Chia semínka na přibírání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra.brozova
Povídálka 17 příspěvků 04.01.18 19:10
Chia semínka na přibírání

Dobrý večer, jsem moc hubená..a četla jsem, že na přibírání pomáhají chia semínka..máte s tím někdo zkušenost?

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 04.01.18 19:37

Myslím, že než chia bych zkusila jíst víc knedlo zelo apod. :)

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 04.01.18 20:13
@Petra.brozova píše:
Dobrý večer, jsem moc hubená..a četla jsem, že na přibírání pomáhají chia semínka..máte s tím někdo zkušenost?

Když už, tak opačnou. Pokud je nechceš jíst rovnou „suché“ z pytlíku. Jinak v tekuté potravě, tekutině, absorbují hodně vody, takže člověka jakoby dost zasytí a tím nemá takovou potřebu jíst.

admin
Extra třída :D 10784 příspěvků 05.01.18 11:33

Dobrý den,

s tímto dotazem Vám možná nejlépe pomůže Poradna zdravé výživy a terapie pro celou rodinu:)

Pěkný den!
adminka Eliška

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 05.01.18 13:12

Vzhledem k tomu, že energetická hodnota chia semínek je přes 2000 kJ/100 g, což je mimochodem více než vepřový bůček, tak do toho. Jsou navíc považována za superpotravinu a výborný zdroj vápníku, omega 3mastných kyselin a vlákniny. Před přidáním do jídla je potřeba je nechat nabobtnat. A jako se vším- nic se nesmí přehánět a kromě chia semínek je potřeba jíst i ostatní stravu. V receptech na emiminu najdeš i inspiraci na použití, třeba tady: https://www.emimino.cz/…em-a-mangem/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama