Chlad v krku i na hrudníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 10.04.18 15:34
Chlad v krku i na hrudníku

Ahoj holky,
už si připadám jako hypochondr. Nedáno jsem zde psala, že mám pocit chladu v krku, který jde jakoby od žaludku. Tento stav se mi stával hlavně po jídle, kde ho doprovázelo říhání. Měla jsem za to, že je něco jako pálení žáhy, nepřestávalo to a tak jsem zašla k doktorce. Dostala jsem lék NOLPAZA, který by mi měl stav zlepšit. Ano, říhání je již zastaveno, ale chlad v krku, který jsem pociťovala, mám dále a navíc už ne jen po jídle, ale pernamentně s tím, že onen chlad cítím i na hrudi. Kašel ani teplotu nemám, pouze se mi chvilkami jen trochu hůře dýchá, ale to není nic hrozného..Tak nevím, zda jít opět k dr..připadám si už hrozně trapně, stále tam lítat s takovými věcmi.. :nevim:

Reklama

Reakce:

Peggi
Kecalka 389 příspěvků 10.04.18 20:29

Jako asi nenapíšu přímo k tématu, ale moji mamku zase chladilo bělmo v očích. Říkala, že to bylo docela nepříjemné. Zrovna v tu dobu šla k dr. na krev a mimo jiné jí vzal odběr i na boreliozu a co myslíš? Byla tam. Měla tedy boreliozu. Po zaléčení jí obtíže zmizely. Takže těžko říct, jestli to byl nějaký atypický příznak…

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 11.04.18 00:06

@Peggi Měla jsem za to, že boleriozu můžu dostat jen z klíštěte.. které jsem tedy po dobu dvou let neměla..

vokishka
Extra třída :D 11253 příspěvků 11.04.18 06:24
@Drndadvě píše:
@Peggi Měla jsem za to, že boleriozu můžu dostat jen z klíštěte.. které jsem tedy po dobu dvou let neměla..

Ne, roznáší to třeba i mušinky, tak to chytla dcera.

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 11.04.18 14:27

@vokishka a pozorovali jste ještě nějaké příznaky kromě červeného flicku, který jsem v dlouhé době neobjevila? Nevím, zda ještě něco může znamenat to, že mě při hlubokém nádechu bolí u pravé lopatky, to už je tak přes půl roku.. nechci zbytečně běhat k Dr, aby si nemyslela, jen simuluji..

vokishka
Extra třída :D 11253 příspěvků 11.04.18 18:15

@Drndadvě dcera měla takovou tu typickou vyrážku, ten terčík.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Reklama