Chirurgické vybělení bělma očí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 14:11
chirurgické vybělení bělma očí

Ahoj všem,
chtěla bych se zeptat, zda jste někdo neslyšel o chirurgickém vybělení bělma očí. Nebo ho zde někdo přímo nepodstoupil.
Mám pár červených žilek v oku a uplně se mi to nelíbí.. Slyšela jsem o tomhle zákroku, ale nikde o tom nemohu najít žádné info. Prý jsou pak oči výraznější, hezčí… :) :oops:
Jinak zrak mám výborný, brýle nenosím, dá se říct, že vidím až za roh :lol: :lol:
Díky za případné informace. Nechce se mi s tím chodit na oční v případě že by tato informace byla fake :)

Reakce:
terien
Echt Kelišová 9484 příspěvků 16.01.19 14:15

Ne, o tom jsem v životě neslyšela. Asi tě mrzí,
že dobře vidíš, když tě napadají takové kraviny :roll:

Hanka1
Extra třída :D 13965 příspěvků 16.01.19 14:17

To jsem v zivote neslyšela, ale slyšela jsem o bělení řitního otvoru :mrgreen:

v zivote bych si nenechala rezat do oci, jen v pripade odstraneni dioptrii nebo zakalu, ještě beru z estetických a zdravotnich duvodu odstranovani vacku nad a pod očima, ale beleni bělma? Není to fake?

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 16.01.19 14:18

A googlit umíš?

Marsell.D
Povídálka 14 příspěvků 16.01.19 14:19
@Hanka1 píše:
To jsem v zivote neslyšela, ale slyšela jsem o bělení řitního otvoru :mrgreen:v zivote bych si nenechala rezat do oci, jen v pripade odstraneni dioptrii nebo zakalu, ještě beru z estetických a zdravotnich duvodu odstranovani vacku nad a pod očima, ale beleni bělma? Není to fake?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tak ted jsem se fakt zasmála :-D
ajmy
Kecalka 151 příspěvků 16.01.19 14:25
@Hanka1 píše:
To jsem v zivote neslyšela, ale slyšela jsem o bělení řitního otvoru :mrgreen:v zivote bych si nenechala rezat do oci, jen v pripade odstraneni dioptrii nebo zakalu, ještě beru z estetických a zdravotnich duvodu odstranovani vacku nad a pod očima, ale beleni bělma? Není to fake?

Tak to už třeba zakladatelka má. Tak chce, ať jí to ladí k očím :)

Hanka1
Extra třída :D 13965 příspěvků 16.01.19 14:30
@ajmy píše:
Tak to už třeba zakladatelka má. Tak chce, ať jí to ladí k očím :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
divine woman
Extra třída :D 10143 příspěvků 16.01.19 15:19

@Hanka1 Jay Lee velká bělička :mrgreen:

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 14279 příspěvků 17.01.19 06:23
@divine woman píše:
@Hanka1 Jay Lee velká bělička :mrgreen:
:mrgreen:
GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 17.01.19 16:52

Já taky nemám bělmo úplně bílé

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >