Chlamydie a ureoplasma v moči bez promiskuity?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 18.01.17 19:28
chlamydie a ureoplasma v moči bez promiskuity?

Kvůli častým zánětům močáku se mi rozhodla doktorka udělat testy na chlamydie a ureoplasmata v moči. Na testy mám přijít po dobrání antibiotiky. Zhroutila jsem se z toho a beru Lexaurin. Je možné, abych vůbec takové nemoce měla, když jsem za celý život měla jen jednoho partnera? Partner s předchozími ženami spal jen s kondomem.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 18.01.17 19:32

Zhroutila ses z testů na chlamydie? 8o 8o aha :think:
Chytit se to dá i jinde a určitě by bylo lepší zeptat se na takové informace lékaře.

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 18.01.17 19:35

Můžeš mít ureoplasmu ta se dá chytnou i na wc, takže nechápu že se hroutíš

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 18.01.17 19:37

@ka2ka na veřejné záchody nikdy nesedám. Zhroutila jsem se kvůli neustálým nemocem, co mám kvůli močáku, plus tyhle testy, co mi budou dělat, mám hrozný strach, že budu pozitivní

pikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 18.01.17 19:38

No a ty uz vis vysledky, ze se hroutis?

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 18.01.17 19:39

@pikola nevím, ale už jsem z toho tak psychicky hotová, že se bojím, že pozitivní jsem. Ale to už je hold moje povaha.

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 18.01.17 19:41

@ivanapesk no v práci s na wc sedáš? na lavičku třeba v bazénu? nepůjčila jsi si někdy ručník od kamarádky? může to být z čehokoliv :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 18.01.17 19:42
@ivanapesk píše:
@pikola nevím, ale už jsem z toho tak psychicky hotová, že se bojím, že pozitivní jsem. Ale to už je hold moje povaha.

A delas s tim neco? Vidis problem nekde, kde nic nemusi byt.

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 18.01.17 19:42
@ivanapesk píše:

není to smrtelný takže klid

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 18.01.17 19:43

@ka2ka nikdy nesedám, do bazénu nechodím, protože se štítím. Smrtelné sice ne, ale jednou chci mít děti a četla jsem, že chlamydií a ureoplasmat se těžko zbavuje.

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 18.01.17 19:45

@ivanapesk ale to není pravda dostaneš atb přeléčí tě a děti můžeš mít normálně

pikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 18.01.17 19:46

A ten Lexaurin, chodis k psychiatrovi?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 19:48

@ivanapesk celý život mám jednoho sexuálního partnera, i já jsem jeho první a jediná, a přesto jsem chlamydie měla. Při sexu jsme oba dost opatrní, důkladná hygiena, žádné speciální pomůcky ani praktiky. Chytla jsem to zřejmě někde na wc na vysoké škole, nebo v bazénu. Nevím. Vyšetření nebylo nijak hrozné, rozbor krve + stěr z čípku. Potom jsme oba museli užívat antibiotika, abychom se přeléčili. A od té doby ok. omlouvám se za anonym.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 19:48

@ivanapesk Ale tak, aspoň budou vědět co léčit a vše možné se vysvětlí ne? Nechci kecat, ale mám dojem, že je měla i moje malá sestra nebo něco takového, co člověk čeká u sexuálně aktivního člověka.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 18.01.17 19:48

Chytit to můžeš všude možně, promiskuitní být nemusíš a stejně můžeš onemocnět. Ale že se hroutíš už jen z toho, že se na to necháš testovat…testovat se můžeš nechat na spoustu věcí, ze všech se budeš hroutit dopředu? To mi přijde jako psychický problém, který bych řešila se stejnou závažností, jako ty záněty močáku.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >