:55

@Veru1987 Já bych taky klidne o něco víc. Nejhorší ted v létě. Když všude Vidim ty Hubený holky. Já jsem 7 týdnů po porodu a nějak mi to zatím moc dolů nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.19 13:56

Já už v hubnutí sem 8 týdnů a 8 kg mám dole a chci pokračovat ještě dál. Zastesklo se mi po postavě co jsem měla ve dvaceti letech.

• Citovat
  • Nahlásit
8193
23.7.19 13:57

Ja vas obdivuju za to cviceni doma. Vim, ze by to pomohlo, ale me to strasne moc nebavi. K tomu mam problem najit motivaci. :( Jinak ja zatim hubnu hlavne jidlem, ale zastavilo se to a dal to nejde aktualne. Potrebovala bych pridat pohyb, ale logisticky to krom cviceni doma moc nejde a to me fakt mega nebavi, takze jsem uvizla na mrtvem bode. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
23.7.19 14:08

Ja si vecer - kdy mam navareno a vse udelano, mala spi - vybojovala aspon to behani… kdyz nejdu behat, tak aspon s kocarem svizne a delam vypady - protoze zadek a nohy jsou u me reklama na tvaroh :poblion: taky se nemuzu hecnout, resp.se hecnu vecer u telky a druhy den nic :D
Edit: cviceni doma taky nedavam, max cely den prubezne drepuju :zed:

Příspěvek upraven 23.07.19 v 14:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
572
23.7.19 14:09

Taky bych se ráda přidala :D ne a ne se přinutit, třeba by mě pomohlo se navzájem trochu motivovat :) vařím tak nějak normálně, ale tím, že s námi jí roční syn se snažím volit zdravější varianty jídel, takže ty hlavní jídla jsou docela v pořádku, ale uzobavam sladké přes den a potřebovala bych se víc hýbat :) dříve to s kočárkem šlo, to byly dlouhé procházky, ale teď co syn začal chodit toho moc nenachodim já :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
23.7.19 14:11
@Anonymní píše:
Já už v hubnutí sem 8 týdnů a 8 kg mám dole a chci pokračovat ještě dál. Zastesklo se mi po postavě co jsem měla ve dvaceti letech.

Tak napiš, jak to děláš. To by se mi taky hodilo. Odbourala jsem vše sladké, pečivo jím jen žitný chleba a nic. Možná by to chtělo víc pohybu, ale to u mně teď nejde, jsem po operaci kolene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.19 14:12

Ráda se přidám, po porodech mám nahoře +40kg, no ted už ne…mám dole -5,5kg :dance:,ale celou dobu mi nešlo zhubnout, až co jsme na domku tak i cm jdou hezky :) Takže sem s jídelníčkem a cvíčem :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
3947
23.7.19 14:13

Ahoj, ja hubnu od 1.7 uz jsem zhubla 4 kila a dalsich 9 kil me ceka. Hubnu s fit- day, jo neni to reklama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
23.7.19 14:13

A holky co doma cvičíte. Jak cvičíte dlouho a co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama