Chlamydie testování falešný výsledek ?

Anonymní
29.4.21 14:35

Chlamydie testování falešný výsledek ?

Zdravím, chtěla bych se podělit o svou zkušenost a zeptat se na Váš názor. Doufám zároveň, že mě zde neodsoudíte, jelikož si teď uvědomuji, že mé jednání nebylo zrovna nejzodpovědnější vzhledem k situaci k níž nastalo..
Nicméně minulé léto mi začaly velice nezvyklé bolesti a já se na podzim rozhodla se nechat otestovat na chlamydie test byl proveden z moči s negativním výsledkem. Myslela jsem nějakou dobu, že je tedy vše v pořádku a s partnerem jsme měli nechráněný styk. Pořád jsem, ale měla pocit, že tam dole není něco v pořádku gynekolog na nic nepřišel a následovala další návštěva venerologie.
Test byl tentokrát proveden z krve a výsledek s hodnotami IgG slabě pozitivní a IgA hranicni (v minulosti jsem chlamydie, jiz jednou prodelala a zde na emiminu jsem cetla, co ty hodnoty IgG, IgA znamenaji, ale nemohu tuto diskusi jiz nikde dohledat, tak pokud by nekdo mohl i toto dovysvetlit).
Zároveň nález lactobacillus species. Doktorka rekla, ze mam chlamydie a ja se 3tydny prelecila, ale tesne po lecbe jsem se videla s partnerem a bohuzel se momentalne muzeme stykat kvuli pandemii pouze jednou za nekolik mesicu a on se jeste neprelecil a nevydrzeli jsme pouzivali jsme nejdrive kondom, ale ten spadl pri styku a pote jsme „ve viru vasne“ se nechali unest a ani prezervativ nepouzili.
Me bolesti s uzivanim antibiotik ustoupily, ale po nich a styku s partnerem se opet vratily. Partner se jinak citi byt v poradku. Sla jsem na gynekologii a tentokrat mi byl proveden ster test na chlamydie i kultivaci, ktery ale vysel na vse negativne krome opet nalezu lactobacillu species a jeste mi doktor rekl, ze ten test z krve, ktery predtim provedla jina doktorka je k nicemu.
A tak nevim, co si o tom myslet a prosila bych Vas o vase rady, zkusenosti pripadne, jak dal postupovat? Myslite, ze je mozne, ze ty chlamydie jsem vubec nemela a za ty problemy mohou ty laktobacily? Nebo jsem chlamydie znovu chytila od partnera, ale proc testy z moci i ze steru byly negativni a pozitivne vysly jen ty z krve? Nebo jsem je mela prelecila a partner je na me pote neprenesl a tudiz moje momentalni problemy jsou zpusobene jen laktobacily? Ja jsem z toho uprimne sama velmi zmatena a nevim jiz, kam se dal obratit. Co byste delaly v podobne situaci?
Jinak na kontrolu z krve mam jit zase k doktorce az za 5mesicu a to nevim, jestli vydrzim cekat tak dlouho se svymi nervy.. :( Samozrejme se moc bojim, abych mohla jednou otehotnet…
A jeste prosim bez komentaru o tom, ze me chovani bylo nezodpovedne a bez predsudku vim to a citim se i bez toho, jiz dost mizerne..Dekuji jinak za pripadne rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2243
29.4.21 14:39

Nam delali ruzne testy pred ivf a chlamydie vzdy testovali jen z moci, me rikala moje gyndarka, ze se to dela takhle, ne z krve..to by musel byt jiny typ chlamydi, treba plicni..co jine nemoci? Ueraplasma? To ti taky delali? Me ty priznaky prijdou u obou chorob podobne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.21 14:49

Ano mycoplasma i ureaplasma negativni. Pouze tyto hodnoty chlamydie z krve a laktobacily.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat