Chiropraktik - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucyanne
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 10.02.19 15:56
Chiropraktik - zkušenosti

Ahoj!
Po vleklých problémech s páteří jsem dostala kontakt na chiropraktika. Pán je slepý a prý dost šikovný. Máte někdo zkušenosti s chiropraxí? Vyčerpala jsem veškeré možnosti, co se fyzioterapeutů a rhb týče, potíže se mi neustále vracejí.

Reakce:
Lenka_Hal
Kelišová 6919 příspěvků 10.02.19 18:59

Kdysi jsem hrala zavodne volejbal…jednu dobu me fakt zlobila zada. Prosla jsem vsechny mozne doktory a porad to stejne, nic tam nevidime. Pak jsem zasla za chiropraktikem, prohmatal me, rekl mi, ze mam nejspis velke bolesti pri MS (jak to poznal?? 8o )…pak me nejak prekrucoval, natahoval. Byla jsem u nej 2× a bolesti pryc, navzdy.

DanielaS
Povídálka 29 příspěvků 11.02.19 10:57

Po porodu jsem mela velke bolesti kycli, dvakrat jsem byla u chiropraktika (na doporuceni praktickeho lekare) a pomohl mi natrvalo. Samozrejme nevim, jestli by bolest nezmizela casem i tak.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >