Chemický peeling na pigmentové skvrny

Anonymní
16.3.17 11:37

Chemický peeling na pigmentové skvrny

Prosím o zachování anonymu, nerada bych to řešila veřejně, protože sem chodí i švagrová a nemusí znát můj nick. Děkuji moc :kytka: :kytka: :kytka:

Ženy, holky… už cca 8 let mě trápí pigmentové skvrny. Přes zimu je to docela dobré, ale v létě… Loni už jsem vypadala šíleně. Pod nosem knírek, skvrny na lícních kostech, na bradě a nad obočím :zed:. Nechápu, proč zrovna na takových místech, ale to je teď jedno. Vyzkoušela jsem neuvěřitelné množství všelijakých krémů, sestra mající stejné potíže byla na laseru a po tom se jí to ještě zhoršilo. Já to řešila s kožní lékařkou, je velice šikovná, pomohla se spoustou problémů. Doporučila mi zkusit chemický peeling, že s ním má dobré zkušenosti. Zítra mi peeling bude dělat, ale já z toho mám dost strach. Mám hodně citlivou, světlou pleť, tak nevím, co to se mnou udělá.
Máte někdo zkušenosti? Jak dlouho se pleť „léčí“? Lékařka říkala, že se minimálně týden nebudu smět líčit - no, pracuji ve školství, tak uvažuji nad dovolenou, aby se mě děti nebály :think:. Mám katastrofické představy o tom, že se mi oloupe obličej a budu mít krvavé skvrny. Jak se po zákroku o pleť pečuje? Prosím, kdo máte zkušenost, napište mi, že to pomůže :lol: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16.3.17 11:44

Ahoj nechci te starsit ale mam stejny problém jako ty byla sem na chemickem několikrát a výsledek hruza ještě ted se z toho moje kuze dostava a to me delali na koznim sestřičky jedna aplikace 600kc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
16.3.17 12:08

Upřímně, nevěřím, že s pigmentovými skrnami zatočí krémy nebo peeling. tohle je záležitost hormonů a jater. mě vylezly pigmentové skvrny, když jsem vysadila po 15letech HA, pak v době těhotenství se udělaly další, po kojení zmizely a zůstalo mi pár flíčků na tváři a ty původní mi zmizely. prošla jsem po kojení detoxem a užívala jsem ječmen, chlorelu, spirulina přes 2r.

bavila jsem se o tom s mámou, a ta má od své dr potvrzené, že pigmentové skvrny zasahují do několik vrstev pokožky, takže je ani peeling natož nějaký krém neodstraní.

nasadit očistnou kúra na játra, nějakou opravdu pořádnou a pak snad zmizí.

• Nahlásit
  • Citovat
Verun83
16.3.17 12:09

Jo a už od teď se mazat alespoň krémem s spf 50, ať je pleť chráněná a ten pigment netmavne

• Nahlásit
  • Citovat
Myssicka
16.3.17 12:11

Vyhodis penize z okna. Zrus to a najdi si na google „chemicky peeling TCA“. Peeling, na ktery jdes, te skvrn nezbavi a doma si ho muzes udelat za 20kc. Promin ze pisu strucne, nemam cas. Google ti vse osvetli :D

• Nahlásit
  • Citovat
2042
16.3.17 13:01

CHemický je celkem slabý na odstranění fakt výrazných pigemntových skvrn. Já byla na laseru, nic moc příjemné, navíc i drahé, ale účinek super. A to jsem měla velké tmavé skvrny pod očima postupně se slívvající přes nos v jeden velký flek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
16.3.17 13:10

Zkus odstranění pigmentových skvrn tekutým dusíkem, dělají to na kožním a bylo to zadarmo. Nechala jsem si odstranit dva menší flíčky a jsou úplně pryč. Během asi týdne se slouply ve formě malinkýho stroupku. Jen to pak chce ta místa mazat opalovacím krémem, aby se znovu neudělaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3102
16.3.17 13:36

Já na peeling chodila právě kvůli skvrnám v obličeji po dvě zimy a účinek téměř žádný. Do dvou hodin bych nepoznala, že jsme na peelingu byla. A to mi kožní dávala ten nejsilnější roztok a nechávala skoro 7 minut. Mám asi hroší kůži :? Přes zimu mi zesvětlaj, ale sluníčkem prostě zas vylezou, mažu 50kou, ale stejně to neuhlídám a skvrny mám :,( Nesnáším je… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama