Chemie či rozum?

18.10.19 10:43

Chemie či rozum?

Ahoj holky :mavam: prochazim si lehkym rozchodem a tak furt akorat sedim a premyslim o kravinach.
Je mi 27, takze uz jsem ve veku, kdy uz premyslim i o manzelstvi, rodine atak…Jenomze mam porad smulu, ze bud poznam skveleho chlapa, ale nebere me, anebo poznam nekoho, kdo me bere, ale je to blb
Priklad:

Potkam chlapa, totalne muj typ a je tam chemie. Jenomze je mega nevyzralej, ve 30 bydli s rodicema, strasnej sobec, linej a do zivota nepouzitelnej. Ta chemie je tam proto, ze vzhledove je 100% muj typ a ja to tak bohuzel mam, ze mam vylozene svuj typ a jiny se mi nelibej.
Dalsi chlap neni vzhledove muj typ, neni tam chemie, ale strasne si s nim rozumim lidsky, je cestny, pracovity, ma prehled. Fakt skvelej chlap.

A todle se mi deje furt, ze ti co se mi libej vzhledove jsou dementi a ti co me neberou jsou super muzsky. A tak si rikam, ma to clovek treba zkusit a doufat, ze to prijde, ze se mi sice nemusi libit na prvni pohled, ale zamiluju se treba postupne do jeho vlastnosti? Nechci znit, jakoze koukam jenom na vzhled. Ale znate to, nekdy to tam je a nekdy zase neni.
Jenomze do zivota chce clovek hlavne nekoho spolehliveho, spravneho a chemie stejne vyprcha, takze si rikam, jestli neni lepsi volit rozum. Radsi volit toho spravneho chlapa, ikdyz z neho nejste uplne hint nez nekoho, kdo vas fakt bere, ale do zivota je nepouzitelnej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

883
18.10.19 10:50

@Momolisek za me rozhodne volit spis spravnyho chlapa ikdyz tam ta chemie neni az takova jako u nekoho jineho. Ja to takhle udelala a zpetne muzu rict, ze to bylo to nejlepsi rozhodnuti. Po par letech nejaka chemie vycichne a zustane to, jak ti ten clovek sedi po partnerske strance. Takze radsi kladas nez takovej ze kteryho jses sice hin, ale jinak je to ukazkovy deb.il ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12310
18.10.19 11:04
@Ernais píše:
@Momolisek za me rozhodne volit spis spravnyho chlapa ikdyz tam ta chemie neni az takova jako u nekoho jineho. Ja to takhle udelala a zpetne muzu rict, ze to bylo to nejlepsi rozhodnuti. Po par letech nejaka chemie vycichne a zustane to, jak ti ten clovek sedi po partnerske strance. Takze radsi kladas nez takovej ze kteryho jses sice hin, ale jinak je to ukazkovy deb.il ;)

Souhlas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4762
18.10.19 11:08

@Momolisek Takhle to má moje švagrová, no dala na chemii, takže je rozvedená, doteď splácí dluhy, které si udělala aby zapůsobila na toho frajera, má 12 letého kluka a už se u něj začínají projevovat otcovské rysy (takže z něj zase bude nepoužitelný pablb) a každý její další vztah dopadl jako fiasko, protože na začátku super, chemie funguje, jenomže pak přijde na řadu život a už je to na prd, protože ti chlapi jako partneři prostě nefungují. Takže jí táhne na 40, je sama s klukem, druhé dítě nemá s kým mít a i kdyby, tak že se zadaří je čím dál menší šance. Teď kvůli tomu vstoupila do psychoterapie, snad jí to pomůže. Zatím to má dobré výsledky protože začala konečně trochu vychovávat kluka k životu (aby si uměl udělat jídlo, uklidit si,…).

Já to mám nastavené jinak, já k životu nepotřebují takové velké city. Manžel se mi fyzicky líbil, ale že by se mi z něho podlamovala kolena, tak to ne. Můžu s klidným svědomím říct že jsem do něj nikdy nebyla bezhlavě zamilovaná, ale po 12 letech společného života ho miluju čím dál víc a hlavně si ho vážím jako člověka (což neznamená že bych ho občas nejradši nevzala něčím po hlavě, on to má stejně).

Myslím že to je o osobnosti, člověk jako je moje švagrová nikdy nepochopí jak můžu žít bez pocitu zamilovanosti a já nepochopím jak se někdo může rozhodovat spodkem místo hlavou. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 11:12
@Ernais píše:
@Momolisek za me rozhodne volit spis spravnyho chlapa ikdyz tam ta chemie neni az takova jako u nekoho jineho. Ja to takhle udelala a zpetne muzu rict, ze to bylo to nejlepsi rozhodnuti. Po par letech nejaka chemie vycichne a zustane to, jak ti ten clovek sedi po partnerske strance. Takze radsi kladas nez takovej ze kteryho jses sice hin, ale jinak je to ukazkovy deb.il ;)

To souhlasím… Blbý je, když se ti kladas změní a do toho nejde navázat na tu nikdy nezažehlou jiskru. Naopak blbec může dospět poučit se a můžeš mít win win. Záleží, kolik tomu dává zákl. časově šanci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
883
18.10.19 11:19

@Bubla Bůčková no ja teda nepotkala moc takovych, co byli vztahove nepouzitelni a pak se zazrakem zmenili ve skvely partnery. Vetsinou kdo blbcem byl, stal se postupem let blbcem jeste vetsim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 11:19
@Momolisek píše:
Ahoj holky :mavam: prochazim si lehkym rozchodem a tak furt akorat sedim a premyslim o kravinach.
Je mi 27, takze uz jsem ve veku, kdy uz premyslim i o manzelstvi, rodine atak…Jenomze mam porad smulu, ze bud poznam skveleho chlapa, ale nebere me, anebo poznam nekoho, kdo me bere, ale je to blb
Priklad:

Potkam chlapa, totalne muj typ a je tam chemie. Jenomze je mega nevyzralej, ve 30 bydli s rodicema, strasnej sobec, linej a do zivota nepouzitelnej. Ta chemie je tam proto, ze vzhledove je 100% muj typ a ja to tak bohuzel mam, ze mam vylozene svuj typ a jiny se mi nelibej.
Dalsi chlap neni vzhledove muj typ, neni tam chemie, ale strasne si s nim rozumim lidsky, je cestny, pracovity, ma prehled. Fakt skvelej chlap.

A todle se mi deje furt, ze ti co se mi libej vzhledove jsou dementi a ti co me neberou jsou super muzsky. A tak si rikam, ma to clovek treba zkusit a doufat, ze to prijde, ze se mi sice nemusi libit na prvni pohled, ale zamiluju se treba postupne do jeho vlastnosti? Nechci znit, jakoze koukam jenom na vzhled. Ale znate to, nekdy to tam je a nekdy zase neni.
Jenomze do zivota chce clovek hlavne nekoho spolehliveho, spravneho a chemie stejne vyprcha, takze si rikam, jestli neni lepsi volit rozum. Radsi volit toho spravneho chlapa, ikdyz z neho nejste uplne hint nez nekoho, kdo vas fakt bere, ale do zivota je nepouzitelnej.

A proč ne oba? Jednoho na děti a $, druhého jako milence? Nejlepší řešení :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 11:20

Nebyla bych s člověkem, kterej mi po nějaký stránce nesedí - ať už vzhledově, nebo povahově. To bych radši byla sama. Nemluvím o chybách, to je jiná věc, ty máme každej, ale pokud někde něco už na začátku drhne, nic od toho nečekám. Ale nejsem vyhraněná na určitý typy, bud se mi chlap celkově líbí nebo ne. A taky jsem zjistila, že chemie a vzplanutí mají úplně jinou hodnotu a trvanlivost než vztah, kterej se nějak vyvine a ta hormonální smršť tam sice je, ale je tak intenzivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47579
18.10.19 11:25
@Momolisek píše:
Priklad:

tak zkus sex a uvidíš, bez chemie ti to asi bude nepříjemný a budeš mít vyřešeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
18.10.19 11:29
@Azeretereza píše:
Nebyla bych s člověkem, kterej mi po nějaký stránce nesedí - ať už vzhledově, nebo povahově. To bych radši byla sama. Nemluvím o chybách, to je jiná věc, ty máme každej, ale pokud někde něco už na začátku drhne, nic od toho nečekám. Ale nejsem vyhraněná na určitý typy, bud se mi chlap celkově líbí nebo ne. A taky jsem zjistila, že chemie a vzplanutí mají úplně jinou hodnotu a trvanlivost než vztah, kterej se nějak vyvine a ta hormonální smršť tam sice je, ale je tak intenzivní.

Přesně. A ani si neumím představit sex s člověkem, který ti nesedí. Musíš se překonávat než se ti začne líbit? Nevím
A nejenom sex, celkove dotyky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
18.10.19 11:33
@Ernais píše:
@Bubla Bůčková no ja teda nepotkala moc takovych, co byli vztahove nepouzitelni a pak se zazrakem zmenili ve skvely partnery. Vetsinou kdo blbcem byl, stal se postupem let blbcem jeste vetsim.
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
18.10.19 11:40

Za me doporučuji kladase i za cenu překonání se v sexu, protože ten blb ti bude diky jeho. chování časem taky hnusný a budeš se překonávat stejně a ještě pro někoho kdo si toho nebude vážit. Povětšinou bude mít blb už navíc milenku protože tyhle sobecké sexy typy nemůžou být tak kruti a nedoprat svou maličkost vicero ženám. Až budeš mít nalitý prsa mlékem, pozvracenou košili od mimina a s pokaděnou plinou lítat po baráku bys našla druhou bačkoru, budeš milovat kladase co umyl nádobí víc než cokoliv na světě. Za mě je dobrý si užít do těch 25-30 pár těch sexy frajerů a pak volit rozum do života.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 11:45

Prosim nechej toho fajn chlapa jine, dekuji Pepa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
18.10.19 11:52

@pepa_z_depa123 to jako já? no já toho svého jiné nechat nehodlám :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 12:11
@someargue píše:
Přesně. A ani si neumím představit sex s člověkem, který ti nesedí. Musíš se překonávat než se ti začne líbit? Nevím
A nejenom sex, celkove dotyky.

Asi bych se neprekonala, nedokážu spát s chlapem, kterej se mi fyzicky nelíbí. Ani se mi to nikdy nestalo. Tak nevím. Já bych to nechala bejt. Na světě je tolik chlapů :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama