Chladnější líčka a ramena během spánku u půlročního

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
30Bar
Kecalka 188 příspěvků 27.10.14 22:19
Chladnější líčka a ramena během spánku u půlročního

Máme půlročního chlapečka a spí ve frotém overalku, tenkém spacím pytli, přikrytý peřinou a má trochu chladnější líčka a ramena. Ty ramínka jsem před chvilkou osahávala, zkoušela jsem jestli má teplé tělíčko kvůli těch líček, myslíte, že mu může být chladno? Ruce má teplé, nosánek taky, trošku se tam sem tam vrní, ale jen ze spánku..nebudí se. V ložnici máme 20 st., podle mě příjemně chladno…Nevím jestli by nebyl lepší ten spací pytel s rukávy…díky za rady..

Reakce:
Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 27.10.14 22:26

Já jsem pro studený odchov. 20 stupňů je pro mě na spaní nepředstavitelných. Ideál je tak 17st. Dcera je zvyklá, někdy má chladnější zadek (spí jen v tričku) tak jí zakreju a ona se pak horkem stejně odkope. Je tak zvyklá odmalička a jen jednou měla dvoudenní rýmu…

30Bar
Kecalka 188 příspěvků 27.10.14 22:51

@Elilen no já mám celý den otevřenou v ložnici mikroventilaci a netopím tam, někdy ještě větrám před spaním a mi se zdá, že je tam docela chladno..Až se venku ochladí, tak bude chladněji i v ložnici a rozhodně nemám v plánu tam topit, vím, že se spí lépe v chladnějším počasí..

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 27.10.14 23:08

@30Bar Já pochazím ze studeného baráku. Rano jsme měli 14 stupňů. Tak jsem zvyklá. Ale těch 14st bylo i na mě někdo moc. Jak ráda jsem se stěhovala od rodičů do bytu s ústredním topením. :)

Když to vezmu podle sebe.. Doma někdy chodím jen v tričku a spodním prádle. Nohy mám na dotek studené, ale je mi teplo. V půl roce už to není takový prcek, takže bych to neřešila.

panikralickova
Kelišová 5582 příspěvků 27.10.14 23:20

Syn spi v overalu, prikryty dekou. V dome 20 stupnu max, v noci o trochu mene. Je mu 16 m, nedonoseny a nemocny byl 1×. Mozna stesti, mozna otuzovani - chodim s nim plavat a kdyz koukam, jak maji mamy deti venku oblecene, vetsinou ma tak o vrstvu min.

30Bar
Kecalka 188 příspěvků 28.10.14 10:46

Nějaké další rady od maminek? Nevím jestli synovi nemám dát raději po overal body s krátkým rukávem, ať má teplé ty ramínka..

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 28.10.14 13:26

Jakoze body, overal, pytel, perinu a 20 st? Neblazni.obyc overal a perina a staci

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >