Chlad v krku i na hrudníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 10.04.18 15:34
Chlad v krku i na hrudníku

Ahoj holky,
už si připadám jako hypochondr. Nedáno jsem zde psala, že mám pocit chladu v krku, který jde jakoby od žaludku. Tento stav se mi stával hlavně po jídle, kde ho doprovázelo říhání. Měla jsem za to, že je něco jako pálení žáhy, nepřestávalo to a tak jsem zašla k doktorce. Dostala jsem lék NOLPAZA, který by mi měl stav zlepšit. Ano, říhání je již zastaveno, ale chlad v krku, který jsem pociťovala, mám dále a navíc už ne jen po jídle, ale pernamentně s tím, že onen chlad cítím i na hrudi. Kašel ani teplotu nemám, pouze se mi chvilkami jen trochu hůře dýchá, ale to není nic hrozného..Tak nevím, zda jít opět k dr..připadám si už hrozně trapně, stále tam lítat s takovými věcmi.. :nevim:

Reklama

Reakce:

Peggi
Kecalka 401 příspěvků 10.04.18 20:29

Jako asi nenapíšu přímo k tématu, ale moji mamku zase chladilo bělmo v očích. Říkala, že to bylo docela nepříjemné. Zrovna v tu dobu šla k dr. na krev a mimo jiné jí vzal odběr i na boreliozu a co myslíš? Byla tam. Měla tedy boreliozu. Po zaléčení jí obtíže zmizely. Takže těžko říct, jestli to byl nějaký atypický příznak…

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 11.04.18 00:06

@Peggi Měla jsem za to, že boleriozu můžu dostat jen z klíštěte.. které jsem tedy po dobu dvou let neměla..

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 11909 příspěvků 11.04.18 06:24
@Drndadvě píše:
@Peggi Měla jsem za to, že boleriozu můžu dostat jen z klíštěte.. které jsem tedy po dobu dvou let neměla..

Ne, roznáší to třeba i mušinky, tak to chytla dcera.

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 11.04.18 14:27

@vokishka a pozorovali jste ještě nějaké příznaky kromě červeného flicku, který jsem v dlouhé době neobjevila? Nevím, zda ještě něco může znamenat to, že mě při hlubokém nádechu bolí u pravé lopatky, to už je tak přes půl roku.. nechci zbytečně běhat k Dr, aby si nemyslela, jen simuluji..

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 11909 příspěvků 11.04.18 18:15

@Drndadvě dcera měla takovou tu typickou vyrážku, ten terčík.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo k nám vozí migranty z Libye? Potetovaná Němka, kapitánka lodi Sea-Watch 3

Kapitánkou jedné z lodí, která u libyjských břehů zachraňuje migranty, je... číst dále >

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama