Chlamydie nebo menstruace?

Anonymní
8.3.20 17:29

Chlamydie nebo menstruace?

Ahoj holky, vcera jsme měli s partnerem malý problém. Měla jsem menstruaci, která mi vcera dopoledne skoncila. Vecer jsme spolu spali, ale bylo mi to nepříjemné - lehce to bolelo a byla jsem hrozně suchá. Hned po styku asi 10 minut jsem šla na záchod a měla trochu krve na toaletaku. Ale rano uz nic. Myslite si ze by to mohl být zbytek menstruace? Docela panikarim, ze chlamydie :( S pritelem jsme spolu rok a nikdy zadny problem nebyl

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1421
8.3.20 17:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky, vcera jsme měli s partnerem malý problém. Měla jsem menstruaci, která mi vcera dopoledne skoncila. Vecer jsme spolu spali, ale bylo mi to nepříjemné - lehce to bolelo a byla jsem hrozně suchá. Hned po styku asi 10 minut jsem šla na záchod a měla trochu krve na toaletaku. Ale rano uz nic. Myslite si ze by to mohl být zbytek menstruace? Docela panikarim, ze chlamydie :( S pritelem jsme spolu rok a nikdy zadny problem nebyl

Proč chlamydie???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.20 17:41
@Pajik 76 píše:
Proč chlamydie???

Napadlo me to protoze bolest pri styku a krvaceni po styku.

• Nahlásit
  • Citovat
18582
8.3.20 18:03

Nebo zánět a krev budou zbytky ms a nebo taky nic jen jsi byla suchá no a moc tomu tvýmu nevěříš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
8.3.20 18:06

Tak to mohou být spíš častější: Ureaplasma, mykoplasma, ricketsie a další STD (sexuálně přenosné choroby).
Pokud jste spolu rok a nikdy jsi neměla žádné gynekologické ani urologické potíže, tak si nemyslím, že by se to takto najednou projevilo.
Spíš ještě zbytek menstruace.
Jestli už se to nebude opakovat, neřešila bych to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.20 18:31

Těžko říct co to může být.. konec menstruace, zánět apod.. Já bych s tím šla k lekari..

• Nahlásit
  • Citovat
12994
8.3.20 18:34

Těsně po menstruaci bych neplašila, vždyť tělo se může dočišťovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.20 20:27

Snad to bude v poradku, jdu az za 14 k novemu gynekologovi, tak mu reknu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
96
8.3.20 21:28

Tak kdyby partner na tebe přenesl chlamydie tak to poznáš během dvou měsíců… Já je bohužel měla. Měla mykoplazma a chlamydie a neustále mě bolelo břicho.. Občas pichlo… Jenže. Když jste spolu rok už dávno by se ti to projevilo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama