Chirurgické odstranění ateromu

16.5.18 14:05

Chirurgické odstranění ateromu

Dobrý den, prosím Vás, může mi někdo popsat, jak probíhá chirurgické odstranění ateromu - ambulantně? Čeká mě to ve středu, mám bulku v podpaží. Bohužel v ordinaci byli tak strašně nepříjemní, že ze mě nevypadla žádná otázka. Sestra mě doslova v tlačila z ordinace. Přiznám se, že mám velký strach.. Prosím, máte někdo zkušenost…? Děkuji… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
82
16.5.18 15:17

Zdravím. Já jsem měla aterom zezadu na krku. Celá procedura trvala max. 30 minut. Přišla jsem do ordinace, oholili mi trochu vlasy vzadu na temeni, píchli mi lokální anestetikum. Pak se v tom doktor vrtal skalpelem a nějakou škrabkou - byl cítit jenom tlak, bolest žádná. Pak mi to zalepili a konec. Tak jsem se začala sbírat, že jdu do práce - zeptali se, kde pracuju. Řekla jsem, že na úřadě a oni, že to je v pohodě i po lok. anestezii, kdyža neobsluhuju stroje a nemám v plánu řídit. Po čase to začalo trochu přicházet k sobě (ale bolest to žádná hrozná nebyla) a z té anestezie jsem byla trochu celkově otupělá, zpomalená, tak jsem to v práci zabalila dřív. Pak jsem byla myslím 1×-2× na kontrole/převazu a dobrý. Dodnes mám jen takovej malej důlek (jizvu) na temeni a už se mi to nevrátilo. Pořád lepší než nechutná boule… Myslím, že se není čeho bát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.18 16:08

@lootseek moc Vám děkuji za informaci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama