Chci zpět ex - nejsme ale vůbec v kontaktu

Anonymní
29.5.21 19:45

chci zpět ex - nejsme ale vůbec v kontaktu

Ahoj, jsou to nějaké 3 měsíce, co se se mnou rozešel. Není tolik důležité, jaký byl důvod, ale nebylo to nic, co by se nedalo napravit. Akorát ještě říkal, že není připravený na vztah. Ten vztah ani netrval tak dlouho, ale prostě nám spolu bylo dobře. Nebylo tam ale to zamilování, ani z jedné strany. No, prostě jsme se rozešli a až potom jsem si já uvědomila, jak moc mi na něm vlastně záleželo. Člověk neví, co má, dokud to neztratí a u mně to v tomto případě platí 100násobně. Nemohu ho dostat z hlavy, pořád na něho myslím a představuju si, jaké by bylo, kdybychom byly zase znovu. Nemůžu na něho přestat myslet pořád - ráno, večer, přes den. V noci o něm mívám sny. Skoro jsem jim posedlá řekla bych. Ale přišlo to až po tom rozchodu. Těsně po tom, co jsme se rozešli, tak mi psal druhý den, jestli jsem v pořádku atd. Pak jsme si psali dál, ale s tím, že jsem vždy napsala já první. teď už jsme nějaké 2 a půl měsíce bez kontaktu a já doufám, že mi napíše. Co myslíte? Je šance ho dostat zpět? Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
579
29.5.21 19:50

Ahoj, zkusila bych ho nejdřív jen přátelsky kontaktovat, podle reakce uvidíš jak dál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
29.5.21 20:00

Vím, že to asi nechceš slyšet, ale z vlastní zkušenosti ti radím, vykašli se na to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1434
29.5.21 20:02

Ty teď možná něco cítíš, chceš ho zpět, ale myslíš, že on najednou k tobě začal něco cítit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 20:06

@Jolka86 Myslíš že ne? Že mu vůbec nechybím? Já vím, nemyslím teď moc racionálně, ale hrozně bych ho chtěla vidět. Ale nechci být nějak „vlezlá“ nebo „dolízat“. Asi kdyby mě odmítnul, už bych se na to nadobro vykašlala. Ale mám nějakou intuici, podle které mě taky má hodně rád. Achjooo, vztahy jsou tak složité..

• Citovat
  • Nahlásit
526
29.5.21 20:06

Kdyby měl zájem něco rozvíjet, kontaktuje tě. To se neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
29.5.21 20:08
@Anonymní píše:
@Jolka86 Myslíš že ne? Že mu vůbec nechybím? Já vím, nemyslím teď moc racionálně, ale hrozně bych ho chtěla vidět. Ale nechci být nějak „vlezlá“ nebo „dolízat“. Asi kdyby mě odmítnul, už bych se na to nadobro vykašlala. Ale mám nějakou intuici, podle které mě taky má hodně rád. Achjooo, vztahy jsou tak složité..

Proto bych ho asi zkusila kontaktovat… když po tom tak toužíš, když tě odmítne nebo nebude mít zájem tak aspoň budeš vědět na čem jsi. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1434
29.5.21 20:13
@Anonymní píše:

Jak to má nevím. Když ho kontaktuješ, budeš vědět na čem jsi, ale musíš počítat i s případným odmítnutím. Když nejste v kontaktu, třeba už má jinou partnerku. Jako za zkoušku nic nedáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
29.5.21 20:15

@Jolka86 Přesně tak. Nečekej, že bude vše růžové. Musíš počítat i s odmítnutím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33054
29.5.21 20:32
@Anonymní píše:
Ahoj, jsou to nějaké 3 měsíce, co se se mnou rozešel. Není tolik důležité, jaký byl důvod, ale nebylo to nic, co by se nedalo napravit. Akorát ještě říkal, že není připravený na vztah. Ten vztah ani netrval tak dlouho, ale prostě nám spolu bylo dobře. Nebylo tam ale to zamilování, ani z jedné strany. No, prostě jsme se rozešli a až potom jsem si já uvědomila, jak moc mi na něm vlastně záleželo. Člověk neví, co má, dokud to neztratí a u mně to v tomto případě platí 100násobně. Nemohu ho dostat z hlavy, pořád na něho myslím a představuju si, jaké by bylo, kdybychom byly zase znovu. Nemůžu na něho přestat myslet pořád - ráno, večer, přes den. V noci o něm mívám sny. Skoro jsem jim posedlá řekla bych. Ale přišlo to až po tom rozchodu. Těsně po tom, co jsme se rozešli, tak mi psal druhý den, jestli jsem v pořádku atd. Pak jsme si psali dál, ale s tím, že jsem vždy napsala já první. teď už jsme nějaké 2 a půl měsíce bez kontaktu a já doufám, že mi napíše. Co myslíte? Je šance ho dostat zpět? Díky moc

Nebyla jsi zamilovaná s ním a teď najednou jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13005
29.5.21 21:09
@Russet píše:
Nebyla jsi zamilovaná s ním a teď najednou jsi?

Taky mi to prijde zvlastni.
Jestli si ho spis neidealizujes.

Kazdopadne bych se vykaslala na nejake hry a tanecky a ozvala bych se mu na rovinu, nejlip osobne nebo zavolat, ze ti chybi, ze bys to rada vratila a co on na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7359
29.5.21 21:11

No jsi spíš závislá než zamilovaná. Tohle není láska, ta nepřijde s rozchodem. Spíš chceš něco co už nemáš. Normální lidská vlastnost. Najdi si někoho jiného, kdyby tě chtěl, tak se ti ozve sám. Navíc se rozešel on stebou, ne ty sním…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17486
29.5.21 21:19

ON TĚ NECHCE. NEZAJÍMÁŠ HO. SE S TIM SMIŘ.

Ne proto že bys nebyla dost dobrá, ale prostě vám to nefungovalo. To že ti teď mozek tvrdí něco jineho, je chyba v tom mozku, ne známka toho, že to je ten jediný koho kdy máš milovat. Navíc teda ani nemiluješ jeho, ale tu představu, co sis v hlavě vybudovala, aby ses nemusela srovnat s bolestí rozchodu

Když ti to nepujde vlastními silami, řeš to s psycholožkou. S psychologem, ne na toho si přeneseš svoje fantazie a obsese a jaksi budeš tam kde jsi, tedy že si citový život přeneseš do fantazií, namísto toho, aby ses naučila zacházet se ztrátou a odmítnutím.

Ano, je to těžke a bolestne a bude potřeba někdy v budoucnu to riskovat znovu a nikdo nezaručí uspěch.

Ale čím hlouběji se zahrabeš do nějakých předtav a lpění na minulosti, tím huř si ublížíš a tím složitěšjí to bude napravovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2956
29.5.21 21:43

První 3m vztahu, polud přeskočí jiskra snad nemuzou byt ani o konfliktech. Takze pokud vam to neklaplo, neklapne ani ted. Muzes mu napsat, ze treba ve meste kde bydli, bude v tydnu mit naky pracovni schuzky a jestli se nechce sejit na kafe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1530
29.5.21 21:47

Jen si ho idealizuješ, evidentně tam nějaký problém byl, jinak byste se nerozchazeli, nech to být, nepiš mu a časem to přejde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat