Chci zpátky svého bývalého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 12:41
Chci zpátky svého bývalého

Asi mě tady každý ukamenuje, ale po dlouhém přemýšlení a uvažování, mě to stále táhne ke svému bývalému partnerovi. Jsme spolu v kontaktu, on už má ale někoho jiného. Někdy se potkáme, nějaký letmý dotek tam je, úsměvy, komplimenty, občas mi zavolá. Probírá se mnou jak se má, co plánuje, peníze atd. Ale nemiluje mě. Teda říká to. Z jeho chování si myslím, že mě má více než jen rád. Ukázala jsem mu, že dokážu žít bez něj. Začal se vracet a podbízet že mi se vším pomůže. Jsem z nej zmatená. Povedlo se to vůbec někomu získat svého bývalého zpět i když měl jinou? Jsem ve zvláštní pozici a nechci aby si se mnou jenom hrál. Přijde mi že jakmile začnu “utíkat” chce mě přesvědčit, že ho stále miluji. Ale vracet se nechce, ani nemůže. Nebo spíš už jsem se ho na to ani neptala, stačilo mi to jednou po rozchodu a víckrát už to slyšet nechci. Já sama být jeho novou partnerkou netrpěla bych takovou naklonnost ke své bývalé přítelkyni. Myslím si že to je pro mě ten pravý, ten se kterým bych chtěla zůstat do konce života. Jen netuším jestli to vidí i on. Jelikož si krátce po rozchodu našel další v řadě. Hodně mě rozchod posunul. Jsem daleko lepší člověk a vím že chyby které jsem dělala už znovu opakovat nechci. Vím, že by nám to teď fungovalo na 100 %.
Důvod rozchodu byl že už mě nemiluje a chce si zažít jaký to je být sám a být zodpovědný sám za sebe.

Reakce:
Amelie30
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 31.03.19 12:45

A proto si hned našel jinou, aby si to vyzkoušel. Holka, kašli na něj. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 12:48

Potreboval se někomu vyplakat na ramínko když mě opustil. Tak to s ní pro jistotu dal hned dohromady

Tichošlápek
Extra třída :D 13699 příspěvků 31.03.19 12:49
@Anonymní píše:
Potreboval se někomu vyplakat na ramínko když mě opustil. Tak to s ní pro jistotu dal hned dohromady

Tomu fakt veris? 8o nemiluje tě, má jinou - finito

Viktorka2017
Stálice 69 příspěvků 31.03.19 12:50

Miluje tě,ale není dospělý a to ani trochu … a má jakousi svoji hrdost :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 12:51

Vím že to tak bylo. Něco se nemění. Po rozchodu s jednou co měl přede mnou, to bylo úplně to samé. Potřeboval někoho kdo mu z toho pomůže a tak se uchýlil ke mně

Viktorka2017
Stálice 69 příspěvků 31.03.19 12:52

No tak to je deb*l :D co jiného,když to udělal po druhé a zrovna tuhle věc a jak dlouho nejste spolu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 12:54

Má vysoké ego a to mu nedovolí cokoliv udělat, protože by to bylo pod jeho úroveň. Tak si asi hraje a zkouší kam až může zajít. Jsem někdo kdo když někoho miluje tak do toho dá vše. Rozdala bych se pro druhý, obzvlášť pro někoho kdo pro mě něco znamená. Tohle je moje slabá stránka a on to ví, že pro nej mám slabost. Nebo mi to tak alespoň přijde. Jsem docela chytrá co se týká vědomosti a studia, dost jsem toho dokázala, ale jakmile do něčeho dám city, přijdu si jak úplná hlupačka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 12:59

@Viktorka2017 krátce, čtvrt roku. Pořád se mi vrací do života. Občas mi z jeho chování přijde že si na mě dělá nároky. Upřímně kdybych si našla někoho já, myslím že by to neunesl. Sice by mi asi řekl, že mi to přeje, ale vnitřně by to nezvládl. Jsme dospělí, strávili jsme spolu nějakých pár let, ale tomuhle nerozumím

Tichošlápek
Extra třída :D 13699 příspěvků 31.03.19 13:01
@Anonymní píše:
@Viktorka2017 krátce, čtvrt roku. Pořád se mi vrací do života. Občas mi z jeho chování přijde že si na mě dělá nároky. Upřímně kdybych si našla někoho já, myslím že by to neunesl. Sice by mi asi řekl, že mi to přeje, ale vnitřně by to nezvládl. Jsme dospělí, strávili jsme spolu nějakých pár let, ale tomuhle nerozumím

Tak mu to nedovol a někoho jiného si vážně najdi.

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1152 příspěvků 1 inzerát 31.03.19 13:03

Ty blaaaaho. To je jeliman, ze bych si o nej neoprela ani kolo :mrgreen: :mrgreen

Ty si najdi nekoho, kdo te nezneuzije jako prevoznika a kdo si tvou lasku zaslouzi a bude ji opetovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 13:06

No je těžký se odmilovat :zed:

Váš příspěvek
Reklama