Chci zpět svého ex

Anonymní
14.7.21 09:11

Chci zpět svého ex

Ahoj, omlouvám se za anonym. Potřebuji poradit. Se svým ex jsme se po osmi letech rozešli, nefungovalo to. Dva roky jsme se neviděli, žili si každý svým životem. Teď jsme se začali scházet, výlety, večeře, vína. Já někoho mám, on to respektoval. On je single. Teď jsme spolu strávili víkend, na otázku co bude, mi řekl, že přeci d ním nebudu, když někoho mám. Jenže nám to doma nefunguje. Ještě mi řekl, že má večer schůzku s někým z tinderu. To mě hrozně ublížilo. Jasný, mám doma přítele, se kterým mi to neklape, nemám nárok žárlit ale já jsem si uvědomila, že ho chci zpátky. A teď já nevím, jestli mu to mám říct, nebo o co mu jde. O sex bych neřekla, protože za mnou jezdil 200 km nezištně, abychom se prošli po horách. Ale zarazila mě ta seznamka. Děkuji moc za rady. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1434
14.7.21 09:15

Přeji exovi, ať mu ta schůzka z Tinderu vyjde :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
14.7.21 09:16

A přítel asi neví, že výletuješ, večeříš a vínečkuješ s bývalým, že? 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
14.7.21 09:17

Anonymní
Tak mu to řekni
Co k němu cítíš
Tím nic nezkazíš
A nediv se, že je na seznamce
Ty také nejsi sama..
Držím palce ať to vyjde
:srdce:
Když za Tebou jezdí 200 km jen tak na procházku, tak to asi jen tak úplně nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
14.7.21 09:19

Řekla bych, že nevíš roupama coby a vymýšlíš ptákoviny. Tvůj starej ví, že vineckujes s bývalým? Upřímně přeju, aby mu ta schůzka vyšla. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8163
14.7.21 09:19

O co mu jde? No o nic :nevim: Jasně že to nebral vážně, když věděl, že máš vztah. Jen si tě namotával pro případný nezávazný sex s ex, kterého se taky nakonec dočkal. A zároveň to měl rozjeté i na jiných frontách, kdybys trvala na čistém kamarádství, to je u single chlapů celkem běžné. Nic nečitelného nebo neférového na jeho jednání nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1484
14.7.21 09:21

Se současným by ses měla rozejít a nedělat z něj blbce a s ex ukončit kontakt, ani s jednim ti to pravděpodobně neklape

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 09:21

Aby nedošlo k omylu, muj současný už si hledá jiné bydlení. Neklape nám to delší dobu. Žijeme spolu ale každý zvlášť. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
900
14.7.21 09:25

Pouze si s tebou hraje. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
14.7.21 09:26

Jo takhle..no tak to pak jo. Ale moc šancí bych tomu nedávala. Počkej po schůzce a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1434
14.7.21 09:28
@Anonymní píše:
Aby nedošlo k omylu, muj současný už si hledá jiné bydlení. Neklape nám to delší dobu. Žijeme spolu ale každý zvlášť. ;)

Tak to je potom logické, že je třeba se od toho, co to s ním neklape dva roky, vrátit k tomu, co to s ním nefungovalo 8 let :mrgreen: :palec: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
14.7.21 09:37

Tak ten Tinder muze byt i provokace, abys pohnula se svym zivotem. Anebo taky ne :nevim: my ho nezname, ale ty by sis mela byt vedoma, z jakych duvodu jste se rozešli a jestli ty duvody pominuly. Protoze jestli ne, tak se vynorej ihned po pripadnem navratu a nebude to trvat 8 let :nevim:

Za vyznani a nahozeni navratu asi nic nedas, stejne se s chlapem rozchazite :nevim: mne teda ani jeden ze dvou navratu neklapl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12932
14.7.21 10:02

A to co predtim nefungovalo najednou fungovat bude…? Kdyz s nim teda zase budes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 10:11

@Lucie_Sx
Doufám že ano, pokazilo se to až v posledních měsících. Teď mi sám řekl, že byl hloupý a že ví, že mi ublížil. Že by se v mnoha věcech zachoval jinak. Já bych to zkusila ale nevím jestli on taky. Ublížil mi tím Tinderem.

• Citovat
  • Nahlásit
457
14.7.21 10:23

No jako na nějakou ublíženost nemáš podle mě nárok. :nevim: Máš chlapa a tvůj ex zůstal sám. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat