Reklama

Chemie mezi kamarády

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 06:12
Chemie u cloveka

Mam jeden maly problem. Mam kamarada s vyhodami a zamilovala jsem se do neho. Myslim si, ze funguje mezi nami nejaka chemie, protoze kdyz se ocitneme sami (nebo si dost casto hledame soukromi), podlehneme si navzajem. Nebyl to jen sex na jednu noc jak se rika. (Teda podle zkusenosti, i z meho okoli, kdyz je to vic jak na jednu noc, chemie tam nejaka musi byt.) Jenze kdyz jsem mu rekla na rovinu co citim. „On mi na to odpovedel, ze neciti zadnou chemii. Nic co by ho to ke mne tahlo. Hleda jinou povahu. Ale aby asi me uplne neurazil, mi k tomu rekl jeste, ze se mu libim - povahove i vzhledove. Ze me ma rad.“ To ma tak velke naroky? Me to nejde dohromady (to v tech uvozovkach). Sex si s nim uzivam a nikdo jiny se kolem me nemota, nikoho nehledam. Jenze ho mam stale vice radsi, i jakmile me rani (treba jak mi rekl, ze neciti chemii apod.), nachvili se uzavru a jsem z toho spatna. Kladu si nejcastejsi otazku „proc jsem s zamilovala zrovna do nej“. Behem chvile se z toho oklepu a mam pocit, ze jsem zamilovana jeste vic.
Nevim co mam delat. Zamotala jsem se do toho..

Reklama

Reakce:

KimL
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 16.02.17 06:23

A pak že ženský jsou komplikovaný… :roll:. Podle mě tě rád má, trochu, ale tebe už si získal, takže tě nemusí mít rád víc - kamarádi jste, souložíte, tak co víc? Takže hledá jestli se náhodou někde nenamane ještě něco lepšího. Klidně i kdyby to byla „mrcha“, hlavně aby byla nedostupná („nemrchu“ už má). Co ti poradit, to nevím. Možná ukončit ten milenecký vztah s tím, že teda nic. Třeba si pak uvědomí, že k tobě cítí něco víc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 08:01

@KimL uz jsem o tom premyslela, ukoncit milenecky vztah. Jenze to zas nechci. Nedokazu se rozhodnout zda ano (pokracovat dal) nebo ne (ukoncit). Mam ho opravdu moc rada a nechci ho proto ranit, je to naivni. Ale kdyz jsem s nim jsem stastna, spokojena… a i proto jak se citim to nechci koncit. Zase vim, ze jednou to ukonci a me to muze ranit vic nez by me to ranilo ted. Mam pocit, ze pouto k nemu je silnejsi. :zed: Ach jo

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 16.02.17 08:14

Prostě tě nemiluje, ty jeho jo… jsi pro něj kámoška do postele… já bych se s ním zkusila rozejít, čím dýl spolu budete, tím to pak bude bolestnější… nebo můžeš čekat, že se něco změní, ale já jsem v tomhle pesimista, nevěřila bych v to…

Malina7
Závislačka 2630 příspěvků 16.02.17 08:29
Kdyby k Tobě necítil chemii, tak nedojde k intimnímu kontaktu, takže to je blbost. Zkus být tou nedostupnou jak radí @KimL, protože tohle opravdu funguje. Zkus ho odmítat a neběžet k němu na první jeho žádost o schůzku. Pokud není zamilovaný, tak já osobně na lásku na první pohled nevěřím, milovat někoho nelze jenom tak za hezký úsměv, kor když někoho pořádně neznáš a nemáš za co ho milovat. Zamilovanost většinou přichází postupem. Myslím že si dost lidí plete zamilovanost s chemií a nadšením z poznání někoho nového. Zkus tu nedostupnost a když tohle nezabere, tak se na něj vykašli, ať si najde vagínu na oblbování jinde.
@Anonymní píše:
":https://www.emimino.cz/profil/kiml/ uz jsem o tom premyslela, ukoncit milenecky vztah. Jenze to zas nechci. Nedokazu se rozhodnout zda ano (pokracovat dal) nebo ne (ukoncit). Mam ho opravdu moc rada a nechci ho proto ranit, je to naivni. Ale kdyz jsem s nim jsem stastna, spokojena… a i proto jak se citim to nechci koncit. Zase vim, ze jednou to ukonci a me to muze ranit vic nez by me to ranilo ted. Mam pocit, ze pouto k nemu je silnejsi. :zed: Ach jo

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 16.02.17 08:56

:think: Souhlasím s Malinou

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 16.02.17 09:23

Zakladatelko,
třeba je to prostě tak, že se mu líbíš, přitahuješ ho fyzicky, ale nechce s tebou být jako s partnerkou.
Asi to neumím vysvětlit nějak logicky, ale kdo to zažil, tak ví, že to tak někdy je. Vše se zdá v pořádku, přitahujete se vzájemně, rozumíte si, máte společné zájmy, není co konkrétnímu tomu vytknout, ale něco tam prostě není…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 09:47
@Premek_Orac píše:
Zakladatelko,
třeba je to prostě tak, že se mu líbíš, přitahuješ ho fyzicky, ale nechce s tebou být jako s partnerkou.
Asi to neumím vysvětlit nějak logicky, ale kdo to zažil, tak ví, že to tak někdy je. Vše se zdá v pořádku, přitahujete se vzájemně, rozumíte si, máte společné zájmy, není co konkrétnímu tomu vytknout, ale něco tam prostě není…

Diky tomu, ze jsem to nezazila, nechapu. Ale jo, nespis to tak ma.

Uz mi i rekl, ze chtel vztah driv, ale bal se. Ja ho brala jen jako kamose. Pak se zacal snazit, sel pomalu, a ja se i zamilovala - poznala jsem ho. A on ted vztah nechce. Trochu mi i vadi, ze se pred tim bal.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 15:04

@Malina7 Ta moje zamilovanost je po skoro 2 letech kamaradeni i postuchovani se. A neskocila jsem do toho s nim hned. Slo to pomalu. Ale jestli je to tak jak rika Premek, radeji to asi ukoncim. Nebo je snad nejaka sance, ze zmeni nazor (city)? Tak nevim jestli se rozhodnu pro hlavu nebo srdce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama