Chlamidie nebo mykoza? V dome MS na gyndu

Anonymní
30.5.20 06:26

Chlamidie nebo mykoza? V dome MS na gyndu

Ahoj, mam prosim problem, boli me to na brazi tak jako zvlastne otekle po sexu to mam, jsem objednana na gyndu, ale bohuzel mam v teto sobe dostat menstruaci, myslite, ze kdyz budu mit tampon, tak by me mohl vysetrit, alespon tu hraz? Popripade vzit vzorky na chlamidie? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1531
30.5.20 06:35
@Anonymní píše:
Ahoj, mam prosim problem, boli me to na brazi tak jako zvlastne otekle po sexu to mam, jsem objednana na gyndu, ale bohuzel mam v teto sobe dostat menstruaci, myslite, ze kdyz budu mit tampon, tak by me mohl vysetrit, alespon tu hraz? Popripade vzit vzorky na chlamidie? Dekuji

Myslím si že ne. Jestli máš problém, bez bez objednání. Doktor by mel mít hodiny pro akutní případy. Až stěr řekne, co ti je. Btw. I partner se musí přeléčit, jestli jste měli sex. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 06:40

@mamina89 jenze ja jsem objednana zrovna na toto pondeli, ale mam dostat menstruaci :frowning2:️ Nechci pripadnou kontrolu odkladat… chapu moc me nevysetri, ale zase jestli mam nejake vhlamidie nemohl by mi preci jen pomoct…

• Nahlásit
  • Citovat
1531
30.5.20 06:43
@Anonymní píše:
@mamina89 jenze ja jsem objednana zrovna na toto pondeli, ale mam dostat menstruaci :frowning2:️ Nechci pripadnou kontrolu odkladat… chapu moc me nevysetri, ale zase jestli mam nejake vhlamidie nemohl by mi preci jen pomoct…

Třeba to v pondělí nedostaneš. Ještě, když jsi teď ve steesu, tak bych řekla, že určitě ne. No kdyby ano, asi bych tam ráno zavolala. Každopádně asi ti musí udělat test, aby zjistil, co má léčit :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
30.5.20 08:52

Kup si v lekarne fungicidin mast a boraxove globule. Jestli je to mykoza, do pondeli to bude lepsi, masti at se namaze i pritel a vynechte chvili sex (nebo s kondomem, ale ten muze drazdit). Hned bych se nebala chlamidii, ale muzes se doktorovi zminit o obavach a jestli by ti test udelal, pripadne te posle na venerologii. Pokud v pondeli dostanes ms a potize budou na ustupu, tak si prohlidku prehod, jinak pri potizich muzes ke gynekologovi i pri ms..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 13:32

@Melodie91 no mykozy mivsm prave casto, nejak mi doslo zda to proste nemuzou byt chlamidie, prelecim se je to v poradku, normalne na mykozu, ale mam ztencenou sliznici u hraze, z duvodu castych mykoz, vyspim se s pritelm, lehce me natrne, mam tam vylozene prasklinky, nejak mi doslo, co kdyz to jsou ty chlamidie, mam trvat na vysetreni na chlamidie, nestale se mi praskliny vraci, ale nevim zda to muze byt dlouhodobym uzivsnim antikoncepce, na mykozy jsem vzdy byla dost nachylna… pote na sex nemam zase pomysleni, do doby nez se praskliny zahoji

• Nahlásit
  • Citovat
875
30.5.20 20:09
@Anonymní píše:
@Melodie91 no mykozy mivsm prave casto, nejak mi doslo zda to proste nemuzou byt chlamidie, prelecim se je to v poradku, normalne na mykozu, ale mam ztencenou sliznici u hraze, z duvodu castych mykoz, vyspim se s pritelm, lehce me natrne, mam tam vylozene prasklinky, nejak mi doslo, co kdyz to jsou ty chlamidie, mam trvat na vysetreni na chlamidie, nestale se mi praskliny vraci, ale nevim zda to muze byt dlouhodobym uzivsnim antikoncepce, na mykozy jsem vzdy byla dost nachylna… pote na sex nemam zase pomysleni, do doby nez se praskliny zahoji

Me to prestalo, az kdyz jsem prestala antikoncepci brat…ale urcite se muzes nechat otestovat na chlamidie a ueroplasmu..ty to take zpusobuji a pak i treba neplodnost..me pomahal ten fungicidin a v dobe klidu normalni infadolan..proste neco, co je mastne a neobsahuje vodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 22:43

@Melodie91 tak jo nakonec se mi z toho vyklubal muj debilni genitalni herpes :woman_shrugging_tone2: :cry: achjo :( s lekarkou mam uz domluvenou lecbu na rok, snad zbere, radi bychom meli zdrave miminko

• Nahlásit
  • Citovat
875
31.5.20 06:07
@Anonymní píše:
@Melodie91 tak jo nakonec se mi z toho vyklubal muj debilni genitalni herpes :woman_shrugging_tone2: :cry: achjo :( s lekarkou mam uz domluvenou lecbu na rok, snad zbere, radi bychom meli zdrave miminko

To taky neni takova hruza, ja na to trpim od puberty, na mimco to nema vliv, jen pred porodem ti daji preventivne antivirotika :-). Me zadna lecba nezabrala, jednou za cas to nak pretrpim, urcite vyzkousej, co se da, ale ten virus je drzak no..,ale s mimcem se urcite nemusis bat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 08:37

@Melodie91 jenze ja na to posledni dobou trpim opravdu hodne co mesic :cert: ted jsem si jeste rekla, ze pri te kompletni lecbe Herpesinem, budu s pritelem spat jen s kondomem…

• Nahlásit
  • Citovat
875
31.5.20 08:40
@Anonymní píše:
@Melodie91 jenze ja na to posledni dobou trpim opravdu hodne co mesic :cert: ted jsem si jeste rekla, ze pri te kompletni lecbe Herpesinem, budu s pritelem spat jen s kondomem…

Me uz pred lety posilala doktorka na imunologii, ze by mohli pomoct. Nakonec jsem tam teda nesla, tak nemohu posoudit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.20 08:43

@Melodie91 A jak vasto jste to prosim mela? :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 08:46

@Melodie91 moju se prosim zeptst zda je nejake vezsi riziko potratu? Cestla jsem, ze ano :pocitac: je mi 21 takze predstava, ze to budu mit co mesic me desi :frowning2:️

• Nahlásit
  • Citovat
875
31.5.20 08:49
@Terulinka1998 píše:
@Melodie91 A jak vasto jste to prosim mela? :slight_smile:

No ruzne :think: poprve asi v 16ti, pak do 20ti vubec..pak v rozsahu deseti let tak jednou, dvakrat do roka a po tricitce to zas bylo lepsi..to jsem pak mozna mela uz jen jednou a pak jednou v prvnim trimestru..ale nejsem si uz jista, ja se s tim nak naucila zit, takze jsem to nak vyrazne nevnimala no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 16:20

@Melodie91 tak to jste mele jeste dobry, muj ninejsi gynekolog to u me nema uplne v papirech, chodila jsem predtim k jinemu, ale samozdrejmen jsem se zminila, myslite, ze bych i presto ze jsme to dostala a mam k tomu opry, mela zitra prijit… nebo si mam zavolat a rict, ze jsem dostala MS + mam puchyrky… je mi to trapne, ale pro budouci tehu mi prijde dulezite, aby i muj novy doktor mel v papirech, tutu zakernou nemoc :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama