Cheb - gynekologicko-porodní oddělení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
54
14.5.22 13:09

Cheb - gynekologicko-porodní oddělení

Ahoj holky,

mám tu někoho z okolí Chebu kdo se chystá nebo v poslední době rodil v Chebské porodnici?

Pokud u nás vše dopadne dobře, mám termín na konec října. Pomaličku se začínám rozhodovat, kam bych šla rodit.

Vzhledem ke gyn. operaci, několika návštěvám gyn. pohotovosti a hospitalizaci, už mám Cheb trochu ozkoušený.
Musím říct, že sestry na gyndě byly úžasné a nemůžu si na ně absolutně stěžovat, vytvořily pro mne moc příjemné prostředí a to nemocnice bytostně nezvládám!
Nedávno jsem byla z důvodu Covidu hospitalizována místo gyndy na porodním a šestinedělí. Opět sestřičky moc fajn, jedna byla úplně zlatá!

Nicméně menší problém mám s tím, že mě tam snad jen dvakrát vyšetřoval někdo jiný než primář… Obě doktorky byly moc milé, na ty nemůžu říct ani jedno špatné slovo.

Ale… ALE! Primář je za mě jedno velké špatné… Absolutně nezpochybňuji jeho profesní stránku a to že prostě umí (ostatně před 30ti lety mi odrodil manžela a ten se zdá být docela v pohodě :lol: :lol: ), ale ten lidský přístup… Katastrofa. Arogantní, nepříjemný, nenechá vás domluvit, jak není po jeho tak jen tlačí a nutí vás do něčeho (viz nechtěla jsem zůstat hospitalizovaná jen abych tam ležela a čekala na výsledky moči, u gyn. nebo urologa taky ležet nebudu).

Jaké máte zkušenosti vy? Obdobné či úplně jiné? Je to asi o úhlu pohledu a povaze rodičky, ale mě se prostě pan primář nelíbí.

Díky moc všem za názory. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.5.22 18:06

@Pétina256 snad nebude vadit odpověď mimo téma.. s nemocnicí zkušenost nemám.. ale mám za sebou tři porody.. primář si myslím, že bude vést porod zcela ve výjimečných případech.. bezproblémové porody vedou v 90% porodní asistentky.. a když se něco nedej bože pokazí, budeš za dobrého ač arogantního primáře ještě ráda..

Pro mě třeba byla na prvním místě při vybírání porodnice péče o mimi, případně mě v případě větších komplikací..

Pokud tam jsou milé sestry na šestinedělí, což máš odzkoušené, tak bych vůbec neváhala :hug: tam budeš trávit nejvíce času.. člověk bohužel snad vždy narazí na někoho, kdo mu nesedne nebo se zrovna někomu netrefíš do nálady..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat