Chipolino Futura

Anonymni
1.7.09 21:24

CHIPOLINO FUTURA

Ahoj ,
po mesicnim hledani na internetu je toto muj favorit,muze nekdo prosim napsat sve zkusenosti s nim-pozitiva,negativa-moc diky!!
Blanka-zapomela jsem heslo.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1264
1.7.09 22:02

Tahle diskuze me zajima-doufam ze nejaka bude,tenhle kocarek se mi moc libi ale recenze moc nejsou :?

Piste prosim…!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1264
2.7.09 03:25

Nikdo nema-nezna 8O
Davam jeste odkaz:
http://www.detske-kocarky.cz/…itional.html?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1264
17.7.09 16:14

Porad nikdo 8O :?: 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
koloka
22.7.10 14:54

Ahoj, tento kočárek jsme koupili cca před rokem a je vážně super, jsme s ním moc spokojeni, dcerce je 26 měsíců a pořád se tam v poho vleze a vyspí, když jsme pryč přes oběd. Velice lehce se ovládá a dle mého je ze sporťáků nejhezčí a má dostatečně dlouhou opěrku zad. 100% doporučuji :).

• Nahlásit
  • Citovat
Jana Šimko
6.2.12 16:37

Chipolino Futura

Ahoj, s kočárkem jsme také velice :potlesk: :potlesk: :potlesk: spokojeni. Je moc pěkný a hlavně praktický, stabilní a prostorný. Stoleček pro dítě je ideální, navíc odkládací plocha i pro „řidiče“ :). Výborný je baťůžek, který je v kompletu a hlavně nánožník. Na kočárku je jen jedno negativum a to guma na kolečkách, rádi se do něj zabodávaj kamínky, ale jdou dobře vytáhnout a guma se pěkně zatáhne. Všem ho doporučuji, není jich příliš, takže po městě nemáte s každým stejný kočár jako je v módě Casualplay S4. Měla jsem ho až na druhé dítě a tudíž věděla co je na kočárku důležité, tento je super poměr cena, kvalita, provedení atd. :dance: :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
30.5.12 00:29

Prosím,prosím.....Už více jak týden sedím na netu a stále hledám a hledám a nemůžu najít ten pravej :-)můžu se zeptat,je i do terénu? a tenhle mě moc zaujal :-) Nemyslím zrovna hory,ale jezdíme na chajdu a je tam polní cesta,tudíž sem tam kameny a kořeny …není to,ale zase takové drama :-)
děkuju za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.12 15:35
@Jana Šimko píše:
Ahoj, s kočárkem jsme také velice :potlesk: :potlesk: :potlesk: spokojeni. Je moc pěkný a hlavně praktický, stabilní a prostorný. Stoleček pro dítě je ideální, navíc odkládací plocha i pro „řidiče“ :). Výborný je baťůžek, který je v kompletu a hlavně nánožník. Na kočárku je jen jedno negativum a to guma na kolečkách, rádi se do něj zabodávaj kamínky, ale jdou dobře vytáhnout a guma se pěkně zatáhne. Všem ho doporučuji, není jich příliš, takže po městě nemáte s každým stejný kočár jako je v módě Casualplay S4. Měla jsem ho až na druhé dítě a tudíž věděla co je na kočárku důležité, tento je super poměr cena, kvalita, provedení atd. :dance: :dance: :dance:

Prosím,prosím­.....Už více jak týden sedím na netu a stále hledám a hledám a nemůžu najít ten pravej :-)můžu se zeptat,je i do terénu? a tenhle mě moc zaujal :-) Nemyslím zrovna hory,ale jezdíme na chajdu a je tam polní cesta,tudíž sem tam kameny a kořeny …není to,ale zase takové drama :-) a jak jsi s ním spokojená po delší době?
děkuju za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jana Šimko
30.5.12 20:27

Chipolino Futura

Ahoj, já s ním byla maximálně spokojená, do terénu, na rovnou cestu, je stabilní, lehce se ovládá, zatáčí, manipuluje. Jak jsem psala, výhodou jsou velká kola, malá v něm měla dost prostoru na spaní a to nebyla žádný malý prcek. Brzda drží, do košíku se pohodlně vejde nákup. Navíc jsem oceňovala odkládací stoleček pro malou (dá se i odepnout) a i na rukojeti pro mě, mohou se schovat klíče, mobil atd. Rukojeť je polohovací- tudíž ideální pro malé i velké postavy, je na ni i páčka na zamknutí předního kola, takže žádné pracné zamykání na kolečku, cvak a je to :lol: Ten přídavný baťužek jsme využívali také maximálně a super je nánožník. Moc dobře se udržuje, potahová látka nebledne, nežmolkuje, dítě je možné zapnout 5-ti bodovým pásem. Fakt super kočárek za rozumnou cenu a navíc nejezdí všude, v našem městě jsme byli jediní, za to jsme všude potkávali spoustu Casualplay :? Tak je to i příjemné, když se jiné maminky mrknou i na něco jiného :lol: Tak snad jsem pomohla, zdravím :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Jana Šimko
4.6.12 18:45

Chipolino Futura

Ahoj, tak jsem přidala příspěvek a je vymazán, tak nevím čím to je. Konečně jsem změřila tu zádovou opěrku, má 65 cm. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
4.6.12 19:40
@Jana Šimko píše:
Ahoj, tak jsem přidala příspěvek a je vymazán, tak nevím čím to je. Konečně jsem změřila tu zádovou opěrku, má 65 cm. Jana

Janičko,moc děkuji,já už si to zjistila od jiné maminky a to by bylo málo,tak jsme se rozhodli pro jiný kočárek ,ale moc mě to mrzí,pže se mi tááák líbil… .....každopádně moc děkuji za ochotu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7512
10.6.12 16:55
@Jana Šimko píše:
Ahoj, tak jsem přidala příspěvek a je vymazán, tak nevím čím to je. Konečně jsem změřila tu zádovou opěrku, má 65 cm. Jana

Ahoj!!

Zrovna jsem narazila na tenhle kočárek. Psala jsi, že ta zádová opěrka má 65cm. Fakt? 8o My máme teďka Espiro Magic a to má tušim okolo 43cm a syn má v 8.měs. už skoro 80cm, tak potřebujeme něco s rezervou, aby to vydrželo na dýl. A tohle by byla luxusní rezerva. :dance: Takže to není délka lůžka, ale jen tý zádový opěrky?? Nemůžu si dovolit kupovat kočárek co tři měsíce, takže bych potřebovala trefit do černýho. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jana Šimko
10.6.12 17:14

Ahoj, je to opravdu jen zádová opěrka bez sedáku, já s její délkou byla max. spokojená. Malá mi v kočárku spala ještě ve dvou a půl letech. Kočárek je skutečně prostorný :potlesk: :potlesk: :potlesk: . Jana

• Nahlásit
  • Citovat
7512
10.6.12 17:24

:dance: No tak paráda!! Ty brďo to má fakt málokterý kočárek. Já teda trojkolky nemusím, sestra má GT3 a ta je příšerná. Nebo to má nějak blbě nastavený, ale kdykoliv s tím jedu a mění to nastavení podvozku, tak je to na prd. Nevim, třeba sporťák bude lepší, to zjistíme až do něj mimčo doroste. :nevim: Kždopádně už jsem konstatovali s manželem, že z něčeho budeme muset slevit. Kluk ještě ani neleze, bůhví, kdy bude chodit. :roll: Takže v tuhle chvíli to vypadá, že oželíme to čtvrtý kolo. :D
Tak moc děkuju za informaci :kytka: a jdu vyřešit, kde ho sehnat. Budu muset přes bazary, jelikož už se neprodává. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jana Šimko
10.6.12 19:20

No abych pravdu řekla, já byla vůči trojkolce také zpočátku velmi skeptická, že není stabilní atd. Ale jsem ráda, že můžu doporučit. Tento kočárek má velká kola tudíž stabilní je, navíc ovládání aretace předního kolečka je na rukojeti, malá páčka, kterou se uzamče a odemče přední kolo, což je neskutečná výhoda :potlesk: . Samozřejmě trochu nepraktické je najíždění předním kolečkem třeba na vyšší chodník, nejde to, ale jde si zvyknout najet zadními kolečky a přední část kočárku rukojetí nadzvednout(snad můj popis pochopíte :lol: ). Navíc ten přídavný baťůžek je fakt vynikající :dance: , používali jsme ho i na sedačku na kolo. Takže já mohu opravdu doporučit ;) A na bazaru seženete, koukala jsem a jde to. :mavam: Jana

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama