Chlap který není na sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 22:15
Chlap co není na sex

Dobrý večer,
Po 4 letech co jsme s dcerou samy jsem konečně potkala vymodleného partnera. Po x randatech kdy jsem nemohla natrefit na alespoň relativně vhodného chlapa pro mě, se najednou objevil ON. Máme společné hodnoty, zájmy, pohled na život, opravdu jsme na stejné vlně. Nejdřív se mi na něm líbilo, že mu nejde očividně o to, mě dostat do postele ale teď, po 5 měsících vztahu už jsem docela frustrovaná. On nijak aktivní není, a když chci něco já vždy se jen líbáme a neposunuje to dál, reakci má, ale otočí se a chce spát, nebo to chce nějak obkecat, případně jen nabídne nějakou techniku pro důchodce ale já chci normální obyčejný sex. Samozřejmě jsme se o tom bavili ale je k tomu stále tak laxní a lhostejný. Asi jde i o to, že s minulým partnerem, s nímž mám dceru to bylo úplně jiné. Nadpozemský sex, sedli jsme si, vše fungovalo, nikdy se nestalo, že by jeden druhého odbyl nedejbože odmítl. Tak po této stránce nastavil vysokou laťku.
Myslela jsem, že každý muž má rád sex a když ho žena začne svádět, neodolá ale tady cítím nezájem. Myslím, že by dokázal žít snad i v celibátu. Štve mě, že jsem konečně potkala někoho s kým si rozumím, mám ho ráda a zase něco, kde to drhne..
Díky za reakce :kytka: prosím anonym

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinepohledzdruhestrany
Extra třída :D 10203 příspěvků 31.07.19 22:26

Co je technika pro důchodce, abych se dovzdělal :lol:

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 31.07.19 22:27
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
Po 4 letech co jsme s dcerou samy jsem konečně potkala vymodleného partnera. Po x randatech kdy jsem nemohla natrefit na alespoň relativně vhodného chlapa pro mě, se najednou objevil ON. Máme společné hodnoty, zájmy, pohled na život, opravdu jsme na stejné vlně. Nejdřív se mi na něm líbilo, že mu nejde očividně o to, mě dostat do postele ale teď, po 5 měsících vztahu už jsem docela frustrovaná. On nijak aktivní není, a když chci něco já vždy se jen líbáme a neposunuje to dál, reakci má, ale otočí se a chce spát, nebo to chce nějak obkecat, případně jen nabídne nějakou techniku pro důchodce ale já chci normální obyčejný sex. Samozřejmě jsme se o tom bavili ale je k tomu stále tak laxní a lhostejný. Asi jde i o to, že s minulým partnerem, s nímž mám dceru to bylo úplně jiné. Nadpozemský sex, sedli jsme si, vše fungovalo, nikdy se nestalo, že by jeden druhého odbyl nedejbože odmítl. Tak po této stránce nastavil vysokou laťku.
Myslela jsem, že každý muž má rád sex a když ho žena začne svádět, neodolá ale tady cítím nezájem. Myslím, že by dokázal žít snad i v celibátu. Štve mě, že jsem konečně potkala někoho s kým si rozumím, mám ho ráda a zase něco, kde to drhne..
Díky za reakce :kytka: prosím anonym

technika pro důchodce mě taky zajímá :lol:

Amelie30
Závislačka 3318 příspěvků 31.07.19 22:32

Mě taky. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 22:34

No tohle jsem zrovinka rozebírat nechtěla ale budiž. Chce mě udělat rukou nebo že si mam prý pořídit uměláka :D. Tak nevím, tak to vymýšlejí ti, co jim asi jen tak nehoupne ne? Ale myslím že v našem věku, by to mělo jít jak po másle. Máme věk oba do 35, myslím, že jsem atraktivní..Prostě jsem byla zvyklá, že to šlo přirozeněbez nějakých okecávek. Líbilo se mi na minulém vztahu, že je ze mě přítel hotovej, jen se na mě podíval, vzrušovala jsem ho… Tady mi to chybí.

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 31.07.19 22:35
@Anonymní píše:
No tohle jsem zrovinka rozebírat nechtěla ale budiž. Chce mě udělat rukou nebo že si mam prý pořídit uměláka :D. Tak nevím, tak to vymýšlejí ti, co jim asi jen tak nehoupne ne? Ale myslím že v našem věku, by to mělo jít jak po másle. Máme věk oba do 35, myslím, že jsem atraktivní..Prostě jsem byla zvyklá, že to šlo přirozeněbez nějakých okecávek. Líbilo se mi na minulém vztahu, že je ze mě přítel hotovej, jen se na mě podíval, vzrušovala jsem ho… Tady mi to chybí.

tak uměláka pokud ho na tebe použije on a nemyslí tím udělej si to sama tak proč ne to považuju za fajn zpestření :pankac: :lol:

Russet
Neúnavná pisatelka 18248 příspěvků 31.07.19 22:35
@Anonymní píše:
Dobrý večer,

Nemusí být bůh sexu, ale měli byste být aspon trochu na stejné vlně. Jestli se o tom odmítá bavit, má problém. Jinak by ti už ukázal, zač je toho loket a neopíjel tě důchodcovskými praktikami.

Russet
Neúnavná pisatelka 18248 příspěvků 31.07.19 22:36
@Ravedd píše:
tak uměláka pokud ho na tebe použije on a nemyslí tím udělej si to sama tak proč ne to považuju za fajn zpestření :pankac: :lol:

Po pěti měsících vztahu? Tam snad není co zpestřovat.

Russet
Neúnavná pisatelka 18248 příspěvků 31.07.19 22:37
@Anonymní píše:
No tohle jsem zrovinka rozebírat nechtěla ale budiž. Chce mě udělat rukou nebo že si mam prý pořídit uměláka :D. Tak nevím, tak to vymýšlejí ti, co jim asi jen tak nehoupne ne? Ale myslím že v našem věku, by to mělo jít jak po másle. Máme věk oba do 35, myslím, že jsem atraktivní..Prostě jsem byla zvyklá, že to šlo přirozeněbez nějakých okecávek. Líbilo se mi na minulém vztahu, že je ze mě přítel hotovej, jen se na mě podíval, vzrušovala jsem ho… Tady mi to chybí.

Je impotentní a bojí se to říct.

mamina89
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 31.07.19 22:37
@Anonymní píše:
Dobrý večer,

No asi bych s ním razne promluvila. Jste spolu už nějaký ten měsíc a tohle mi nepřijde normální. :think: nikdy jsem teda takového chlapa nepoznala :nevim: ale vadilo by mi to hodně. Ať kouká vybalit, zda má nějaký problém, třeba psychicky, ale ať to řekne. Ať to můžete řešit. Sex je přeci přirozená součást vztahu :think:

Markéta80
Hvězda diskuse 46221 příspěvků 31.07.19 22:38
@Anonymní píše:

je to divné, asi bych se ho zeptala co se děje :? Jestli fakt na sex není a Ty ano tak to nemá budoucnost :?

P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 31.07.19 22:39
@Ravedd píše:
tak uměláka pokud ho na tebe použije on a nemyslí tím udělej si to sama tak proč ne to považuju za fajn zpestření :pankac: :lol:

To máš pravdu, ale jako náhražka za penis pokaždé, když chce zakladatelka sex, to fakt není zpestření. :?

Ou
Echt Kelišová 8949 příspěvků 31.07.19 22:41

Má poruchu erekce, nechce o tom mluvit a nechte to řešit.

Kačus82
Echt Kelišová 7551 příspěvků 31.07.19 22:43

No, to je blbý. Jeste je tu nadeje, ze se momentalne leci z nejake pohlavne prenosne choroby a stydi se to rict. Jinak jestli je takto netykavy a ty jsi zvykla na jizdu, tak to asi nevydrzis a za mesic ho prastis umelakem a odkracis stredem :think: ach jo. Chapu Te, taky by me to stvalo :roll:

Uživatel je onlinepohledzdruhestrany
Extra třída :D 10203 příspěvků 31.07.19 22:46

A nedostal se třeba na stranky e-mimina, sekce Partnerství a nemá teď pocit, že když ho má pod 18 cm nebo do toho nevydrží bušit víc jak 20 minut, tak je nemožnej? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama