che to jiného kožního lékaře nebo vydržet

1102
15.9.07 09:04

che to jiného kožního lékaře nebo vydržet

Ahoj maminky, malý se mi minulý pátek-den před tím jsme byli na
očkování,oušku vyrážeka, v neděli ji měl již na obouch uších.
První verdik od lékaře byla plíseň,a v úterý nás poslal na kožní
Na kožním nám oznámila paní doktorka že jde o alergii na tu mastičku. Kterou nnám dal náš lékař.Dostali jsme Fenistilové kapky a krém na alergii, .Včera mi malý prozvracel celou noc, vyrážka se mu začala šíři dál. Já už Vážně nevím zda bych raději neměla změnit kožního lékaře.Jak by jste postupovali vy.V úterý máme jít na kontrolu říkala že dřív se nemáme ozývat-viz neotravujete.Byla jsme tam totižve čtvrtek znovu, malému se objevili další místa s vyrážkou ke všemu to má na obličeji.
To je prý normální,že můře mít zasažená dalšímísta.Už jsme docela zoufalá. JAk by jste postupovali vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2923
15.9.07 13:21

Nechci hodnotit odbornost dr., jen mi přijde divný postoj: dřív než v úterý nechoďte… Zvlášť jedná -li se o miminko… Držím palce, ať se problémů střepete!

Veru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
15.9.07 17:51

smazáno autorkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
15.9.07 19:17

Hmmm,tak já osobně zastávám názor, že víc hlav víc ví .-) asi bych také hledala někoho jiného, pokud se to tak rychle rozšiřuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
15.9.07 22:08

Já nevím, ale mě se zdá, že to může spíš být reakce na to očkování.
Nebo se tak přece projevuje tzv. Pátá a Šestá nemoc, kdy se napřed objeví svědivá vyrážka, která postupně zasáhne celé tělíčko. A děti jsou unavené, otrávené, bez chuti k jídlu, můžou i zvracet.( v tom případě se skutečně užívá Fenistil-to proti svědění),a pak ta vyrážka, taky
sama rychle ustoupí a je po nemoci.
Mohl také sníst něco alergizujícího, ale to by asi odeznělo za dva, tři dny,
a zvracení by se dostavilo hned.
Pokud by se to horšilo, raději bych jela na dětskou pohotovost, a tam by se ukázalo, jestli nemají jiný názor než vaše paní doktorka. A kdybych si nebyla jista s tou doktorkou, tak bych tam jela zrovna. Jako, že se to horší
a že máte o malého strach, co to může být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama